Поведінка дитини біля грудей

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем zara, 21 Листопад 2009.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. zara

    zara Well-Known Member

    Модератор:
    Дитина засинає біля грудей.
    Дитина після року самостійно піднімає одяг мами, щоб прикластися до грудей.
    Дитина під час годування крутить, щипає іншу грудь.
    Дитина у віці 1-1,5-2-3 роки постійно вимагає цицю.
    Відповіді на ці і багато інших питань стосовно повединки дитини біля грудей в статтях за посиланнями:
    ******************************************************************
    Чи бувають лактаційні кризи через півтора року годування? Болить грудь внизу, але не схоже ні на лактостаз, ні на що. Ніби мася стукнула, болить, як синець, що з тим робити?
    І ще- останнім часом доця мало того, що все молочко висмоктує, вона бере одну грудь, посмокче 3 секунди, потім іншу. Можливо, напір молока став меньшим, їй не вистачає чи просто лєнь добувати молочко, от і чергує. Спочатку то виглядало, як гра, я не змогла то припинити, тепер це перейшло в звичку, на нічний сон дуже нервується, коли наполягаю щоб вона їла тільки з одної. Чи важливо після півтора років годування щоб мала добиралася до заднього молока? Можливо, що цей біль в груді, який в мене зараз і є наслідком такого годування? :sad: може, то заднє молоко там накопичелось і згорнулось, чи щось таке? :sad: дякую всім хто відізветься.
     
    Останнє редагування модератором: 3 Грудень 2015
  2. happy story

    happy story Well-Known Member

    Ми їмо груди тільки лежачи з самого народження вже рік і два місяці . На прогулянці ніколи не годувала , живем в центрі , парк близько . Їхала додому годувала . В гостях теж завжди десь на диванчику чи ліжку. Пробувала сидячи , їла ніби нормально, але не прижилось . Проблеми з цього не робила, просто звикла . Зараз теж просить груди, то відразу лягає. Пробуйте, може звикне .
     
  3. innamorata

    innamorata Well-Known Member

    Які то діти різні. Старший засинав лише з цицьою в роті, а ця малявка майже ніколи. Поїсть, відпустить, а вже тоді собі по трохи засинає ))) мені от цікаво, тішитися з того чи ні, бо з малим часом бувало, що не могла відійти бо вві сні не відпускав цицю))
     
  4. Ljlichka

    Ljlichka Well-Known Member

    В мене теж так, старшу так легко було спати вкласти. Поїсть і засинає,а менше спочатку годую,потію заколихую.І старша як їла я однією рукою її притримувала,другою книжку читала,а меньшеньку треба обома тримати - однієб грудь, іншою доцю обіймати
     
  5. Montreal-ka

    Montreal-ka Well-Known Member

    Що порадите робити в такій ситуаціі?

    ГВ на вимогу, вдень ість десь кожні 1,5-2,5 год (обидві грудини), вночі ів кожні 2-2,5 години (також обидві)

    Вже як тиждень малюк робить великі паузи у нічних годуваннях, 4-5 годин (поів в 21, потім в 2 ночі і біля 7 ранку)

    Я спочатку його будила +- в той час, коли він раніше ів, а тепер не буджу...і не знаю, чи то добре. Грудям тяжко, наливаються досить сильно до часу годування. Я перед годуванням помягшую ореолу, щоб маля могло вхопити добре. Він нервується, коли ість, бо напором молоко йде спочатку. Він ще до того всього, почав істи одну грудину вночі (що зрозуміло, бо молока з однієї йому достатньо), другу ледь-ледь посмокче і вирубується (спить).
    Що би ви робили? Не будити вночі, хай спить і груди з часом адаптуються (чи адаптуються? вже часу пройшло десь тиждень і все так само) , чи таки будити?
     
  6. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    в нас теж так було, десь з 5 міс їв лише лежачи, потім перейшло
     
  7. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    А реально була потреба давати обидві груді на одне годування? Бо так виглядає, що Ви собі розігнали лактацію тим, варто якось налагодити попит-пропозицію молока. На рахунок спання, я це проблемою не вважаю. Двоє з трьох моїх дітей чудово сплять (спали) вночі на ГВ і їли раз яи двічі. Будити варто, якщо є проблеми з нестачею молока.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Montreal-ka

    Montreal-ka Well-Known Member

    @Haidee, якось від початку він почав брати дві за одне годування (поість одну, потім маленька пауза і другу просить)
    Хоч так, ось пригадую, я читала , що 1 грудина за 1 годування має бути.
    Моя помилка((

    Певно буду пробувати переходити на одну грудина за одне годування ( вдень і вночі )
    Єдине, що турбує мене, якщо я однією погодую в , скажімо, 21 год, одна пуста інша повна. що буде через 4-5 год з тою другою ( яка в сумі вже десь 7 год не " ілася ")? розумієте про що я? чи груди мають адаптуватися?
     
