Power bank

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем Apelsynka, 12 Січень 2017.

  1. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Я хочу придбати собі Power bank, але я повний чайник в цьому. Порадьте будь-ласка який краще обрати, як зрозуміти який якісний і не переплатити. Єдине в чому розібралася, то різниця в ємності батареї. Все решта поняття не маю. Бачила багато китайських, але чи вони якісні? Можливо хтось вже має і користується, чи ви задоволені своїм?
     
  2. marianast

    marianast Well-Known Member

    Ми купили в Київстврі, якийсь простенький, він не працює. Завтра покажу який-не беріть.
     
  3. jylanda

    jylanda занууууда

    Ми минулого року купили в Гонконгу Xiaomi , активно використовую і дуже задоволена. Марка китайська, ціна була там мінімальна, але наразі недоліків нема.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Таких тут бачила багато, але дуже різні ціни. Як відрізнити чи це оригінал чи підробка? чула, що якось можна перевірити але не знаю як:scratch_one-s_head:
     
  5. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    тут тільки оригіналами торгують
    Xiaomi Mi Powerbanks купить в Киеве | Mi Powerbanks цены - mi.ua
    а взагалі є купа статей як відрізнити підробку від оригіналу. Це і маркування всередині елементів живлення, і всякі зовнішні як люфт, кнопки, логотип
     
  6. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    В нас є два: перший чоловік виграв в розіграші від Київстар, ємність дуже маленька (здається 2000 мА), для мого телефону з батареєю 4000 мА - як мертвому припарка, чоловік свій телефон може трохи підзарядити в критичній ситуації. Зручний для електронної книжки і компактний.
    За гроші я б такий не брала.
    Мій - Xiaomi, ємністю 5000 мА, але мій телефон заряджає лише на 80-85%, з чого роблю висновок, що 5000 мА там таки нема, і що я попала на підробку. Але 80-85% - це вже набагато краще, ніж та маленька доходяжка від КС.
    Знайомий має від Xiaomi на 16 000 мА, то задоволений всім, крім розмірів. Він досить важкий, просто в кишеню його не поставиш.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. jylanda

    jylanda занууууда

    Ой, чесно кажучи не думала, що і китайську марку підробляють ;( Купувала в їх фірмовому магазині, то сумнівів не було. В мене на 10000 якщо не помиляюся, то для зарядки телефона в сумці те, що треба. Таки вартує брати більшу, бо як ні, то заряджати постійно надоїсть.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. marianast

    marianast Well-Known Member

    P70115-203132-02.jpg
    Отакий. Київстар їх всім розпихає-то акція,то великі знижки. Наш знайомий теж брав, дуже мало служать.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Підробляють ще й як, але вже розмовляла зі знайомим, то теж попадався на дешевих підробках, купуючи через нет. Порадив брати в оригінальній упаковці з гологараммами. Тому бачу, що через інтернет ризиковано замовляти, буду шукати по магазинах.