Посмішка продавця, а за нею...

Тема у розділі 'Що у світі чувати?', створена користувачем Liliyah Romanova, 11 Червень 2009.

  1. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Користувачі Фейсбука іноді занадто прямо пишуть про свої думки, відчуття...
    Так було й із працівниками різних мереж супермаркетів, котрі викидали всю свою агресію та неприязнь до покупців на своїх сторінках...
    Продавці крім того розповідали різні забавні й неприємні випадки на роботі, що також могло образити покупців. Звісно, покупці різні бувають, але саме відношення відштовхує...

    Відповідно багатьох не оминуло звільнення...

    Интернет помог разоблачить, что скрывается за любезной улыбкой продавцов

     
    • Подобається Подобається x 8
  2. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Посмішка продавця, а за нею...

    Сьогоднішня історія...Йду по базарі, купую овочі. Проходжу мимо однієї пані, а вона мені кричить:"Солоденькі огірки, беріть панусю", посмішка......А продає на вулиці, знаєте, так на підлозі стоять пластикові ящики один на одному, а на них ваги і кортонні ящики з овочами.Так от , купую я кільо огірків, 4 гривні, даю їй гроші, і 50 коп. моїх падає між щілинами тих ящиків. Вона на мене дивиться, я кажу:" пані в мене там 50 коп. впало" ,а вона мені: " Ну і що? я вам шо думаєте тут буду зараз ящики піднімати, подумаєш 50 копійок".Я на неї дивлюсь і кажу:" Та ви не піднімайте ящики, зараз мені віддайте копійки а ввечір собі заберете ті що впали мої".
    А вона мене послала...прямим текстом.....ще й самою вумною обізвла...
    Та не діло навіть в тих копійках( але чому я впринципі їх повинна їй дарувати), а в самому хамському відношенні...
     
    • Подобається Подобається x 38
  3. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Відповідь: Посмішка продавця, а за нею...

    Випадок на Південному...Взуттєвий магазин...Приємна, на перший погляд, продавець...з посмішкою на всі 32....магазин не з дешевих...ну от міряю я одні босоніжки, другі, треті...пяті...ну маленька у мене нога 34-35...і всі що міряла явно завликі...вона починає мене переконувати, що то непомітно, що менших розмірів не існує...і як мені прекрасно в тих босоніжках..я кажу, що завеликі і не зручні, на що вона мені відповідає(навіть не пошепки):"Все взуття переміряла, а толку ніякого..Пані велика..."...Я була в шоці....
     
    • Подобається Подобається x 32
  4. Галя_у_стразах

    Галя_у_стразах Well-Known Member

    Відповідь: Посмішка продавця, а за нею...

    супер маркет арсен, 19:30. подхожу в сырному отделу, здороваюсь и говорю фразу: пожалуйста 300г сметанкового от клуба сыра и порезать. продавщица смотрит на меня и отвечает - идите и поищите кусок в 300г, который я вам порежу. отвечаю искать не буду - хочу чтобы вы отрезали вот от той большой головки, в конце концов это ваша работа. выслушиваю в ответ тираду, что она уже 6 часов на работе и вообще устала, а тут всякие ходят и непонятно чего хотят. (то что я 10 часов за монитором отсидела и тоже работала, а не шарики надувала, мало кого волнует). конечно после четкого объяснения ее должностных обязанностей и взываний к менеджеру - мне все нарезали как нужно. я понимаю что сфера обслуживания - это неблагодарная и тяжелая работа - но раз ты уже туда пошла, то надо как-то нормально к людям относиться
     
    • Подобається Подобається x 24
  5. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Посмішка продавця, а за нею...

    ооо, ви хотіли 300 г, а я завжди хочу 200, бо сир в нас імо тільки я і сашка, і я люблю через день свіжого купити.Я навіть не прошу їх порізати, а просто відрізати мені кусок з головки, то таке постійно вислуховую...:girl_devil:
     
    • Подобається Подобається x 11
  6. Галя_у_стразах

    Галя_у_стразах Well-Known Member

    Відповідь: Посмішка продавця, а за нею...

