Повернення чоловіка

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем euphoria sonce, 7 Травень 2016.

  1. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    @Natalydze , це лише моя думка і, будь ласка, не ображайтеся на мене, але мені здається, що десь глибоко всередині Ви звинувачуєте себе, що попередня сім’я розпалася.
    Так виглядає, що чоловік всі ці роки планомірно пригнічував Вас і Вашу самооцінку. Він недаремно постійно Вам нагадував, що "взяв із милості", займався собою, їздив відпочивати без Вас, принижував Вас морально, знаючи, що нікуди Ви не подінетеся, хоча, підозрюю, саме цього і боявся, тому і пригнічував, щоб і думка така Вам у голову не прийшла. Ви освічена, молода цікава жінка, але жили з почуттям провини за все. Він і зараз культивує і підтримує в Вас це відчуття. Саме тому дзвонить і жаліється, бо ВПЕВНЕНИЙ, що Ви будете його жаліти і думати про нього, а не про себе.
    Зрозумійте: Ви не винні в тому, що відбулося, просто так буває. Ви не зобов’язані вислуховувати скарги колишнього про його родину і те, що йому немає з ким провести час (раніше він же цим не переймався?), присікайте ці розмови інакше так і будете думати "а що якби...".
    Спробуйте позбавитися отого, вбитого Вам за багато років, почуття провини (знаю, що це важко, але необхідно) і тоді легко і спокійно будуватимете свою теперішню сім’ю.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2