Поведінка дитини біля грудей

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем zara, 21 Листопад 2009.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. zara

    zara Well-Known Member

    Модератор:
    Дитина засинає біля грудей.
    Дитина після року самостійно піднімає одяг мами, щоб прикластися до грудей.
    Дитина під час годування крутить, щипає іншу грудь.
    Дитина у віці 1-1,5-2-3 роки постійно вимагає цицю.
    Відповіді на ці і багато інших питань стосовно повединки дитини біля грудей в статтях за посиланнями:
    ******************************************************************
    Чи бувають лактаційні кризи через півтора року годування? Болить грудь внизу, але не схоже ні на лактостаз, ні на що. Ніби мася стукнула, болить, як синець, що з тим робити?
    І ще- останнім часом доця мало того, що все молочко висмоктує, вона бере одну грудь, посмокче 3 секунди, потім іншу. Можливо, напір молока став меньшим, їй не вистачає чи просто лєнь добувати молочко, от і чергує. Спочатку то виглядало, як гра, я не змогла то припинити, тепер це перейшло в звичку, на нічний сон дуже нервується, коли наполягаю щоб вона їла тільки з одної. Чи важливо після півтора років годування щоб мала добиралася до заднього молока? Можливо, що цей біль в груді, який в мене зараз і є наслідком такого годування? :sad: може, то заднє молоко там накопичелось і згорнулось, чи щось таке? :sad: дякую всім хто відізветься.
     
    Останнє редагування модератором: 3 Грудень 2015
  2. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    у нас таке саме,я спочатку забороняла, а тепер як хоче най смокче 2 разом))) скільки там того періоду, мине...
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Ми теж так робили- намагалась забавити своєю рукою, давала палець свій аби таки не пхав до рота
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Даня не те, щоб смоктав, а більше гриз пальці і коли їв пробував/пробує інколи паралельно запхати. В нас таке в "зубний період" трапляється. Але я не даю таке робити.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. IrynkaMandarynka

    IrynkaMandarynka Well-Known Member

    Моя малеча почала довго спати вночі, і навіть не проситься коли пробуджується. Звечора я вкладаю її в люльку, раніше вона спала 2-3 години і просилася їсти, тепер спить 5-6, прокидається і тихенько лежить поки я їй цицю не запропоную. Якщо вкладаю біля себе і навіть впритул на себе - те саме, прокидається і не проситься. Якщо прокидаюся швидше і годую сонну, то спить поки їсть, потім будиться і вже хоче бавитися, незалежно від години :) В нас були на початках трохи проблеми з лактацією, і от переживаю чи такий графік не зашкодить тривалому гв? бо спочатку ставила будильник і дитину будила, а зараз розслабилася. Чи може варто будити?
     
  6. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Скажіть мені щось, бо наші останньоденні цицяння - це :girl_cray: Малюк хоче їсти, лягаємо, я даю грудь (на обидвох поведінка однакова), він посмокче пару секунд і відвертається. Через кілька секунд знову шукає і знову все повторяється. Ніщо не відволікає його увагу, спокійна обстановка, ніхто нам не заважає, а оте постійне крутіння, плюс вигинається як вужик, товче по мені руками-ногами, ну одним словом важко мені дається. Пробувала сидячи годувати - ще гірше: мушу втримувати його, щоб не впав, вигинається ще більше.
    Може я щось роблю не так? Інтервал між годування в нас тепер збільшився, малий менше прикладається, хоч до прикорму ще далеко.
    Так було добре, коли наше ГВ було на вимогу обох: і його і мою (годувала, перед тим, як кудись піти чи перед прогулянкою і він завжди брав груди, а тепер мушу чекати, поки він реально зголодніє).
     
  7. Sandoryk

    Sandoryk Well-Known Member

    В нас така поведінка ще з 3-ох місяців, їмо тільки на сон і під час сну, ще ввечері може частіше прикладатися. Спимо/їмо від тоді тільки вдома на ліжку, ніяк не могла змиритися що дитина буде менше їсти, але вона росте і потреби змінюються. Якщо не поїсть під час сну то потім не дуже охоче прикладається, тому стараюсь з нею гуляти коли проснеться. Засинає з грудьми тільки наніч, а вдень трошки поїсть і танцюємо(засинаємо), сонна знову бере груди і так спимо.
    Моя мацьопа ще любить дуже хвалитися що вона їсть цицю, особливо татові, цямке один раз і відвертається щоб він глянув що вона їсть, так може бути навіть до 10 разів:girl_haha:
     
    Останнє редагування: 29 Квітень 2016
    • Подобається Подобається x 3
  8. Olyusya

    Olyusya Позитивчик ;)

    Наталю, в нас таке вже 3 дні,аналогічно, поцмакає ( бо ссанням я це назвати не можу) -покрутиться- знов то саме по колу, ще щось возмущається, ( зрозуміти б шо вона там каже, бо не в памперсі справа то точно ), мені дивно як вона ще після такого їдзення живчик, бо груди до кінця не спорожнюються протягом дня, зато під ранок молока здається дууужее вже мало після тривалого нічного ГВ , бо нервується )
    Сумніваюся, що то кд, я думала він в тебе взагалі брати груди не хоче.

