Повчальні історії життя

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем ksjy, 12 Травень 2019.

  1. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    Ще розкажу повчпльну історію моєї сім'ї. Коли мені було 10 р., в моєї мами з'явилося кохання. Любов не те слово - він їй пісні писав, на мотоциклі катав, мистецькі люди. А мій тато маму дуже любив, але був слабохарактерний і випивав. Тато пішов, як тут описали, з торбою з одними трусами. Лишив нам все, що нажили (свою частку квартири переписав на мене). А мамина любов переселилась до нас. Через 6 р. в них народилась дитина (моя сестра). А коли їй було 11, вітчим знайшов нову любов. Залишив мою маму і дитину, і пішов жити до коханки. Мама аліментів не просила, щось там обіцяв допомагати. Спочатку возив малу в школу і на гуртки, а потім забив/забув і спілкується раз а тиждень/по святах, гроші дає "коли має можливість". До чого я, наше життя такий бумеранг. От колись мама так вчинила - зрадила і фактично розбила сім'ю. І через Н років, та історія повторюється ніби дзеркально по відношенню до неї. Не все в житті так просто. І точно своє щастя не побудуєш на зраді.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 3
    • Співчуваю Співчуваю x 3
  2. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    Перш за все, Ви - неймовірно сильна жінка.
    але хтось з дівчат правильно написав, Ви виправдовуєте чоловіка і його коханку.. а він брехав Вам нагло і в очі протягом 5-ти років. Щодня! 5 років! Це не просто довгий термін, це шалено довгий термін. Це не десь там раз чи щось таке а методично, протягом 5-ти років приходив додому, їв їжу, вдягався в одяг, який Ви попрали, користувався всіма вигодами сімейного життя і при тому цинічно маючи другу жінку. Це огидно. вибачте мені за цю різкість, але мені за Вас шалено образливо.
    Ваша любов - велика і Вас болить вся ситуація і весь жах, через який Вам довелося перейти. я вірю, що у Вас в майбутньому все мусить обовязково бути добре.
    але перестаньте заступатися і захищати чоловіка і робіть зараз усе, щоби забезпечити собі і дітям якомога нормальне в матеріальному плані майбутнє. людина зрадила раз, де гарантія що він не обманить в іншому випадку? немає гарантії.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  3. shokoladochka

    shokoladochka Well-Known Member

    Я хотіла ще доповнити на рахунок житла. Бо тут підняли цю тему. В мене є хороша знайома, яка про зраду чоловіка дізналася коли вони мали переїжати на нову квартиру. В яку вона так і не вселилася, бо він привів туди іншу( покинув її з дитинкою та на 3м вагітності. На вулиці вона не залишилася живе з батьками, але пережила дуже тяжкі часи( бо не мала належної підтримки і був осуд людей, які винили її що вона погана жінка і тому він пішов.... також не розуміння батьків( що дуже прикро, як на мене ( чоловік не з бідної сім"ї і при цьому не хотів оплачувати еліменти....та і діти йому потрібні були хіба для галочки, як не було допомоги і від його батьків тільки осуд і осоромлення матері їх онуків, і це досвітчені і інтелегентні люди...). Вона до останнього не вірила, що це відбулося і що чоловік її так вчинив( ... Пройшло вже років мабуть 5 після цього і може з рік вона почала до тями приходити!!!! Ви можите любити ніхто не забороняє, але як я бачу і знаю, що найбільшого болю нам завдають близькі нам люди, причини різні і ми можемо і не здогадуватися, що саме ними керує. Тому я б радила подумати про себе, і своє благополуччя, бо дитину завжи майже виховує мама ( тато часто забуває, що у нього є дитина і є багато потреб для цієї дитини). Добре, якщо сьогодні все гаразд, Ви здорові та при роботі....але ніхто не дає гарантії, що завтра буде так же. Це життя. Які б зараз не були емоції, не приймайте серьозних рішень не обдумавши, себе потрібно ставити на 1 місце бо ви маєте на те повне право, якщо чоловік порядний і хороший то він зробить все, як Ви скажите і прийме любе Ваше рішення. У нас у всіх чомусь є така картинка що щаслива сімя це повноцінна, типу традиційна.....але зараз коли починаю цікавитися і спілкуватися з людьми, то виявляється є багато типів і різновидів сімей, які також щасливі і їм добре жити так як вони це бачать. Я часто аналізую життя своїх близьких (бабусю, чи когось з друзів) які прожили життя в повноцінній сімї, бо є діти, бо що люди скажуть, бо шкода чоловіка він ж був не поганий, бо так не прийнято... і.т.п. то не зіпсули б собі здоров"я, діти б росли в інших умовах і бачили не ту модель сім"ї ( де жінки зараз терплять чоловіками, хоча і навпаки буває...).... прожили б довше, і можливо перед ними відкрилося інше життя.
     
