Потроху звідусіль

Тема у розділі 'Що у світі чувати?', створена користувачем mermaid, 22 Січень 2011.

  1. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    А як вам нещодавнє циганське весілля, що наробило шуму в неті ? От що таке "дорого і богато":girl_yes2:

    І ще: "Найбагатша нареченя Брунея вийшла заміж за простолюдина"
    "Дочь султана Брунея, который является одним из богатейших людей в мире, вышла замуж. На свадебной церемонии, которая прошла с особым размахом в роскошной обстановке, присутствовало около 3000 гостей".
    Ось офіційна церемонія.
     
    Останнє редагування: 6 Жовтень 2016
  2. basia

    basia Well-Known Member

     
  3. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    Заступник голови Нацполіції Вадим Троян проаналізував динаміку зростання рівня злочинності за вісім місяців 2016 року
    На сьогодні від подальшого відбування покарання за «законом Савченко» вже звільнено 8,2 тис. засуджених з яких 785 осіб або 10% викрито в скоєнні нових злочинів (22 — умисне вбивство, 18 — завдання тілесних ушкоджень, 10 — зґвалтування, 405 — крадіжки, 131 — грабежі, 66 — розбої, 39 — шахрайства, 20 — хуліганства). Про це у своїй статті для ZN.UA написав заступник голови Нацполіції Вадим Троян.

    Хоч би фільтрували якось тих злочинців. Випускають без розбору.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Ситуація після зняття заборони на другу дитину у Китаї.
     
  5. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Не знала куди приткнути, але то реально "хвилинка позитиву", бабульки на відео такі прості і трошки кумедно сперечаються:) а співають гарно.
    Фото століття": Українські бабусі у аеропорту "Бориспіль" стали зірками Інтернету Більше читайте тут: "Фото століття": Українські бабусі у аеропорту "Бориспіль" стали зірками Інтернету
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. marianast

    marianast Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
  7. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Є неофіційна інформація (знайомий з Хмельницька розказав), що вчора відбувся викид радіоактивних речовин з Хмельницької АЕС. Хтось щось чув про це, чи це фейк?
     
  8. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    На днях на ФБ бачила аналогічну пльотку, то розвіяли. Серед коментарів зрозуміла, що один блок планово зупинили, інший щось там закомизився, той його перезапускали.
    Це так, своїми словами
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Bulavka

    Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

    Декілька однокурсників там працюють, це неправда.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Шокувало мене вчора це відео. Роттердам, Нідерланди. Добре розумію, зараз криза в Європі, проблеми з мігрантами і потрібно жорстко підтримувати порядок, але щоб отак? Ну так, та дівчина п"яна, порушує порядок, але можна ж було її просто заарештувати, а не бити, як навіть не знаю кого? І хлопець її спокійненько стоїть і спостерігає. Люди навколо зайняті зніманням, так ніби це - шоу якесь.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  11. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

  12. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

  13. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Кидайте в мене тапками, але я того не розумію. Весь фейсбук, всі перепощують про Нотр-дам...Типу - біда, горе і т.д. Біда, горе то коли діти помирають, люди хворіють на страшні хвороби, вмирають від голоду-спраги і т.д. А то горить кусок каменю, грубо кажучи. Кусок каменю... У Франції достатньо коштів і ресурсів, щоб то відновити. Дівчата, не переживайте так.
    ПиСи я розумію, що могли бути жертви, але ж повідомили, що всіх евакуювали.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 1
  14. jylanda

    jylanda занууууда

    Всіх евакуювали, один пожежник постраждав, 400 пожежників працювали до пів 4 ночі. Вже дві великі сімейні компанії підтвердили фінансування реставрації на суму 300 мільйонів євро. Дуже шкода такої пам’ятки, собор неймовірно гарний.
     
  15. Ассоль

    Ассоль Dreams come true

    Я належу до тих, для кого це горе і біда. Відновити вітражі, які пошкоджені - неможливо, бо втрачена технологія. І, зрештою, відновлене - це не те саме, що оригінальне. Я була в Нотр-Дамі. Була на службі там. І словами не передати атмосферу цього собору. Для мене пам'ятки архітектури, святі місця мають особливе значення, як і для тисяч інших людей. І я не розумію, в чому взагалі суть порівняння цієї пожежі та смертей людей? Це різні речі. І одне, і інше - жахливі трагедії. Кожна по-своєму.
    п.с. Раджу Вам прочитати "Усмішку" Рея Бредбері. Вона прекрасний ілюстративний матеріал, чому твори мистецтва мають таку цінність. І я не про гроші.
    п.п.с.
     
    Останнє редагування: 16 Квітень 2019
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 3
  16. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Де ви прочитали, що я порівнюю цю пожежу і смерті людей? Навпаки, я пояснила, що означає для мене слова "Горе" і чому я не використаю це трактування до подій в Парижі.
    От ви , до речі, їх і порівняли
    Це звичайно велика втрата, але це матеріальне і в моїй "шкалі емоцій" це розташовано значно нижче за людські втрати, які для мене є справжнім горем і бідою.
     
  17. Ассоль

    Ассоль Dreams come true

     
    Останнє редагування: 16 Квітень 2019
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  18. Dominika

    Dominika Well-Known Member


    Аналогічно.
     
  19. flame

    flame невгамовний експериментатор

    вже є підтвердження, що все не так катастрофічно. Всередині собор не постраждав. Вигорів лише дах.
    Перепрошую що вражеською Zoya Zvinyatskovskaya
     
    Останнє редагування: 16 Квітень 2019
    • Подобається Подобається x 2
  20. Ассоль

    Ассоль Dreams come true

    Якби ж тільки дах :sad: Згорів орган і вітражі дуже серйозно пошкоджено :sad: Чи ті новини вже спростували? п.с. Але добре, що хоч роза вціліла. Вчора постійно переглядала фотографії звідти...