    нет ну теперь именно эта продавщица очччень приветливая и все отрезает как надо. но для этого же надо было разъяснительные работы проводить. ужас.
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Посмішка продавця, а за нею...

    Ого, я в шоці від ваших історій, дівчата!
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Галя_у_стразах

    Галя_у_стразах Well-Known Member

    Відповідь: Посмішка продавця, а за нею...

    для меня сервис - это очень важно, особенно если я плачу за это деньги - потмоу написать жалобу - всегда и без проблем и угрызений совести по этмоу поводу никогда нет
     
    • Подобається Подобається x 4
  9. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Посмішка продавця, а за нею...

    Жовтий магазин. (кіоск, у 120 м від моєї хати, що торгує усім).
    Позавчора. Закінчуєцця день. при розрахунку немає у мене монет.
    -20 копійок я завтра занесу.?
    -нічого, я доплюсую...
    Наступний день. Заходжу, купую щось, нагадую:
    -за мною 20 коп. "висіло"
    -і ще 10 грн. хх коп, дружина Ваша "залишила".
    -а чого ж Ви вчора не сказали? я б погасив..?
    -не хотіла бути натрентною...

    :p:p:p

    Для мене сервіс - це дуже важливо, особливо коли я живу серед людей - тому не влізати в марні конфлікти - всігда і без проблем. і жодних втрат для сумління.
     
    • Подобається Подобається x 13
  10. Галя_у_стразах

    Галя_у_стразах Well-Known Member

    Відповідь: Посмішка продавця, а за нею...

    а что значит последнее слово?
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Посмішка продавця, а за нею...

    Назойлівой...
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Knopka

    Knopka Well-Known Member

    Відповідь: Посмішка продавця, а за нею...

    А я недавно заходила в банк. За 5 хв до обіду мене відправили геть, бо типу "вже" обід, повернулася за годину. Ще хвилин зо 15 позапланово чекала поки той обід закінчиться. А потім більше години вистояла у черзі до каси, хоча переді мною було 3 людини. Поки чекала, не мала до чого вчепитися і читала їхню книгу скарг. Нарікань там сторінки і сторінки.... Окрім традиційних обурень на хамське поводження, відсутність сервісу і т д.. знайшла оригінальне повідомлення. Обурений клієнт, що прочекав купу часу у черзі до каси (як от ми) запитав де та касирка стільки часу, виявилося ... в туалеті. То добрий клієнт порадив керівництву закупити для неї таблетки від проносу, а то і сама мучиться і купа людей разом з нею. Цікаво тільки чи керівництво ті книги читає?
     
    Останнє редагування: 12 Червень 2009
    • Подобається Подобається x 19
  13. bast3t

    bast3t Well-Known Member

    Відповідь: Посмішка продавця, а за нею...

    "скриня" на привокзальной, понедельник, троица, я побежала утром, пока все спали, любимому купить молоко на кофе и собаке кефира с творогом [​IMG], прибегаю [​IMG], взяла, к кассам, а там маммма дорогая [​IMG], очередь аж до первых стеллажей, рядом девушка с парнем и с двумя мороженными в руках, я вот стаю и думаю... сколько же она сможет с ним простоять и чтобы оно не растаяло... [​IMG] ловлю охранника и спрашиваю: "не обалдели ли вы в праздник открыть всего лишь 3-и кассы?" :girl_mad:, после моего вопроса сразу нарисовалось ещё 4 кассирши [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 14
  14. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Посмішка продавця, а за нею...

    А мене найбільше дратує, коли тебе зустрічає продавець на порозі магазину, стає навпроти і питає "Що вам треба" або "чим допомогти?" Тобі відразу хочеться в дверях зробити поворот на 180 градусів. Ну звідки я знаю чим мені допомогти, якщо я ще не зайшла і нічого не побачила? Якщо магазин одягу - то звісно лахи, якщо взуття - то мешти. Але треба спершу зайти, глянути, вибрати, а тоді вже можна "присідати на вуха" покупця. Коли мені трапляється такий продавець, який чекає коли я дозрію, то я хожу в магазин "на продавця", а коли мене в дверях відпугають навязливістю - більше не прийду.
     
