Посудомийна машина: за і проти

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем VIKI, 17 Квітень 2009.

?

Чи добре відмиває бруд посудомийка?

  1. Відмиває усе

    84 голосів
    33,5%
  2. Зрідка, щось залишається брудне

    155 голосів
    61,8%
  3. Погано миє

    12 голосів
    4,8%
  1. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Таблетки
    То таки напруга мабуть, попередні дні мила добре, але я запускала на ніч.
     
  2. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    коли світяться одночасно індикатори солі і блиску, то є ще таке, що в тій таблетці вони чогось не бачать. забула чого, вибачте. а подача води - це окремо. можливо насос не мав сили працювати. поставте собі хоч міні-стабілізатор на конкретно посудомийку, або щось як на котел - і хоча би буде знати, чи є у вас перепади напруги. я в своєму чую клікання що 10хв - буквально чайник в сусдів включили -і все))
     
  3. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    не факт.
    В нас мила через раз, клинило лиш на одній програмі - 70 градусів. Спершу я просто перестала користуватись цією програмою. За пів року почало клинити на програмі 65, потім з часом і на еко. Почали шукати причину. Ніколи б не здогадалась що все через насос. Якби не полінились зразу протестувати, мали б заміну по гарантії. А так - насос коштує майже стільки, скільки я заплатила за всю машинку, по тодішньому курсу так і вийшло)))
     
  4. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Мер
    Меріомочка, нам теж радять таку модель за 270$.не пригадуєте, скільки за свою платили? І чи задоволені? Скільки часу там найкоротша програма і при якій температурі? Чи вмістима?дякую.
     
  5. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    так і заплатили орієнтовно. Почитайте попередні сторінки, я тут часто пишу)). Щось не так із моєю пмм, миє через раз і таке від першого миття. Спочатку пищала як програма зупинялась, тепер і не пищить. І найголовніше, я десь документи по ній посіяла чи викинула, хз, не можу знайти. Треба майстра до неї, бо щось із нею не так.
     
  6. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Ага, я вже перечитала темку. Може невдало підключили просто? А загалом по інструкції, то скільки найкоротша програма, бо я не знайшла такої характеристики?
     
  7. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    інструкцію собі скачайте, бо я не скажу по часу, восновному мию на 70 або авто і то маю підозру, що лише на програмі 70 більш-менш є шанс завершення програми успішно, але вона довго миє. вчора два рази виключалась посеред миття, просто гасне підсвітка на підлогу і жодних звуків. Зупинка і всі індикатори зліва світяться. Я плюнула, включила зранку перед роботою, то не знаю як там...Будем майстра викликати
     
  8. Stroga

    Stroga Well-Known Member

    В нас така BOSCH SPV 58 M 40 EU вже пів року! Жодного разу не підвела, користуюсь регулярно і не можу нарадуватись))) Однозначно рекомендую!!! Користуюсь різними режимами, але найчастіше ЕКО.
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  9. La esposa

    La esposa Moderator

    Дівчата, поки мию порошком, ніби питань нема до режимів. А коли захочу мити таблетками? як відключити використання солі і ополісквача?
    в старій пмм була кнопка "таблетки", а в новій? інструкцію десь закинула(((
    за хвилину додам фото панельки
    --- дописи об"єднано, 16 Січень 2017 ---
    Фото:
     

    Вкладення:

  10. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Попередньо дівчата писали, що навіть, миючи таблетками, сіль і ополіскувач мусять бути. Просто останній в меншій кількості.

    а у мене теж питання: Придбали ми посудомийку, миє, не натішуся. Та ось останні рази в мене проблеми з таблетками (Фініш). Одного разу таблетка взагалі залишилася недоторканна, іншого її вимило десь половину, вчора вона випала і зачепилася за корзину і теж майже ціла. В чому проблемс? Погані таблетки? (бо перші рази все було ок, але я використовувала ті, що йшли в подарунок). Може я їх не правильно вставляю (ставлю горизонтально, як пише в інструкції). Чи просто закороткий цикл миття для них?
     
