Постіль для алергіка

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Ascorbinka, 7 Грудень 2014.

  1. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    На чому сплять наші алергічні дітки, які наматрасники практичніші, як часто потребують прання такі об"ємні штукенції як ковдра, подушка і як доглядати за матрасом. Поговоримо?
     
  2. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Відповідь: Постіль для алергіка

    Порадьте який матрац ортопедичний краще купити, якщо є схильність до алергії (в плані матеріалів, може якісь фірми можете порадити)? Ще цікавлять відгуки про постіль взагалі, у когось є ковдра з обшивкою з мікрофібри (і наповнювач поліефірне волокно) ? Планую таку купити, але чула що вона може парити, хоч інші кажуть що якісна мікрофібра неалергенна і не парить зовсім, тим більше підодіяльник буде з іншої ще тканини.
     
  3. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: Постіль для алергіка

    В нас діти повиростали з ліжок, планую міняти...запуталася в тих матрасах.

    Ковдри рекомендовано прати при 60 градусах (ніби-то при такій Т гинуть кліщі і всяка бяка), всі маркування стерлися, єдине пам"ятаю що німецького виробництва, не парять і дуже легенькі.

    Подушки нам бабуся спрезентувала спеціяльні, там такі кульки всередині, які можна витягнути і погріти на сонці чи поморозити, а чохол в цей час випрати. Можливо і кульки перуться, я ще не пробувала.
     
  4. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Хто які купував ковдри-подушки для алергіків? Як часто прати-провітрювати?
     
  5. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    я беру щоб обовязково без вовни і піря
    стараюся брати якісніші, з позначкою антиалергічні
    вони восновному штучні, тому перевіряю щоб приємні на дотик і тд
    ще бамбук ніби натуральний, але водночас неалергічний
     
    • Інформативно Інформативно x 1