Посудомийна машина: за і проти

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем VIKI, 17 Квітень 2009.

?

Чи добре відмиває бруд посудомийка?

  1. Відмиває усе

    84 голосів
    33,5%
  2. Зрідка, щось залишається брудне

    155 голосів
    61,8%
  3. Погано миє

    12 голосів
    4,8%
  1. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    а отут я в ступорі, бо читала вже в різних моделях, різних виробників - у відгуках народ жаліється, що вона по факту не миє вдвічі коротше, чи не споживає електроенергії вдвічі менше (правда, для мене це загадка - як вони ту електроенергію вимірюють?...Хіба знімати весь час покази, щогодинно, чи як).
    Цікавить тип сушки - так, щоб витягнув й було все сухе, а не докапувало ще там щось. Ну й така річ, може дурна, але - от як знати, що вона вже вимила?...Хіба то в процесі можна її відкривати?...Читаю, що певні моделі мають промінь, й раз світиться - то все, вимила, а ті, які його не мають?
     
  2. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Краще з сенсором завантаження, тоді машина розрахує скільки треба води і електроенергії.
    Конденсаційна - довша по часу, але економніша по електроенергії. Сама посудомийка дешевша. Посуд без плям і розводів, але в ложбинках може залишатись вода. Турбосушка - дорожча, коротші програми відповідно, бо сушить швидше, не залишається вода ніде. Витрачає більше енергії.
    Брати з променем на підлогу.
    Зверни увагу на відкладений запуск. Який має інтервал по часу. Чим дрібніший - тим краще. Знаю, що є 3-6-9-12 год. Але є і погодинний, і 30 хв., і навіть 15 хв.
    Дуже важливий захист від протікання і блокування від дітей.
    Ну і економічність: скільки води і електроенергії використовує. Плюс рівень шуму теж важливий, особливо для нічного миття.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  3. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    А що не у всіх ПМ є якийсь маячок, що сигналізує про кінець миття? А ті програми шо не мають стандартної тривалості? Воно саме вирішує чи вже вимито ?
    Я ше того чуда немаю також, але треба буде незабаром вибирати.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  4. Megan

    Megan Well-Known Member

    Чула за той промінь , але ще не маю такої. У мене просто світиться лампочка "ende". Але то окремостояча.

    Надіслано від мого SM-A505FM, використовуючи Tapatalk
     
  5. jylanda

    jylanda занууууда

    Моя променем на підлозі вибиває годину в котрій закінчиться цикл і прогрес миття. Дуже зручно, хоча не є крайньою необхідністю, машинку, навіть найтихішу чути, коли вона миє.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    В мене Бош, є відкладений старт погодинно, є половинне завантаження, і я бачу, що при ньому буде мити в 2 рази менше по часу ( стандартні програми 2 години 30 хв, половинне 1 година 14хв), під час миття можна відкрити і докласти посуд, є промінь на підлозі, світиться поки не завершить, після сушки все повністю сухе.

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Звуковий сигнал мав би бути, але його можна не почути, а під час роботи є етапи, коли не чути чи працює машинка і не відомо домила, чи ще ні. Тому краще, щоб промінь таки був.
    В мене теж окремостояча, там є табло і видно - миє ще, чи вже помила. А у вмонтованих нічого немає, там просто дверка від фасаду, тому по променю можна зорієнтуватись на якій стадії миття посудомийка.
    --- дописи об"єднано, 7 Квітень 2019 ---
    У моєї є етапи, коли взагалі нічого не чути.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    ну от мене це й напрягає, бо хочу вмонтовану. Та, модель, що хочу чобі (ще не замовила, чекаю на якісь великодні знижки), має промінь, й пише, що є акустичний сигнал. Але якщо вона десь там раз пікне, то я можу й не почути :girl_crazy:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. jylanda

    jylanda занууууда

    В мене вмонтована, променя достатньо, закінчився цикл, променя немає, можна відкривати. Є ще машинки, які вмонтовуються, але панель зверху залишається
    [​IMG]
     
