Посиденьки 2.0 / Питання-відповіді

Тема у розділі 'Організаційні питання', створена користувачем MARTINI, 13 Січень 2015.

  1. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Вітаю всіх, хто дочекався. А тих, хто не дочекався, прошу будити і кликати сюди :)

    Отже, Посиденьки перебралися на нову платформу. Прошу знайомитись, вона називається XenForo.

    В результаті міграції вдалося перетягнути всі розділи, теми і дописи, вкладені файли і фотографії, всіх користувачів, їх аватари, приватні переписки та друзі. Днями ми повернемо старі смайлики і ваші щоденники. Нічого не пропало.

    Карму, нажаль, врятувати не вдалося, але я переконаний, ви швидко наклікаєте собі ще.

    В найближчі дні форум буде працювати фактично в режимі відкритого тестування. Тобто тут ще не все закінчено, але він вже відкритий для спілкування. Так за кілька днів ми разом з вами і завершимо роботу над функціоналом і дизайном.

    Перед тим, як задавати запитання тут, читаємо ЧаПи!
     
    Останнє редагування: 22 Січень 2015
    • Інформативно Інформативно x 5
    • Подобається Подобається x 2
  2. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    В кожного свої хвороби ;)
     
    Останнє редагування: 19 Квітень 2015
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  3. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Оой, і не кажіть... а дохтори, аптеки- дорогооо, так і мучаюємся:crazy:
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  4. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    А як зробити так, щоб бачити, чи з'являються дописи в темах, в яких я відписалась? :scratch_one-s_head:
    І ще хочеться бачити нові теми, які з'являються і нові дописи в темах, в яких я не відписувалась :girl_blush2:
     
  5. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    http://posydenky.lvivport.com/account/preferences

    3i3IbfB[1].jpg

    підпишіться на розділи, які вас цікавлять. Коли в цих розділах з"являтиметься нова тема, ви отримаєте сповіщення

    підпишіться на цікаві вам теми
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Чи буде колись на ДП так, як раніше: можна було побачити, скільки в темі чиїх дописів? Колись можна було натиснути "Автори дописів" і побачити.
     
  7. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    колись може буде :)
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  8. marianast

    marianast Well-Known Member

    А за який час і за які заслуги на форумі стають Well-Known Member? Іноді звертаю увагу на форумну ієрархію))) А недавно помітила, що дописувачка, яка щойно зареєструвалась вже Well-Known Member.
     
  9. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Ви собі можете самі змінити на що хочете
     
  10. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Вгорі є вкладка "нові дописи". Там відображається вся активність.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. marianast

    marianast Well-Known Member

    Я не про свою. Я так розумію "ріст" відбувається автоматично.От є градація : New Member, Member, Active Member і т.д. За якими критеріями? Любопитствую)
     
  12. Plenilunio

    Plenilunio Well-Known Member

    Вродь за к-тю дописів.
     
  13. marianast

    marianast Well-Known Member

    Ну от і я так думала. А потім побачила "свіжу" форумлянку яка трохи підняла хай в одній смішній темі. Дописів мало, зарєєстрована кілька днів до того, а Well-Known Member.
     
  14. Plenilunio

    Plenilunio Well-Known Member

    Ну так вона і сама могла собі таке написати ;) так як Вам тут раніше запропонували там поміняти на фразу за Вашим вподобанням, так і вона собі преспокійно могла поставити що вона вже тут "відома і признана"
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. marianast

    marianast Well-Known Member

    :girl_haha::girl_haha::girl_haha: Я б про таке і не подумала))))))))))))) Розвеселили)
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    А як можна підписатись на певні теги? Або дописати внизу теми теги, бо є цікаві теми без тег.
     
  17. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    При переносі форуму всі теги зникли. ми стараємось додавати теги, але не все побачиш. можна натиснути скаргу і запропонувати тег
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. lyubashka

    lyubashka Well-Known Member

    раніше можна було кидати в закладки дописи, не потрібно було перечитувати тему, було дуже зручно
    як тепер?
    чи вернуться закладочки дп:cry:
     
  19. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    • Подобається Подобається x 1
  20. я_тут

    я_тут Well-Known Member

    Як очистити переписки?
     
  21. Іспанка

    Іспанка Super_lovely Moderator Команда форуму