  11. La esposa

    La esposa Moderator

    Бррр, ніяк не можу звикнути до тої прихованої панельки. В старій пмм всі кнопки на виду були, винесені окремо, а тут така схема регулювання "на пальцях", що для неї треба інструкцію відкривати, і то, як на мене, там дуже все заплутано написано, я того регулювати кожен раз замахаюсь((

    А в вас є на верхній шухляді такий "балкончик" для таблетки? По ідеї, вона би мала туди випадати (якщо є), і там розчинятись. Посуд ніякий їй не заважав? І ще може бути, що таблетка стара, злежана. Або автоматичний/короткий цикл, закороткий для цілої таблетки
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Online

    Online Well-Known Member

    А яка посудомийка у вас? Якщо Бош, то там не обов'язково вставляти у закритий відсік на дверці. На верхній полиці є підставочка спеціальна. В інструкції про це написано, принаймні в мене є. Теж мала таку проблему спочатку, потім почала класти на підставочку - таблетка повністю розчиняється і вимивається.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Megan

    Megan Well-Known Member

    У мене на таблетках пише не використовувати для короткого циклу. Якщо таки використовувати - не розчиняється..
     
  14. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Дякую дівчата. Посудомийка Бош, минулого разу я так і поставила на верхню поличку і вона розчинилася. Я щось в інструкції такої інфи не зауважила, правда інструкція була польською і я не надто уважно читала) Найцікавіше, що вона і без таблетки добре помила, я навіть собі подумала і нащо та зайва хімія?))
     
  15. La esposa

    La esposa Moderator

    а яка у вас модель? в мене теж Бош, в інструкції тільки наголошували, що підставка для таблеток, а не для дрібних предметів. Але якщо подумати, відсік для таблетки відкривається не на початку циклу, а через 11 (чи скільки там в кого) хвилин полокання. А якщо кинути зразу, то таблетка почне зарано розчинятися?
     
  16. Online

    Online Well-Known Member

    SPV50E00EU. Я перші кілька разів мала проблему з тим, що таблетка не повністю розчинялася у відсіку і посуд був погано помитий. Потім на якомусь сайті в обговореннях чи у відеообзорі про посудомийку знайшла про цю підставку. І в інструкції в себе теж дочиталася. Не можу сказати, що таблетка тепер зарано розчиняється, бо посуд відмиває добре. Хоча до інтенсивного режиму (70 градусів) є питання. Очікувала більшого: протвіні, решітки для м'яса та інші подібні штуки доводиться все одно шкрябати вручну. Але думаю, тут не в місцерозташуванні таблетки справа.
     
  17. La esposa

    La esposa Moderator

    тут ще дівчата писали, що коли є проблеми з напругою, то цикл може збиватися (наприклад, пмм пропускає частину миття і зразу полоче, або пропускає полокання і зразу сушить) - може ви миєте в "пікові" години і в вас збивається цикл? в мене таке було лиш раз, коли працювала одночасно пралька, духовка і пмм (а відповідно, ще й водяний насос і котел) — то вона мила півгодини і показувала завершення. Ну і з цього всі наслідки - недомите, недорозчинене.
     
  18. tabs

    tabs Member

    Шановні форумлянки,
    Дозвольте повідомити, що моя комерційна тема, присвячена засобам для ПММ, знову на ДП.
    Радий буду Вас бачити :)
    Запрошую в гості за посиланням: Зроблено в Німеччині. Засоби для посудомийних і пральних машин.
    Для модераторів: даний допис попередньо узгоджений із MARTINI і дозволений до публікації
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  19. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Дівчата, в кого є маленькі посудомийки, чи є сенс брати?
     
  20. Online

    Online Well-Known Member

    Настільні? В наших друзів є на дачі. Я б не брала, туди нічого особливо не влазить. Так, пару тарілок і склянок. Каструлю вже треба окремо.
     
    • Інформативно Інформативно x 1