Поведінка дитини біля грудей

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем zara, 21 Листопад 2009.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. zara

    zara Well-Known Member

    Модератор:
    Дитина засинає біля грудей.
    Дитина після року самостійно піднімає одяг мами, щоб прикластися до грудей.
    Дитина під час годування крутить, щипає іншу грудь.
    Дитина у віці 1-1,5-2-3 роки постійно вимагає цицю.
    Відповіді на ці і багато інших питань стосовно повединки дитини біля грудей в статтях за посиланнями:
    ******************************************************************
    Чи бувають лактаційні кризи через півтора року годування? Болить грудь внизу, але не схоже ні на лактостаз, ні на що. Ніби мася стукнула, болить, як синець, що з тим робити?
    І ще- останнім часом доця мало того, що все молочко висмоктує, вона бере одну грудь, посмокче 3 секунди, потім іншу. Можливо, напір молока став меньшим, їй не вистачає чи просто лєнь добувати молочко, от і чергує. Спочатку то виглядало, як гра, я не змогла то припинити, тепер це перейшло в звичку, на нічний сон дуже нервується, коли наполягаю щоб вона їла тільки з одної. Чи важливо після півтора років годування щоб мала добиралася до заднього молока? Можливо, що цей біль в груді, який в мене зараз і є наслідком такого годування? :sad: може, то заднє молоко там накопичелось і згорнулось, чи щось таке? :sad: дякую всім хто відізветься.
     
    Останнє редагування модератором: 3 Грудень 2015
  2. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Еее, як в не грошах, то брати і шукати і крапка! Важко почати, а потім ще будеш домовлятись про додатковий час з нянею. Ну у мене точно так :) бо з роботою я іі присутності не відчуваю, тому часом в вихідний день я беру іі на кілька годин і просто відпочиваю , ага, то навіть психічно треба, побути в тишині, не в напрузі постійній в увазі за дитиною. І то мені замало того часу, але маю зараз таку няню, що нема як більше домовитись. Але направду, це потрібно, для твого ж спокою, настрою. Роздратування від ГВ це ще може бути твій настрОй трохи, ну бо як мама втомлена, то й роздратування сильніше.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Rona

    Rona Мама-йожик

    У мене так було з Артуром. Чоловік будував кар'єру і його фактично не було вдома. Якби не моя подруга, яка приходила і забирала Артура на прогулянки, то ми б розлучились. Таке витримати просто неможливо. До речі, подруга була тоді школяркою :) Усе в твоїй голові, бажаю знайти хорошу і надійну няню. Студенти охоче підробляють, тим більше зараз канікули.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Йдіть в душ :) і не бігом за 3 хвилини, а постійте собі покайфуйте (тільки двері замкніть, бо до мене в душ приходили всі, включно з котом), вода дуже добре знімає втому і напруження :)
    А ви почніть шукати. Бо не всі няні насправді можуть/хочуть повний день на 5 днів в тиждень.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    І знову я сюди. Скажіть, то нормально, що в 1,7 роки дитина висить на грудях? Заснув на обідній сон, за годину прокинувся і ми вже хвилин 40 цицяємся. І так вже другий день. Рідко буває, що спить без прокидання, щоб поїсти. Частіше поїсть і спить далі. А буває як сьогодні. Присмоктався і не відпускає. Як заберу груди, то і сну не буде.
     
  6. Melian

    Melian Well-Known Member

    От і я сюди з такою проблемою і з таким же віком дитини. Малявці 1.7, десь з середини весни смоктала груди тільки навколо снів (на сон, трохи під час і на прокидання). І все було ок, більше не просила. А от останні два тижні почала вимагати й не при сні. І то з плачами та істериками. Деколи вдається переключити увагу, деколи погодиться коли проговорюю що дам груди коли спати підемо, але все частіше і частіше істерить. Що робити? Це виводить мене з себе, аж думки про відлучення появляються....з того що змінилось за останні два тижні так це те, що почала носити малу в слінг-кишені і рідше возити у возику. Можливо, безпосередня близкість до грудей дає такий результат?

    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk
     
  7. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    @Virchuk так буває і в 2,6 ;)
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. marianast

    marianast Well-Known Member

    @Virchuk
    Ви самі регулює те кількість прикладань. Так, він поплаче і перестане. Ви мама.
    Мені доктор прописав скручувати ГВ. Не знаю правильно/не правильно, питала в сусідній темі, ніхто не відгукнувся. Але стала менше годувати в перестали боліти груди, то факт. Три тижні тому Яна висіла на грудях, зараз їсть на сон і вночі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Поплаче і не буде просити? В нас таке не проходить. Тоді сну не буде. Я пробую відволікти, як не спить. Але на сон забрати цицю не виходить. Вночі часом тато пробує заспокоїти, але не проходить номер.
     
