Посудомийна машина: за і проти

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем VIKI, 17 Квітень 2009.

?

Чи добре відмиває бруд посудомийка?

 1. Відмиває усе

  78 голосів
  32,5%
 2. Зрідка, щось залишається брудне

  150 голосів
  62,5%
 3. Погано миє

  12 голосів
  5,0%
 1. phobika

  phobika Well-Known Member

  Я би промінь хотіла, бо забуваю часто про посуд. Або якщо йду здому ненадовго, поки посуд мився, то потім думаю чи пора вже витягати. Таймера не маю і потреби не відчуваю.
   
  • Подобається Подобається x 1
 2. marianast

  marianast Well-Known Member

  Як на мене вичерпно. Я користуюся лише програмою 65 і 70 градусів. В мого сіменса довгі програми, половинного завантаження нема. Більше функцій не хочу, хочу більшу посудомийку. Я би брала метрову :girl_crazy:
   
  • Подобається Подобається x 1
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 3. Raven

  Raven Мама малятка

  Я більше на 50на 1,5 год.
   
 4. HOPIC

  HOPIC Well-Known Member

  Та не кажіть.
  Вчора пекла торт, робила котлети, пельмені, ну і їли поміж тим. Мила 2 рази пмм і ще 3 рази вручно те, що не запхаєш на 70градусів або не можна в пмм.
  Взагалі мрію про пмм спеціалізовану для закладів харчування. Найкоротша програма 5хв, і це не полоскання
   
  • Подобається Подобається x 1
 5. marianast

  marianast Well-Known Member

  Нас зараз 4 дорослих і двоє дітей, на вихідних буває більше і тих, і тих) Стандартно в будень ПММ працює два рази, рідше три. На вихідних - три рази, рідше чотири)))
   
 6. HOPIC

  HOPIC Well-Known Member

  Я прихильник того, що можга помити в гарячій воді без миючого засобу або мусиш мити в гарячій воді з миючим засобом, бо так каже інструкція, таки мити вручну. А це всілякі силіконові коврики і гнучкі дощечки, фужери, кілішки і кришки до пластикових ємностей, деревяші дошки і лопатки, ножі, а я таки їх лінуюся гострити після пмм, термоси і термогорняткаю глиняна посуда. Щодня щось проскакує, тож не виходить мити пмм.
   
 7. marjana lv

  marjana lv Well-Known Member

  я вже точно почала нервувати, коли замовили кухню то за замовчуванням проектували "45", а оскільки досвіду з такою технікою не мала, то про більшу не думала, а тепер переживаю що тре було б 60.
   
 8. BlackTee

  BlackTee Well-Known Member

  Ми живeм за містом і в нас та сама проблeма. І проблeма точно в солі, йдe якась рeакція. Коли купили, мили 2 рази бeз солі. Посуд був ідeально помитий. Потім засипали сіль і після цього-жахливий білий наліт. Майстeр порадив витягнути сіль. То чeрeз місяць аж стало мити кращe, майжe нeмає нальоту, алe щe буває. Нe знаю чи добрe зробили, бо рeкомeндують всe таки сіль давати.
  Ну, і таблeтки. Сомат мeні миють кращe, щe фeйрі(гeль в саморозчинній плівці), алe останні мають дужe хімічний запах. Щe домол нe пробувала, тeж, ніби, хвалять.
   
 9. marjana lv

  marjana lv Well-Known Member

  В знайомих таке було (кілька років до цього працювало норм), але на міській воді. Пізніше вона остаточно зламалась, а майстри оцінили ремонт в 50% вартості нової :sad: Сумно це.
   
 10. BlackTee

  BlackTee Well-Known Member

  Eм, вона нова, то нe думаю, що проблeма в самій машині. Сподіваюсь..
   
 11. marjana lv

  marjana lv Well-Known Member

  А яка у Вас вода, робили аналіз? Чи є фільтри попереднього очищення?
   
 12. pumapuma

  pumapuma New Member

  Раніше я щось скептично до посудомийок відносилася, але останнім часом дозріла таки. Набридло руками мити. Правда, читала жарточки в стилі "купили посудомийку, так раніше було ліньки посуд мити, а тепер ліньки в посудомийку розставляти". :girl_haha:
  Це дійсно так, чи нормально все?
   
 13. Зорянівонька

  Зорянівонька Well-Known Member

  це не порівняти! Поставити в посудомийку - те саме що зі столу відставити для миття. І найбільний для мене бонус - що все сухе витягається і не треба сушити
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  • Подобається Подобається x 1
 14. Shapokliak

  Shapokliak Well-Known Member

  І служить як сховище для брудного посуду. Ніде нічого не нагромаджується, поїв - сховав, наступного разу теж добавив - стало повне - запустив. А вручну буває або спішиш, або влом, нема як мити, то все буде в раковині. Приходив додому - картина маслом... А так - чистота і красота!
   
  • Подобається Подобається x 3
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 15. PanteraLviv

  PanteraLviv Well-Known Member

  Дівчата, зранку помітила калюжу води на кухні. Вночі працювала лише посудомийна. Звідки вона могла б витекти і яка причина витоку води з посудомийки може бути?
   
 16. HOPIC

  HOPIC Well-Known Member

  шланги підключення води і відведення каналізації.
  може десь капати по чуть
   
  • Подобається Подобається x 1
 17. Lemeshchuk

  Lemeshchuk Well-Known Member

  Відгукніться хто має вузькі ПММ (45см), цікавить чи вистачає такої ширини щоб вимити щось крім тарілок/вилок/горнят, наприклад сковорідки чи кастрюлі?
   
 18. Siania

  Siania Love Life

  Так, вистарчає. Звісно, краще 60, але якщо невеличка сім‘я, то цілком реально. Сковорідки не рекомендовано мити (якщо з тефлоновим покриттям).
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  • Подобається Подобається x 1
 19. Online

  Online Well-Known Member

  Я маю. На сковорідки і каструлі місце є. Але якщо є можливість впхнути на кухню посудомийку 60 см - впихайте не роздумуючи. Я наступного разу так і зроблю)
   
  • Подобається Подобається x 1
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 20. Lemeshchuk

  Lemeshchuk Well-Known Member

  нас троє чоловік, місця на 60-ку фактично немає, хіба переплановувати проект кухні, але тоді місця на девайси стане менше(, і от думаю чи варто це робити
  якщо можна то напишіть чому саме брати 60-ку, навіть якщо місця в обріз?