Позитивне батьківство або дисципліна без покарань

Тема у розділі 'Маленькі бешкетники', створена користувачем Liliyah Romanova, 11 Вересень 2013.

1. cjomcjomka

cjomcjomka Content - fairy

о, в мене потрійна порція піськодуп :)
    Колись думала дати їм "виговоритись" - десь за більш ніж півгодини не витримала, сказала - здаюсь:girl_crazy:

• Смішно Смішно x 4
  2. Haidee

Haidee Well-Known Member Команда форуму

Коліжанка розказувала, як її трирічна мала заклинилася на слові "дупа". Якось мама не витримала вже і каже: "Ну це ж негарно, кажи сіднички". На що дитина відповіла: "Мама, я знаю, що таке сіднички. Я тобі говорю про те, що між ними, а між ними - дупа". :girl_crazy:

• Смішно Смішно x 13
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. lovikyou

lovikyou Well-Known Member

Нічого собі немає - в мене чоловік перший супротивник....

• Подобається Подобається x 1
  4. cjomcjomka

cjomcjomka Content - fairy

5. NataliaFed

NataliaFed Active Посиденька з баяном

@Akina Ваш трохи молодший, мій із садочку не носив і від інших(навіть старших) не набирався. А набирався із ґаджета(я навіть два рази була післана на туди). Ми "урок" засвоїли, висновки зробили, джерело ліквідували. Я ніяк не показувала роздратованості, спокійно пояснила, що це відноситься до категорії "дуже погано"(він розрізняв).
    Тепер школа і приносить час до часу вже посерйозніше(типу, середнього пальця). Я питаю, що це означає(чи словечко якесь)? Пояснити не знає, бо незнає)). Тому, пояснюю, щоб не використовував жестів і слів, значення яких не знає, бо це може бути дуже погане слово(жест), за який може бути у відповідь дуже боляче.
    В таких випадках або зовсім ігнорити, або спокійно,серйозно пояснювати.

Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk

• Погоджуюся Погоджуюся x 1