    Надіслано від мого D6503, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    @aknytsU Наталь, аналогічно, як в Лесі, вже дуже-дуже давно, навіть не знаю точно з кількох міс гв суто на його вимогу і та вимога то вимога сну:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Я вже не мама, я ЦИЦЯ.Так реагує на мене моя дитина. Чи то зуби (ікла лізуть), чи що,але ми постійно хочемо спати і цицю, як зранку станемо, так "спати-спати-циця". Я не знаю, що з тим і як робити. Лишу з татом, дитина бавиться, прийду - ЦИЦЯ, плач, істерика, мушу дати. Ночі бувають такі, що весь час смокче.
    Скажіть це нормально? Як мені себе правильно повести, бо всі навкруги кажуть відлучати. А я і поняття не маю, як то зробити, і не знаю, чи хочу. Дійсно молоко вже не корисне моїй дитині в такому її віці?
     
  11. Raven

    Raven Мама малятка

    Було, я не мала права просто сісти. Як щось робила, то пів біди.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Молоко корисне завжди. Лізуть лише ікла, то ваша дитина ще геть мала. Навіщо їй той стрес відлучення. Тут є тема про те, як довго годувати. Може там є якісь посилання цікаві.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Моій дитині 1 рік і 8 місяців. Чому всі лікарі навкруги стверджують протилежне?
     
  14. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Вони багато що стверджують. Ви краще дослідження почитайте. Їх так вчили. В СРСР ГВ заважало мамам працювати на розвиток світлого майбутнього)


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 2
  15. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    У нас таке було в 1,6 і серед моїх знайомих багато в кого було в такому ж віці :) (+ у вас ще і зуби), пізніше пройшло як і решта криз. Спочатку почали прикладптися лише на сон, а 2 роки взагалі перестали годуватися вдень.
    Хочете відлучати - відлучайте, але не тому що "не корисно" (коров"яче молоко корисно буде?), а чесно для себе вирішіть чого хочете, зважте всі за і проти і дійсно почитайте нормальні джерела (бо лікарям і в 6 міс вже "ні для чого годувати").
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    якби моя воля, я б зачекала поки дитина сама відлучиться, просто зараз в нас щось страшне відбувається, не знаю чи на користь це дитині. Мені подобається наше гв і вже знаю, що буду сумувати за тими часами. Був період коли дитина іла на обідній і вечірній сон та кілька разів нічкою. Зараз ж мені просто не по собі від такоі ситуаціі, не знаю як краще для обох і як дати собі з тим раду. А корисним буде не коровяче, а козяче молоко. Ми і зараз його вживаємо. Для каш і сир.
     
  17. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Та ну, свіже мамине молочко не корисне, а козаче -так?
    Можете спробувати встановити правила, що циця перед сном і вночі. Але оскільки лізуть зуби, то я би перетерпіла цей період. Дитині воно заважає, а циця - єдине полегшення.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Rona

    Rona Мама-йожик

    @Gajka ВООЗ рекомендує ГВ хоча б до двох років, а потім вже за бажанням. Для мене це головно пов'язано з імунітетом. В мацьопи встановлюється власний імунітет в 2-3 роки, до того лиш зріє і дитина має імунітет мами, який вона передає разом з молочком. Коза дитині імунітету не дасть :) уявляєте, усі-усі болячки, якими Ви хворіли чи мали прививки, усі антитіла від них Ви даєте дитині.
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. solana rok

    solana rok Well-Known Member



    Надіслано від мого Lenovo A2010-a, використовуючи Tapatalk
     
    • Смішно Смішно x 5
    • Подобається Подобається x 3
  20. bianca

    bianca Member

    Дівчата,які пишуть про те,що дитина поцьмакає трохи і відвертається. Ваші діти нормально набирають? Бо в моєі доні така поведінка почалась на поч.3 місяця. Я злякалась,бо з сином такого не було. Його від циці годі було відірвати)) Так от тут я почала малу важити до і після годувань. Раз було 60 гр,раз 140..При нормі 120-150. А мала за місяць певно і 800 гр не набере з такими успіхами(( До заднього молока вона ж не добирається. Короче переживаю я з цього приводу. Порадьте, хто з таким зіштовхнувся.
     
  21. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Моя так їла і 800 г набрала тільки в перший місяць, потім все менше, але вона і зараз дрібненька.
    А каки які? Одною з ознак, що дитина не добирається до заднього молока є пінисті каки.