    Останнє редагування: 10 Листопад 2016
  9. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Адаптуються, тільки слідкуйте за ними, не перетисніть ніде.
    Перший напір молока можна дати стекти на пелюшку.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. Annyuta

    Annyuta Well-Known Member

    мій теж вночі робить великі паузи 4-5 год., не буджу,годую на вимогу. Нехай спить і сплю сама.Бувають ночі шо ість часто, кожні 2 год. Не знаю чи це правильно, але нам так добре.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. crissola

    crissola Well-Known Member

    В мене проблема, маленький починає їсти цицю, два рази потягне і відвертається з криком. Так буває по кілька раз на день от уже третій день. Хіба можуть місячні вплинути на якість молочка і відповідно таку поведінку? В мене якраз вперше за 8 міс.після пологів почались.
     
  12. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Можуть, може мінятися смак молока, може зменшуватися, і, відповідно, не тече так легко, як дитина звикла.

    Отправлено с моего X9180 через Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Хотіла дописати у темі ГВ - ще один дар природи, але щось не виходить мені там дописати, то напишу тут. Маю таке специфічне питання :)
    Дівчата, синочок, 1.10, може показувати на чужі циці. Наприклад, як ми у басейні у роздягалці. То так нормально чи то які прогалини у моїй роботі? Мені не зовсім зручно, як він підходить до чужої жінки і показує їй на груди.

    Надіслано від мого MX5, використовуючи Tapatalk
     
  14. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    За мною колись бігла дівчинка в такому власне десь віці зі словами дай дац цицю :). Хехе, тато за нею біг і казав , шо просто мама затримується :)
     
    • Подобається Подобається x 9
    • Смішно Смішно x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  15. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    В мого якось не було такого, хіба от як недавно бачив годуючу маму, то заглядав і в нас потім був відкат по зменшенню годувань)) тобто вони знову збільшились. А в віці молодшому ніби заглядався але водночас асоціював більше мене з цицьою, навіть спершу називав мене ціці, а потім вже мама) було пару разів що потягнувся до подруги чи бабусі, при тому вони одягнуті були. Не бачу тут нічого аж такого, що викликає комплекси чи незручність

    Надіслано від мого SM-J700H, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 3
    • мімімі мімімі x 1
  16. happy story

    happy story Well-Known Member

    Чоловікова похресниця і син двоюрідної сестри коли побачили як Аня смокче цицю почали в своїх мамів теж цицю просити.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Дитина побачила циці. Він же ще не знає, чому його просять показати ротик, вушка, очки, а циці не можна ))
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Orman

    Orman Модератор-бомба

    я спокійно коментувала при потребі. Мені не було незручно. І це минуло дуже швидко. Розслабтесь, так швидше мине. Поняття некоректності таких жестів/питань в будь-якому випадку пояснювати зарано.
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Ubuntik

    Ubuntik Well-Known Member

    Дівчата, а дитина може розівчитись нормально смоктати груди у 2,6 років? Ніяких розлук не було, з 2,1 року годування лиш на сон і дуууже рідко в сні ( Соломія самовідлучається, вона сама різко відмовилась від денних і при прокиданні годувань), зуби всі є з 2,1 року.
    А останній тиждень нестерпний - сповзає на сосок, щось там його жує, нормально не смокче, мені дуже то не подобається.
    Засинання без грудей в нас було успішно введено, але після купи болісних обстежень і стресів всі здобутки марні. І знову вчитись засинати без смоктання не хоче.
     
  20. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Таке може бути у будь- якому віці. Не терпіть.
     
  21. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Дівчата, доці 1.7 міс. Щось не збирається самовідлучатися ані на крок. Зовсім нема зменшення годувань. Вдень практично щогодини, вночі прокидалася сьогодні 8 раз, коли вдень спить, то за 2 год денного сну, підцицюється 3 рази. Я ще не спала цілу ніч з народження малоі. Щонайменше це прокидалася 3 рази, в середньому десь 5 і завжди до циці. З цицьою засинає, циця зразу після прокидання. І то постійно обидві. Показує, що там нема і лізе брати другу. Щось я вже втомилася від того. Ще нема всіх зубів. Наразі лише 12. Нема ще жодноі трійки, і наче й не напухли ясна, але пальці часто в роті. Всі навколо давлять відлучай, бо вона погано ість через це і погано спить. Моя втома з ними погоджується, а серцем шкода донечку, не хочу різкого відлучення