  10. marianast

    marianast Well-Known Member

    Та не переживайте. Моя без променю і я все знаю) то чути. Раз на пів року можу відкрити коли сушить- це не проблема, її можна в процесі відкривати.
    Пікає в кінці наполегливо. Але в нас великий будинок. Я сигнал чую лише на першому. В квартирі пищала на всю хату.
    Для мене ота функція не є обов’язковою зовсім. А скорочувати час програми дуже би хотілося, а моя старушка не має. І функції половинної загрузки нема теж.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Моя має промінь, що насправді зручно. Бо є періоди коли мийка працює, але нічого не чути,може сушить в той момент. Коли домила, то промінь зникає і 5 разів пищить. Краплі води можуть залишатися на пластмасовому посуді, решта сухе
    Половинне завантаження не використовувала, бо жаба давить запускати 60 см мийку напівпусту :)
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  12. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    Так це не означає, що я напів пусту запускаю, моя забита максимум, але якщо посуд не надто брудний, то я включаю половинне завантаження, розуміючи під тим, що вистачить половини часу від загальної програми, і вона все одно добре помиє.

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. La esposa

    La esposa Moderator

    ми купили собі прилад - близько 300 грн - енергометр. Вмикається в розетку, далі в нього втикається штепсель посудомийки - і воно на дисплейчику показує, за скільки часу скільки струму взяло. Виявляється, наша морозилка дуже економна, а ми вже хотіли її міняти на сучаснішу з метою економії електроенергії
    а хіба не всі це мають? здається, нема тільки в дуже древніх моделях
    там цікаво - є датчик, який "просвічує" воду - якщо вона достатньо прозора, значить, можна полокати
    моя ще попікує потім кожних 10хв, нагадує. Ну і гучність в Бошах можна настроювати. Я скрутила на мінімум
    у вас миє два поверхи? я читала, що при половинному миється лише якийсь один
     
  14. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Чи можете вказати модель ? Були нині у Фокстроті та Ельдорадо у Вікторії , то Боша з таким набором можливостей не бачила.
    Один продавець дуже радив hot point Ariston. Там реально купа програм, половинна загрузка, промінь, але відкладення здається теж на 3-6-9год, мені би краще погодинно. Бош там всього дві штуки було, не дуже такі по функціоналу, інших виробників і не було.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  15. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    О, і ще розмір -45 чи 60? Зараз важко уявити трохи скільки то там влазить того посуду і чи 60 не завелика?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  16. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    1.@Retaret модель SPV43M30EU
    2. Якщо дозволяє місце, то беріть 60, точно завелика не буде! В мене ,на жаль, місця бракує, тому лише 45 влізла.
    3.@La esposa При половинному миє все одно два поверхи. Але в два рази менше часу.


    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    Останнє редагування: 7 Квітень 2019
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Теж раджу 60 см, якщо дозволяє площа.
    В мене 45 тільки через брак місця, нас двоє, ми постійно по роботах, три поверхових страв не готую, але бувають ситуації, коли мені моєї 45-точки не вистачає.
    В куми 60 см, одна дитина, теж не виварює там хтозна чого, каже, що мийка миє щодня, за день назбирується повна.
     
  18. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Заїдьте в офіційне представництво Бош. В них є боші і сіменси. Це один концерн, +- однакові ціни, але функції трохи різняться. Можна підібрати собі за потрібними параметрами.
     
  19. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    То десь є таке у Львові ? В них ціни можуть бути лояльніші ніж в маркетах?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  20. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    В мене схожа або така ж сама)
    Скажіть,вам зручно з тим великим ящиком для столових приборів?
    Я постійно туди наскладую прибори, а потім щоразу розпихаю ложки/виделки вгорі. Економлячи купу місця. Дуже хотілось би вдвічі меншого ящичка.