    • Подобається Подобається x 9
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  4. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Мої знайомі теж розійшлись через зраду чоловіка. Рік дружина намагалась відновити стосунки. нічого доброго з того не вийшло. Чоловік купив їй з сином квартиру -для цього продав машину і взяв позику. Зараз в обох нові стосунки і нове життя з новими людьми. Щастя вам!
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Я зараз напишу щось дуже непопулярне.
    Видно, що ви кохаєте свого чоловіка і вам з ним добре. Ви разом були стільки років і мабуть же ж чоловік теж мав до вас почуття. Вийшло так, що стосунки погіршилися/змінилися і чоловік почав шукати якусь заміну, або «реалізовуватися» інакше.
    Якщо ви справді хочете цих стосунків - спробуйте достукатися до совісті чоловіка. Якщо він до цих пір продовжує стосунки з коханкою - значить до нього не дійшло, що він зруйнував шлюб, що вас образив, і тд. Так, він свиня, але якщо питання стоїть про відновлення стосунків - то тут треба шукати механізмів дії, а не винних.
    Пс. Про квартиру згідна з дівчатами.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. shokoladochka

    shokoladochka Well-Known Member

    Мені здається чоловіки не усвідомлюють такі речі. З власного досвіду знаю, що до сьогоднішнього дн чоловік не розуміє, чому я хочу розлечення ( у мене довсід не з одною коханкою, і всіх він любив). Наші стосунки завжди, як запасний варіант де зручно, затишно, приймають. Можливо він в таких відносинах і не визначений, бо на нього йде тиск суспільства і тому подібне....але якщо думками і дешею він давно покинув дружину, то чи є сенс пробувати відновити стосунки з тим хто цього не хоче? Тут виходить насильно утримувати людину проти його волі( яка ж тут любов? Я б не будувала зараз ілюзій, що він залишиться і все буде добре..... краще подумайте про своє життя і себе.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
    • Подобається Подобається x 1
  7. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    та як же ж добре якщо форумлянка страждає, мордується і має душевний неспокій. Це не є якісь нетривалі романчики, "скочив в гречку" і т.д. Тут фактично чоловік живе паралельним життям, живе інтересами і турботами іншої жінки всі ці роки. Я не ханжа і допускаю, що в житті всяке трапляється. І як вже спіткав тебе "сердечний і душевний" зв'язок з іншою людиною, то будь добр - посунься і дай місце іншому. Всі заслуговують на щастя. Ціна його різна, але хай вже хоч так.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Подобається Подобається x 1
  8. marianast

    marianast Well-Known Member

    В таких ситуаціях рулить страх, самообман і інстинкт самозбереження. Рідко буває так, що людина яка вариться і тій ситуації усвідомлює усю її важкість і свою відповідальність. Переважно розуміння приходить потім.
    У мене коліжанка в дуже схожій ситуації, вже десь три роки як знає про коханку. Чоловік приходить додому, приносить гроші, дітьми займається, ходить з ними в гості, їздить на моря і т. д., лягає в одне ліжко з моєю коліжанкою, але секс відсутній вже роками. Він пообіцяв коханці, що її не зрадить.
    Моя коліжанка зайняла бійцівську позу ( це в неї таке бачення) і каже, що чоловіка тій ... не віддасть.
    Чоловік своє подвійне життя виправдовує тим, що в нього діти, яких він безмежно любить і які навіть не здогадуються що в мами з татом не все гаразд.
    Я, зі сторони, бачу що він просто боягуз і інфантильний слизняк, чекає поки перейде період коханки, і лишиться собі в чудовому домі, з чудовими дітьми і прекрасною, майже ідеальною дружиною, яка його приймає і нічого від нього не вимагає.
    Коліжанка моя справді близька до ідеалу- вона дуже красива, доглянута, ноги від вух, її регулярно запрошують зніматись як модель. Вдома завжди чисто і наварено, діти як картинка. Вона по молодості дійсно закохалася шалено, дах зносило. Потім, коли зрозуміла, що втрачає свого чоловіка ті почуття якось воскресли з новою силою, то як пелена перед очима.
    Якби цей розпацьканий, відгодований, наманікюрений тюлень, котрий «чоловік», пішов до своєї коханки, то моя коліжанка вже би відстраждала і напевно впустила нову людину в своє життя.
    Ну але ж він не піде. Бо ця коханка з нього пилинки здувати не буде (ванну йому треба набрати, воду після нього спустити, ванну помити і т.д.), в коханки висока планка, вона дуже високо цінить себе і свої досягнення. Тюленю в душі страшно жити в такій обстановці постійно, а не погодинно. І коханка до себе придиратись не дасть, і командувати собою не дасть.
    Найстрашніше, що моя коліжанка не розмазня, не затуркана, щоб слово поперек боялася сказати, просто їй настільки страшно уявити своє життя без нього, що вона всі свої приниження прикриває страшним коханням до чоловіка.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 7
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
  9. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ну як же тут сказали не вірити, якщо будуть писати, що це хвороблива залежність в дружини до чоловіка, який чотири роки не працює, каву зранку в ліжку п‘є, сам їсти ніколи не загрів, п‘ять років мав коханку, два роки з дружиною не спить.
    Моде й кохає, але перше треба від залежності позбавитись, і там подивитись, чи кохання залишилось.
    Квартиру головне правильно оформити.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 10
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  10. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Це геніально....
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 8
    • Подобається Подобається x 1
  11. marjana lv

