Повістка у військомат Вашому чоловіку

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем kharchenkoiryna, 20 Червень 2014.

  1. дашулька

    дашулька Well-Known Member

    Цей пост тут кидався вже безліч разів й обговорювався так само.
    У нас запроваджена тільки часткова мобілізація, а не повна, тому той закон ніякого юридичного підгрунття немає до теперешніх.
    Й в першу чергу, мають йдти служити люди (й в АТО) військовозобов*язані, а не пацани 18-ти років, яких тільки призивають. Вот це не правильно.

     
    Останнє редагування: 30 Січень 2016
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Я не знаю, які у вас знайомі, та мої знайомі все окей. І під їх командуванням теж все окей.
    А контингент він який тут, такий і там.
    --- дописи об"єднано, 30 Січень 2016 ---
    Мені теж знайомі кажуть, що не хочуть таких пацанів собі брати в підпорядкування.
    Все таки- досвід- він і в Африці досвід.

    І йомайо- ну коли вже закінчиться це все...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  3. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    В мене наприклад чоловік не військовозобов"язаний, але коли бачиш як по знайомих, і по селах забирають людей які не готові до того "АТО" і їй не навчили толком нічому, не забезпечили, коли після повернення з того АТО люди з травмами мають ще доказувати бюрократам що вони "справді там були", і то їм нічого не обіцяють нормально, коли чуєш про те що там робиться з перших вуст - то починаєш думати що це не нормально все. А як жінки з малими дітьми залишаються самі коли чоловіка тримають і нічого не відомо то взагалі страшно. В нас друг (не зі Львова) вже більше пів року там (його призвали і він добровільно пішов), а його чекає жінка з грудною дитиною, і ще неясно коли буде для нього ротація, отак і живуть, люди - так не має бути.
    Знайомий волонтер, допомагав нашим, возив речі у Яворівський полігон, і передавав на Схід, потім сам туди попросився служити, і недавно розказував, що зараз то реба ще більше всього, він не п"є, але побувшии там каже що в багатьох речах був в шоці, в тому числі як насправді речі розподіляються і як там ведуть себе люди (не всі, звісно, але багато).
     
    Останнє редагування: 31 Січень 2016
  4. дашулька

    дашулька Well-Known Member

    Покажіть мені хоч одну людину, яка готова до АТО? да ніхто до того не готовий, ні морально, ні фізично. це все джуже страшно. й не важливо людина з села чи міста.
    ніхто не каже, що це нормально. Система не допрацьована, багато всього треба в ній змінити.
    Й деяким треба дійсно доводити, що ти не "жирафа". це сумно, звісно, не сперечаюсь.
    хм....да немає бути. Я Вам більше скажу, так живуть тисячі жінок по всій країні. Й чекають, й вірять, що скоро то все закінчиться.
    Я теж лишилась сама на 3-ому місяці вагітності з дитиною. Народжувала сама, й зараз ми також самі. Живемо без бабусів, справляємось, не жаліємось. Нервують тільки співчутливі погляди й фразу типу, яка ти-бідна. Я - не бідна, бо у мене все добре. У нас двоє чудових діток, и наш тато-справжній чоловік, ми їм пишиємось дуже сильно. Й віримо, що все буде добре.
    А ще ми теж не знаємо, коли буде ротація, й дуже чекаємо 7-мої хвилі, щоб наші чоловіки повернулись додому, бо не тільки ваша знайома, а майже всі мають сім*ї, де їх люблять й чекають.

    Миру всім!
     
    • Подобається Подобається x 17
    • Зе бест! Зе бест! x 15
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  5. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.


    Миру, однозначно!
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Morenka

    Morenka Active Member

    Дуже Вас розумію! І ми також з доцьою чекаємо нашого тата. Цікаво, що жінки чоловіків, які служать - менше ниють, аніж жінки у яких чоловіки під боком.
    А ми можемо гордитись своїми половинками.
    Мій не нив, то я плакала тиждень. Прийшла повістка - взяв її і пішов. Бо це його обв'язок, бо у 18 служив в армії. Чому деякі люди думають, що одні повинні виконувати свій чоловічий обв'язок перед державою к-ка разів, а інші жодний, бо я ж не пішов в армію у 18 і отже нічого нікому не обіцяв і не повинен? (Хворих за станом здоров'я не беру до уваги. )
    Я за останній рік бачила чоловіка лише к-ка разів по к-ка днів. Ще правда у нього була невелика відпустка.
    Щастя, що в наш час є мобільні телефони. Інакше б цей рік тягнувся набагато довше.
    І як я чекаю вже того березня. Вже скоро повернеться чоловік ).
    І як вже хочеться того мирного життя. Неможливо звикнути до загибелі чоловіків. Навіть не уявляю як живуть зараз ті жінки, мами, діти, які втратили близьких у цій війні.
    А ще з'явилось розуміння що потрібно цінувати те, що маєш і того, хто поруч. Ну і особисто мої "рожеві окуляри" - розбились, через які погано було видно наскільки наш світ є жорстоким і несправедливим. Зникла ілюзія, що зі мною нічого не може трапитись поганого.
    Ну і після повернення чоловіка додому треба буде знову вчитись жити разом. 1 рік це так багато ми всі змінились і мабуть трохи відвикли один від одного.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 10
    • Подобається Подобається x 7
    • Оптимістично Оптимістично x 2
  7. Ylyona

