Посудомийна машина: за і проти

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем VIKI, 17 Квітень 2009.

?

Чи добре відмиває бруд посудомийка?

  1. Відмиває усе

    84 голосів
    33,5%
  2. Зрідка, щось залишається брудне

    155 голосів
    61,8%
  3. Погано миє

    12 голосів
    4,8%
  1. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Почитайте умови своєї гарантійної угоди. Якщо там є такий пункт, то так, а як нема - то Вам не мають права відмовити в гарантійному обслуговуванні.
     
  2. Buriko

    Buriko Well-Known Member

    Ми жорсткість води - максимальну виставили, вже 5 років все ОК. (У Львові рідко "м'яку воду" зустріти можна.)
     
  3. jassystay

    jassystay Well-Known Sceptic :p

    Все вірно. Колись довго рилась в неті і знайшла показники жорсткості води по районах у Львові. Практично у всіх - жорстка або дуже жорстка.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. jassystay

    jassystay Well-Known Sceptic :p

    У мене назріло питання. Ви дитячій посуд теж в пмм миєте? Може є якійсь натуральний засіб для миття? Максимально безпечний, але й ефективний...

    (Бо той фініш такий смердючий і у дитини часто кашель починається, коли відкриваю пмм після миття. Наразі дит.посуд мию руками, але вже набридло :))
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Та є купа еко засобів, Алмавін, Содасан, Сонет, навіть німецький Клар, який типу одобрений якоюсь Асоціацією алергіків і астматиків має свої засоби для посудомийки. Великий вибір того всього є в Епіцентрі, але бачила остатньо що і Ашан розширяє асортимент еко-засобів, правда не знаю чи посудомийкових теж, не дуже вигідно, бо має свої типу еко-таблетки. Ну і в неті завжди можна замовити

    Надіслано від мого SM-J700H, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. jassystay

    jassystay Well-Known Sceptic :p

    Дякую, піду читати відгуки в неті. А Ви якимсь користувалися? Наскільки я пам'ятаю, у Вас дитина теж схильна до алергій...
     
  7. silvia

    silvia Well-Known Member

    Содасан використовуємо.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    @jassystay я беру denk mit nature від dm
    Вони ще у пакетиках таких водорозчинних. Практично без запаху і добре відмивають і сковорідки, і каструлі. Вони безфосфатні та без барвників та консервантів. Подивіться у товарах з Європи.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    я напевно їх всіх і брала)
    Клар беру, деколи Содасан
    але я всерівно багато що з малого посуди сама вручну мию
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Хто мав проблеми з посудомийкою. В нас бош.
    Показує помилку допливу чи то відпрливу води.
    Пищить і зупиняється, в машині вода. Інколи відразу після включення, інколи під кінець, а інколи помиє і все ок.
    Яка може бути причина?
    Чи у вас доходило до майстра?

    Потребую поради, підказки і можливо контактів.
    Є у Львові сервісний центр бош?

    Машині 1,3 роки.
     
  11. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    обговорювали якраз
    проблема не в машині, а в напрузі світла. У мене нова машинка і такі ж помилки. Мию тепер вночі, все ок
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Баян Баян x 1
  12. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    показує помилку води? а проблема в світлі?
    Ви мене ввели в стан шоку:ed4d70def841dc74b57

    в нас ніби все ок з напругою
    щойно дивилися 206, 220 і 230 три фази
     
    Останнє редагування: 30 Грудень 2016
  13. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    а хтось ставив стабілізатор? проблема зникла?
    бо щось мене то нервує
    рік було все ок, останні кілька днів :girl_cray:
     
  14. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Помилка води може висвітлювати по багатьом причинам. Вам би плату протестувати. В нас після 2 років користування, блимав краник на панелі, і все зависало. Протестувавши "мозги", виключили проблему з платою. Зрештою виявилось - полетів насос.
     
  15. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    В мене минулого місяця теж час від часу блимав краник, потім одного разу засвітився постійно і нічого не включалося і не виключалося і вилізла помилка води, в неті прочитала, що вода кудись попала,куди не треба, протекла ПМ. Треба було її витягти, нахилити і злити воду. Я це все зробила, хоч сумнівалася, думала вже, де то майстра шукати. Воду злила, залило всю кухню, лишила надовго, щоб добре висохла і ттт тепер добре миє. ПМ більше 2 років.

    Надіслано від мого HUAWEI TIT-U02, використовуючи Tapatalk
     
  16. La esposa

    La esposa Moderator

    А може просто зливний шланг за посудомийкою опустився? Він має бути зачеплений високо, як в пральці
     
  17. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Я вже змучилась з тою пмм
    Як таку помилку розуміти? Всі індикатори справа світяться, пмм зупинилась просто і все
    DSC_0410.JPG
     
  18. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    таблетки чи порошок?
    можливо спад набруги або машинка не могла закачати воду або спустити. навіть якщо на 1хв (про воду). шланг може бути зігнутий, фільтр подачі води попав пісок, зливний шланг зігнутий.

    це не несправність машини. це чисто щось фізичне.
     
  19. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    В мене така ж машина. Верхній індикатор світився, коли відключали воду, два нижні - нема солі й ополіскувача.
     
  20. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    вона інколи миє повний цикл, якщо б щос полетіло, не мало б так бути