Позитивне батьківство або дисципліна без покарань

Тема у розділі 'Маленькі бешкетники', створена користувачем Liliyah Romanova, 11 Вересень 2013.

1. Козенятко

Козенятко Well-Known Member

Я в таких випадках стелила щось на підлогу, робила, що мені потрібно і одночасно бавилася з дитиною.

• Подобається Подобається x 4
  2. ГаЛоЧкА

ГаЛоЧкА Well-Known Member

В нас те саме.. даю бавитись чимось..любить крупою бавитись.грецькими горіхами.каштанами..пересипає з одної посудини в іншу ложкою.руками... на днях дала кастрюлю з водою.каштани.тарілку і ситечко для чаю..50 хв виловлювпв каштани з кастрюлі і булькав назад .. трохи мокро було але не катастрофічно.зато вечерю зготовила..
    Пс.ми всю зиму на вулиці по 3-5 разів на землі лежали і істерили... зара наче вже пройшло таке

• Подобається Подобається x 2
  3. Raven

Raven Мама малятка

в нас так вудочка з рибками, купила бо з тим магнітом тре довше помахатись, щоб рибу зловити, а моя вперта)) То тої забавки на дууже довго вистарчало:girl_haha:

4. ГаЛоЧкА

в роми терпіння ще нема) він б кинув .. а так .угу це по аналогії)

• Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Sonechcko

Sonechcko Well-Known Member

Не варіант, все почала пхати до рота,пробувати на зуб, така атракція лише під наглядом .
    От сьогодні видала, попробувала на зуб алое! Раніше ніякої цікавості до вазонів, а тут такий номер. Я пояснюю, що не можна, животик буде боліти і т.д. , а вона розізлила ся на мене, плакала, чого я вазон від неї забрала. Бачу почала дуже перевіряти мене, чи дозволю, чи поступлюсь.

6. ГаЛоЧкА

ну а як? ми теж все на зуб пробуєм.. каштан не прогрезе точно, головне маленькі не давайте. ну і сире зерно два рази спробував-виплюнув і по всьому...

7. model fantazii

model fantazii Well-Known Member

Я завжди старалась більше дозволяти, при тому попереджуюючи, що то не добре. Хочеш алое- на їж, але воно гірке/пече/щипає язик (в нас то здається був часник чи гірчиця). Діти ж дослідники, все мають пізнати з свого досвіду, не з'їсть ж дитина пагін алое чи зубчик часнику, а попробувати то сильно не зашкодить. Зате тепер малий мені дуже вірить і коли я кажу, що то 'бе' (не забороняю, а дозволяю самому вирішувати, попереджаючи) то навіть не спробує, як би його не просили. Це працює і з чіпсами і колою (деколи друзі на майданчику їдять і пригощають). ІМХО заборонений плід солодкий, тому заборон має бути якнайменше.

Надіслано від мого SM-J200H, використовуючи Tapatalk

• Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. ГаЛоЧкА

9. Inglor

Inglor Well-Known Member

Ви от дивуєтесь, а я згадала, як два роки назад їздили на озеро відпочивати, і там по-сусідству відпочивала молода пара з дитиною +/- 1.5 роки. То вони всі дружньо їли чіпси, разом з тою малечею включно. Звернула увагу, бо моїм було приблизно стільки ж. То я була в шоці. Не забуваймо, що батьки різні бувають...і не всі адекватні.

10. model fantazii

model fantazii Well-Known Member

Малося на увазі, що деякі діти на майданчику (не 2.7, а скажімо 3.5-4р.) їдять таке і моєму пропонують, але він НЕ бере з вище наведених причин. Я теж проти такого і своїй дитині не даю, проте знаю багато таких, що дають, бо "трошки то нічо страшного і все одно колись спробує". Загалом практично ніколи не пхаюся до таких мам, бо їм доводити то собі дорожче.

Надіслано від мого SM-J200H, використовуючи Tapatalk

11. Haidee

Haidee Well-Known Member Команда форуму

А між 2,7 і 3,5 така глибока вікова прірва, що в 3,5 вже нормально, а в 2,7 - батьки неадекватні? Справді краще не пхатися. Бо то як з тим "одягніть їй шапочку" в +22, "заберіть в неї пісок з рук" і так далі.
    Якщо що, то мої чипси не їдять, бо я не їм, але я теж вважаю, що від двох штучок, потягнутих від чиєїсь дитини, ніякої жахливої шкоди не буде.
    Абсолютна довіра до мами зникає десь в 3 роки +/-, так що все одно дитина захоче колись спробувати. В 2 роки то є справді непоганий спосіб - дати щось одне несмачне і далі нагадувати дитині, що мама ж казала, - але потім воно не діє. Старшим своїм я так і кажу, що воно шлунок нищить і ти ще й зла від хімки потім будеш. Ну але як якісь батьки так не думають, то їх вибір. Може пронесе, може полікують.

• Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1