повивальний столик потрібен?

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем Dell, 27 Квітень 2011.

  1. tulia

    tulia New Member

    Відповідь: повивальний столик потрібен?

    як на мене, абсолютно непотрібна річ, користувалася один раз - нам його подарували, далі переїхали на ліжко з одноразовою пеленкою....але то срава смаку і як кому зручніше...
     
  2. galinkalo

    galinkalo New Member

    Відповідь: повивальний столик потрібен?

    пристосували стару кухонну тумбу, зверху такий матрасик водонепроникний (хоча я його всерівно застеляю одноразовою пеленкою бо какати ми любимо не в памперс а фонтаном та й так чим подалі), залишається ще місце для крему, молочка, стопочки памперсів та різних серветок, в будь яку хвилину все там на місці, нікуди не треба від дитини відвертатись.
    але абсолютно підтримую те - що це справа кожного і не є чимось обовязковим.
     
  3. fantastyka

    fantastyka New Member

    Відповідь: повивальний столик потрібен?

    А я хотіла комод з пеленальним столиком, але вони дуже дорогі та й місця на нього не має, тому перебираємо на столі. Зверху кладу м'який пеленатор, застелений одноразовою пеленкою. Звичайно пеленальний столик не незамінна річ в домі, але як на мене зручна: не потрібно постійно звільняти стіл, щоб перебрати дитину, всі необхідні речі під рукою, тому якщо хтось має гроші на нього і місце в домі - чому б ні.
     
  4. Pesyk

    Pesyk Member

    Відповідь: повивальний столик потрібен?

    Для моєї доці дуже подобаеться її пеленатор. В нас він стоїть збоку на ліжечку. Дуже зручно мені, як міняти підгузки, так і робити гімнастику, дитинка знаходиться на рівні мого живота і це є дуже зручно. Дитинка там любить лежати і все розглядати, коні пасти теж тут цікавіше, бо більше всього можна поспостерігати з висоти. Нам він дуже потрібен.
     
  5. Kvitkalilia

    Kvitkalilia New Member

    Відповідь: повивальний столик потрібен?

    В нас пеленальний матрасик теж лежить збоку на дитячому ліжечку, дуже хороша річ і зовсім недорога. Незнаю що я б робила без, бо після пологів він мене просто рятував, спина сильно боліла, а з ним стою рівненько переодягаю малюка, гімнастика, деколи навіть засинала малявка на ньому.
     
    Останнє редагування модератором: 13 Серпень 2012
  6. Smarta

    Smarta New Member

    Відповідь: повивальний столик потрібен?

    В мене пеленальна дошка, яка кріпиться на ліжечко. Дуже зручно, поперек не болить. Лише свекрусі незручно - вона маленька і дошка зависоко, пеленає на дивані.
     
  7. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: повивальний столик потрібен?

     
  8. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: повивальний столик потрібен?

    не знаю як інші, а я виключно на сон пеленатиму. Так зі старшою робила і тепер буду, десь до 1.5-2 місяців.
     
  9. VolnovaS

    VolnovaS New Member

    Відповідь: повивальний столик потрібен?

    Ще до пологів вирішила купити повивальний столик,а після пологів користувалась ним разів 10.Мені чомусь легше на дивані з одноразовою пеленкою.Як на мене,то повивальний столик не потрібен....
     
  10. Liliya Shukh

    Liliya Shukh Member

    Відповідь: повивальний столик потрібен?

    як на мене також повивальний столик не потрібен. мені легше було переодягати на ліжку
     
  11. BlackSheep

    BlackSheep Active Member

    Відповідь: повивальний столик потрібен?

    В нас була пеленальна дошка ,яку я примостила на комод ,і це було дуже-дуже зручно,бо комод ми замовили такоі висоти щоб було і не високо і не низько.
    Мені б на ліжку було не зручно переодягати,тому такий варянт навіть не розглядала.
     
  12. Kapitoshhka

    Kapitoshhka Well-Known Member

    Відповідь: повивальний столик потрібен?

    так само і ми робили, це просто зайві гроші
     
  13. Supergirl

    Supergirl Member

    Відповідь: повивальний столик потрібен?

    Також не бачу потреби в ньому потреби. В нас був звичайний стіл, який ми спеціально розклали, замість повивального столика. А потім, як і інші, які вже тут писали , пеленалися на ліжку з пеленкою. Також не бачу потреби в ньому потреби.
     
  14. TanyaLviv

    TanyaLviv New Member

    Відповідь: повивальний столик потрібен?

    Як народилась друга доня я дуже хотіла пеленальний столик або дошку яка примощується на ліжечко. Зараз нам вже 5,5 місяців і прекрасно обійшлась без дошки))))). Так що дійсно це не є перша необхідність.
     
  15. karamelina

    karamelina New Member

    Відповідь: повивальний столик потрібен?

    В нас не було пеленальної дошки. Я, спочатку, переодягала донечку на звичайному столі, який був застелений одіялком, пеленкою, і одноразовою пеленкою. А потім ми перейшли на ліжко) Одного разу, в подруги, ми спробували переодягатись на пеленальному столику, то нам було не дуже зручно)
     
  16. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Відповідь: повивальний столик потрібен?

    З донечкою не мала, а коли народився синочок, то купили манеж-ліжко з повивальним столиком, то мені було зручно, бо манеж був на кухні, то я малого прищіпала і швиденько переодягала, але користувалася десь до пів року.
     
  17. lilitdance

    lilitdance New Member

    Відповідь: повивальний столик потрібен?

    В нас також повивальна дошка. Дуже зручно, весь час стоіть на звичайному столі на зручній мені висоті, ввечері перед купанням переміщається на наше ліжко для масажика і витирання (дуже зручно якщо попісяє то ліжко не постраждає). І ще 1 й місяць купали на кухні в ванночці то також зручно було переносити дошку на кухонний стіл. А ще ті мякі бортики по боках забезпечують мяке приземлення, бо донечка часто любить, коли коні пасе, в якийсь бік тягнутись поки не впаде :girl_smile:
     
  18. Котяра

    Котяра New Member

    Відповідь: повивальний столик потрібен?

    Ми маємо розкладний похідний столик, на нього поклали коц, зверху клейонку і пеленку. Купляти спеціально столик - це витрачені гроші, він потрібен максимум до року.
     
  19. RedApple

    RedApple New Member

    Відповідь: повивальний столик потрібен?

    ми мали повивальну дошку,але майже некористувались, на ліжку з пеленкою було зручніше
     
  20. allarud

    allarud New Member

    Відповідь: повивальний столик потрібен?

    Дуже мені пригодилась пеленальна дошка, використовувала її до пів року приблизно. Поклали її на столик, на якому були поряд памперси, серветки, креми і т.д. Особливо у перші місяці вона дуже виручала, бо спина боліла ай-яй (НА ЛІЖКУ ЦЕ БУЛА Б КАТОРГА)... а малого частенько потрібно було переодягати. Крім того на пеленальній дошці є бортики, то можна на дві сек. відвернутись при потребі