    Ylyona New Member

    Скажіть будь ласка. Знайома продає квартиру у Львові і купляє іншу теж тут. Чоловік виписується і приписується. Йому требе йти у воєнкомат подавати дані про прописку? І ще питання. У нас у Львові один воєнкоман на всі райони , чи в одному приміщенні є кабінети по районам?
     
  8. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Треба.
    Воєнкомат- один.
    А як там з кабінетами- не дуже пам'ятаю.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Не читала цілу темку.
    можливо повторюся:
    прийшла брату повістка. Він з тою повісткою і свідоцтвами про народження 4х дітей пішов у військомат.
    Не забрали його, але заплатив щось 100 з копійками гривень штрафу бо: як виявилося, чоловік при народженні кожної дитини зобов"язаний подавати копію свідоцтва про народження в військомат.
     
    • Корисно Корисно x 1
  10. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    І не тільки чоловіки, а і військовозобов'язані жінки, також мають повідомляти про усі зміни.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. МАСЯ

    МАСЯ Well-Known Member

    Дівчата, можливо хтось шось порадить. Маю брата, який вже 4 рік служить, минулий рік був в ато, в Дебальцево, ледве живий приїхав. Підписали вони всі документ, що будуть служити поки АТО не скінчиться. Зараз його перевели до Львова, але скоро вже знов на передову відправлять. Але його мама попала в лікарню і дуже швидко втрачає зір (все життя її памятаю з такими грубими окулярами, думала куда ще гірше). Мама розлучена, є ще 18-річна сестра, що вчиться на стаціонарі. Їй дають першу групу інвалідності, я так думаю що брат міг би оформити опікунство і вже нікуди його не відправлять. Що порадите?

    Надіслано від мого Nokia_X, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. xrustia

    xrustia Active Member

    Дівчата, чи давали вашому чоловіку коли демобілізувався і повторно вставав на облік повістку, в якій значиться щоб у разі мобілізації прибути до своєї військової частини де проходив службу, але на словах казали шо не раніше ніж за пів року, і чи справді повторно викликають?
     
  14. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Було шось таке, але це не повістка, а якийсь інший документ. Можу уточнити в чоловіка в вечері.
    Демобілізовані автоматично ідуть в запас і можуть призиватися знову- це факт.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. xrustia

    xrustia Active Member

    в нас мобілізаційне розпорядження до якого прикріплена ще й повістка, і там пише з'явитися протягом 24 години після наказу командира військової частини
     
  16. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    у випадку військового стану. нє?
     
  17. xrustia

    xrustia Active Member

    "під час мобілізації на особливий період", про військовий стан нічо не згадується
     
  18. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Виходить, що якщо людина "там" побувала,то вона ж і в першу чергу на приміті знову, в разі чого.
     
  19. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Ось яка на разі ситуація: В Минобороне рассказали, кто попадет под призыв при седьмой волне мобилизации

    В Украине объявят седьмую волну мобилизации в случае резкой эскалации боевых действий на Востоке.

    Об этом в эфире 5 канала заявил советник президента и министра обороны Юрий Бирюков.

    "Если на фронте действительно будет обострение, будет объявлена седьмая волна мобилизации", - заявил Бирюков.

    Советник Порошенко отметил, что в случае объявления седьмой волны мобилизации, под призыв попадут военнослужащие первой очереди резерва. "Если это произойдет, то в первую очередь под призыв попадут военнослужащие первой очереди резерва, которые уже прошли АТО. Они быстрее станут в ряды защитников на фронте и не будут нуждаться в длительном времени на обучение", - сообщил он.

    В то же время, Бирюков отметил, что пока не фронте не наблюдается радикального обострения. "Сильное напряжение на сегодня незаметно", - подчеркнул Бирюков.

    Напомним, президент Петр Порошенко пообещал сделать все возможное, чтобы избежать новых волн мобилизации. Ранее Порошенко заявил, что в 2016 г. может пройти лишь одна волна мобилизации. Также Полторак заявлял, что в случае новой мобилизации будет достаточно призвать 10-12 тыс. человек.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  20. Сана

    Сана Active Member

    Мій чоловік тільки 3 місяці як демобілізувався, а вже дзвонять з військкомату і кличуть на навчання на полігон на 10 днів. Таке відчуття, що це не закінчиться ніколи.
     
    • Подобається Подобається x 1