  10. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Швидше за все його щось турбує. Може зубки якісь лізуть
     
  11. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Та це в теоріі, абр вам тауа дитин попалась :). Але це не у всіх діє, не у всі періоди. Я часто мушу робити два кроки назад, залежно від ситуації. От наприклад я вже стараюсь не давати груди після пробудження. Тиждень все ок, нема проблем, просить, але я пояснюю, чимось відволічу і все. А вчора наприклад був плач і мені таки психологічно легше дати груди на 5хв і отримати щасливу усміхнену дитину. Тому головне робити то м'яко, плавно і якби відчуваючи свою дитину. В мене недавно ж у самоі була криза і я дьоргалась і від того було зле нам обом... Бувають періоди зависання, а до 2х років це взагалі ще норма.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. marianast

    marianast Well-Known Member

    Поплаче і буде знати що мама в циці може відмовити. Дитині треба по трохи пояснювати , що циця їй не належить
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Я сьогодні пробувала. Плакав капець як, але не просив ще з пів години. А інші рази мусила дати, бо в нівяку не заспокоювався і не хотіа їсти нормальну їжу. Після циці поїв.
     
  14. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Як на мене це після двох можна пробувати такі діі, і то м'яко, бо поплаче і буде знати, то так тоді й з народження можна. І то вже не ГВ на вимогу
    --- дописи об"єднано, 28 Червень 2017 ---
    @Virchuk я напевно мякотіла, але ч би не змогла слухати плачу такого.. Нащо вам такий стрес? Що тебе змушує так обмежувати різко ГВ? То краще взяти няню і хай малий гарно час проводить і ти відпочинеш і не буде циці потребувати в твоій відсутності, аніж отак з плачем
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    В нас досі це буває нормою. Може спати і кілька годин без пробудження, може через 40 хв проснутися перекусити і далі спати, а може проснутися і вже зависнути на циці на годинку-дві.
    А в чому тобі полягає проблема?
     
  16. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Консультанти з ГВ пишуть, що ГВ на вимогу має бути у дитини до року, після року дитина може обходитись без циці. Стаття про відлучення чи виховування десь в закріпленому дописі
     
  17. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Та, звичайно, що може. Можна і на ніч пробувати залишати на когось. Але чи завжди варто? Тут кожна мама вирішує як краще її дитині.
    Наприклад, мені легше полежати і відпочити біля малого, ніж слухати плачі і потім ще мати справу з не виспаною дитиною.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    @Miss Sixty і зі зістресованою
    --- дописи об"єднано, 28 Червень 2017 ---
    Для мене до двох років то ще зовсім мала дитина і не готова до такого. Може то моє особисте, але я не дуже розумію нащо без нагальної потреби вводити якісь різкі зміни, забирати груди через силу, хоч явно дитина ще до того не готова. Так, поплаче кілька днів і звикне, то так як і з привчанням до окремого спання.
     
    Останнє редагування: 28 Червень 2017
  19. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    @Miss Sixty, @Vittotiya я обома руками за довге ГВ без стресів для дитини і мами, я не в'їхала у суть останнього обговорення, а написала те, що зараз вивчаю, свого досвіду ГВ після року ще не маю
     
  20. marianast

    marianast Well-Known Member

    А навіщо на вимогу в такому віці?
    Тут більше розходиться в звичці. І мами і дитини. При бажанні це все можна владнати.
    Як мама двох дітей, з різницею в 4 роки, я не можу дві години цицятись з меншою) ну хоча можу, старший в той час залипне в планшеті, кому воно треба...
     
  21. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    То якось так трохи перекручено, чи то витягнуто з контексту. Неодноразово цитувала тут, від 1 до 2 років дитина переживає певні періоди усвідомлення себе, як зрештою і наступні роки. В період 13-18 місяців взагалі не радять відлучати, період усвідомлення сепарації від мами, може бути стресовим доволі. Дитина після року МОЖЕ обходитись без циці, але не МУСИТЬ. Так само як і самостійне ходіння рівно в рік можливе, але не обовязкове, багато здорових дітей починають ходити в 14-18 місяців.
    Кожна мама дивиться по своїй дитині, і якщо себе не обманювати то видно до чого дитина вже готова, а до чого ні.

    Надіслано від мого SM-J700H, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1