    • Подобається Подобається x 15
  15. Галя_у_стразах

    Галя_у_стразах Well-Known Member

    Відповідь: Посмішка продавця, а за нею...

    я обычно говорю - спасибо , я сама.

    убивает когда заходишь в магазин, а продавец сидит и есть например борщ - и ей абсолютно фиолетово купишь что-то, не купишь....
     
    • Подобається Подобається x 7
  16. Olia

    Olia Well-Known Member

    Відповідь: Посмішка продавця, а за нею...

    дуже цікава тема, можна взяти багато корисного для себе, бо я саме працюю в магазині одягу:girl_bye:
     
    • Подобається Подобається x 7
  17. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Відповідь: Посмішка продавця, а за нею...

    Верталась я на днях від лікаря, настрій спаскудив так, що капець.. думаю треба зайти щось купити, потішити себе, а так як взуття моя болюча тема, важко купити щоб не муляло , зайшла в магазинчик з взуттям, поміряла пару шльопок , і одні о, чудо - як для мене, попросила їй дати неміряні - новенькі- а вона ... я працюю 9 год, я без обіду...я то, я друге ... я розвернулась і пішла,:girl_bye2: ноги моєї там не буде:girl_bye2:
     
    • Подобається Подобається x 12
  18. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Посмішка продавця, а за нею...

    В більшості магазинів цей метод не діє, вони краще візьмуть гривню а здачу дадуть цукерками або сірниками:girl_crazy: Але ж дійсно в супермаркеті стільки людей все купує, і якщо кожен почне недодавати скількись копійок, то продавці потім все своєю зарплатою будуть компенсовувати, та й не замапятаєш же всіх покупців у великому магазині, і хто та що тобі винен... Хоча в маленьких кіосках чи магазинчиках так справді можна домовлятись.

    П.С.:girl_haha:Згадала про цукерки))) Чоловікові постійно в супермаркеті під нами замість здачі копійками давали цукерки, а він їх не їсть та й носив все в кишені. Одного разу ніяк не могли вони з касиром розібратись зі здачею, з великої купюри здачі не було, а дрібнішими не вистарчало скількись копійок. От чоловік поки шукав копійки по карманах, надибав цукерки та й дає продавцю зі словами: "А замість копійок що не вистарчає, візьміть цукерки":girl_haha::girl_haha::girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 17
  19. дашулька

    дашулька Well-Known Member

    Відповідь: Посмішка продавця, а за нею...

    А мене бісять ці цукерки на здачу!!!!Пам*ятаю часи свого бідного студентського життя:йду з фіз-ри на 1-ому курсі,4 пари,пити хочеться нестерпно!!!!!!!!!Підхожу до кіоску,дивлюся найдешевшу водичку-1 грн.20 коп,а у мене в кишені рівно-1 грн.50коп.(як раз на трамвай,щоб до дому доїхати).Даю гроші,замовляю товар,мені,значить,дають мою водичку і "дуже бажанних в дану мить" 3 цукерки....Я звичайно спитала,як я буду в трамваї розплачуватись,натомість почула:на сигарети й на пиво завжли гроші є!!!Ну,звичайно,пришлось трошки повиховувати "люб*язного" продавця........Короче,здачу вернули,а пити розхотілось.........
    Висновок:я не проти цукерок,але принайме спитатись можна,чи вони мені потрібні?
     
    • Подобається Подобається x 14
  20. Lyudik

    Lyudik Well-Known Member

    Відповідь: Посмішка продавця, а за нею...

    я проблему з цукерками замість здачі вирішила дуже просто... в сусідньому магазинчику стандартно 10-30 коп давали цукерками, а якщо за день могла два рази зайти, то відповідно мала десь 5 цукерок, я їх ніколи не їла, а гарно клала в кишеньку... наступного дня приходила і замість копійок клала їх цукерочки... продавці звичайно ж робили квадратні очі і питали: "Що це?"... продавців в нас 3, тому вистарчило по одному-два рази для кожної, щоб більше ніколи мені не давати цукерки замість копійок...
     
    • Подобається Подобається x 22