Посиденьки 2.0 / Питання-відповіді

Тема у розділі 'Організаційні питання', створена користувачем MARTINI, 13 Січень 2015.

  1. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Вітаю всіх, хто дочекався. А тих, хто не дочекався, прошу будити і кликати сюди :)

    Отже, Посиденьки перебралися на нову платформу. Прошу знайомитись, вона називається XenForo.

    В результаті міграції вдалося перетягнути всі розділи, теми і дописи, вкладені файли і фотографії, всіх користувачів, їх аватари, приватні переписки та друзі. Днями ми повернемо старі смайлики і ваші щоденники. Нічого не пропало.

    Карму, нажаль, врятувати не вдалося, але я переконаний, ви швидко наклікаєте собі ще.

    В найближчі дні форум буде працювати фактично в режимі відкритого тестування. Тобто тут ще не все закінчено, але він вже відкритий для спілкування. Так за кілька днів ми разом з вами і завершимо роботу над функціоналом і дизайном.

    Перед тим, як задавати запитання тут, читаємо ЧаПи!
     
    Останнє редагування: 22 Січень 2015
    • Інформативно Інформативно x 5
    • Подобається Подобається x 2
  2. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Випадково створила підписку на нецікаву мені тему і щось ніяк не можу відписатися від тої теми. Допоможііііть, бо заклинило :girl_crazy:
     
    Останнє редагування: 11 Липень 2015
    • Смішно Смішно x 1
  3. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    лівіше кнопки "Нові дописи" є "Теми, які відстежую"
    обираєте/виділяєте нецікаву тему (якщо немає в переліку непрочитаних, то нижче тисніть "показати всі теми") і у випадаючому віконечку буде пункт "припинити стежити"
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Luiziana

    Luiziana Well-Known Member

    о! дякую! обрала для себе незручний спосіб - заходжу в темку - а нагорі справа є " перестати стежити за темою" - таким чином видаляюю її з переліку)))
     
  5. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Недавно, тут біля ніку було більше інформації.Зараз залишилася тільки інфа про кількість дописів.Де решта і нашо залишили ту кількість дописів?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    Думала, що то в мене такий глюк. А виявляється- "ти не один.."
     
  7. terezka

    terezka котяка-вишивака

    для того щоб можна було оцінити чи це одноденка чи уже давно зареєстрований користувач з певною кількістю дописів
     
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  8. flame

    flame невгамовний експериментатор

    хм, тоді вже зовсім дивно. Це ж моя власна сторінка, на яку я заходжу під своїм ніком і паролем і ніхто не має до того доступу. А коли я зроблю отак
    , то чітко видно коли зареєстрований і скільки дописів.
     
  9. terezka

    terezka котяка-вишивака

    а як ви знатимете чи вже досягнули рівня "плюшок" - можливість брати участь у сп, збільшенний розмір скриньки, тощо?
     
  10. flame

    flame невгамовний експериментатор

    а сторінка профілю?
     
    • Смішно Смішно x 2
  11. bazana

    bazana Well-Known Member

    добрий день! допоможіть встановити "лінієчку" - тобто, я її створила, але не знаю, куди її в профілі примістити, щоб вона відображалась
     
  12. Luiziana

    Luiziana Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
  13. Kotenya

    Kotenya Well-Known Member

    Поясніть мені, будь ласка, що передбачає функція "Ігнорувати користувача"? І що дозволено/не дозволено форумлянам, яких я, наприклад, хотіла б ігнорувати?
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Ви не будете бачити дописи користувача і не отримуватимете приватних повідомлень

    Надіслано з мого LG-D802
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Kotenya

    Kotenya Well-Known Member

    Але цей користувач буде бачити мої дописи, так?
    А ще мені цікаво, чи можна побачити, хто і коли переглядав мою сторінку. У попередній версії ДП така можливість була, а як тепер?
     
  16. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Наразі нема

    Надіслано з мого LG-D802
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Іспанка

    Іспанка Super_lovely Moderator Команда форуму

    Так, буде бачити. Тільки ви не зможете бачити дописи того, кого внесли в список ігнорування.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Anamax

    Anamax Well-Known Member

    доброго вечора!!! як загрузити фото в приватній переписці?????? пише - загрузити url файла, де його взяти, якщо фото знаходиться в мене на робочому столі..... ???
     
  19. Іспанка

    Іспанка Super_lovely Moderator Команда форуму

    Завантажити фото на фотохостинг і посилання на нього вставити у відповідне віконце.
     
  20. Anamax

    Anamax Well-Known Member

    а без фотохостинга не можна????? не придумали?
     
  21. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    в ПП це ваші приватні фотографії, ви їх зберігаєте де хочте. Фотографії, що видно на форумі, завантажуються на форум