    marjana lv Well-Known Member

    називайте мене "незрілою" але волонтерочка би не відбулась сльозливими історіями про любоффф. Вся така в білому і 5 років кувиркатись з одруженим чоловіком? ну йомайо. Бачу що я занадто імпульсивна для таких історій.
    А чоловік що 5 років тягне кота за причинне місце то зовсім не смішно. Чоловік/дружина повинні вміти приймати рішення і нести за них відповідальність.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  12. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    не те щоби я чіпляюсь до слів, але читається так, що "один раз - не ***" - типу, нетривалі романчики можна і пробачити?


    "сказали" я. Пояснюю. Так, зараз багато відкритих ресурсів з психологією всього, що лише можна уявити. І - не вигадую, просто спостерігаю - тепер модно сказати, що "от тепер я розлучилась, бо в мене були неправильні стосунки і неправильні почуття, а далі нове життя" і все решта. Я дуже огрубляю, але так є. І зі сторони нерідко кажуть про оті всі "пелена перед очима", "залежність", "ознаки зрілих почуттів" і т.д. Але всередині ви ніколи не були і не будете. Ну, я теж не буду. Але мені також часто говорили про моє неправильне особисте життя. І було образливо, коли хтось зі сторони таким чином знецінює мої почуття. Думаю, топікстартеру теж це не конче приємно. Можливо, її стосунки з чоловіком закінчаться, але вона не схоче вважати його козлом, який зіпсував їй кращі роки. І піде далі з вдячністю за минуле та з теплими спогадами про справжнє почуття. А може, вони повернуться один до одного - і тоді вона навряд чи хоче, щоб хтось вважав її "слабачкою".
    --- дописи об"єднано, 30 Травень 2019 ---
    о, а до цього я, до речі, не дочиталась. А це дуже, дуже мінус чоловікові :sad:
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. marjana lv

    marjana lv Well-Known Member

    ось де час на розваги береться
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  14. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    я би сказала не про час, а про дурне в голові.
    Почуття неповноцінності, яке ось в таке виливається. Я майже впевнена, що чоловік без роботи чується дуже і дуже зле.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Бідняжечка.
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  16. marjana lv

    marjana lv Well-Known Member

    то все винен високий рівень безробіття в країні.
     
    • Смішно Смішно x 2
  17. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    не знаю. Я взагалі думаю, що шкодувати когось=робити йому шкоду
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Та бо і є пелена. Це непринципово що там зсередини ми не бачимо. Ми не бачимо зсередини, вона не бачить ззовні. Для цього і потрібна робота над собою. Я фрумлянку, до речі не засуджую жодної секунди, і до розлучення не схиляю (тільки солому кажу стелити), але пелену посунути і розібратися цьому шлюбу пошкодити не може.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  19. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    ну можна пробачити і нетривалі романчики, і тривалий зв'язок з однією жінкою. Можна все всім пробачити...Ну може дійсно двояко звучить, я не це мала на увазі))). думаю, що мене зрозуміли.
    Не бачу проблеми. Я не думаю, що форумлянка буде керуватись нашими дописами в оцінці своєї ситуації чи чоловіка.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  20. Orman

    Orman Модератор-бомба

    В нас на форумі є жінки які пробачили зраду. І я щось не бачила щоб їм «слабачок» закидали. Я навпаки думаю, що це дуже сильною треба бути. Але там і чоловіки інакше поводилися після зради.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7