Пральні машинки

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем poputochka, 7 Листопад 2009.

  1. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Пральні машинки

    в нас "ардо" вже 12 років, ремонтували кілька разів, то майстер казав що теперішні машинки не до поріняння з тими давнішими як моя, нормально працює і надалі. Думаю, що і вашу можна зремонтувати.
     
  2. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    Відповідь: Пральні машинки

    В нас Bosh років 10 вже є. Ще не ламалася серйозно. Правда, 2 місяці тому потекла вода, і нам ванну трішки затопило. То було раз і після того все добре працювало.

    Надіслано від мого ZP950, використовуючи Tapatalk
     
  3. Sunnylife

    Sunnylife Well-Known Member

    Відповідь: Пральні машинки

    Дівчатка, може у когось є пральна машинка SAMSUNG WF602U2BKWQ . Треба нову помічницю додому, вибору купа (наче), а що купити просто не знаю... Зупинили свій вибір на цій моделі, але чи вартує її купувати? ПІдкажіть, будь ласка.
     
  4. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Пральні машинки

    Купили тиждень тому теж Samsung вже думала, що голову зламаю з вибором. похарактеристиках мені підходиа, тому і зупинилась на ній. Дуже мені подобається, пере добре. По інструкції пралки, то я можу наливати максимум 35 мм пральної рідини(в стару давала мін 70), випирає все ідеально. чи це із за того Еко Бабл(бо піну надзвичайну збиває) чи як. але мені нра))))
     
  5. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Дівчата, як позбутись неприємного запаху з пральки? В нас Вірпул, старенька, 6 років. Останніх пару місяців з'явився запах. Такий ніби хтось мокрі речі десь залишив надовго в скрученому вигляді, і то так засмерділось. Намагаємось просушувати її часто, коли не перемо, то залишаємо відкритою майже постійно. Але не допомагає...
     
  6. marianast

    marianast Well-Known Member

    Є промивки для пральок. Мала таку ж проблему з попередньою машинкою. Трохи помагали, але запах повертався знову. Думаю остаточно вивести запах щможе хіба що майстер.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    А Ви той такий фільтрик, де стікається всіляка всячина - не пробували почистити?...То може від того бути запах.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    чистили. не допомагає...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. marianast

    marianast Well-Known Member

    Угу. Ми також. То запах від барабану іде, правда? Я вже на чоловікові шкарпетки грішила- часто одна з пари десь губиться, думала може десь застрягають і дають такий затхлий запах. Якби не міняли машинку, то викликала би майстра щоб розбирав.
     
  10. octavia

    octavia Well-Known Member

    А мені допомагає. Якщо за 1 раз засіб "Камікс" при 90 * не бере мию ще раз. Прочищаю фільтр , ополіскую пусту машинку декілька раз з Ленором , ніколи не замикаю дверей і все нормально машині Бош 12 років. Тиждень тому був майстер і казав щоб не думали міняти такої якості тепер не знайдеш.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Svjatkova

    Svjatkova Well-Known Member

    в нас самсунг 10років працює без жодних поломок ( Т-Т-Т)
     
  12. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    В нас в мами пралька Індезіт відпрацювала більше 10-років. А недавно зламалась. І там якась темна історія з нею. НІби викликали майстра. А потім після того майстра був інший майстер і він сказав, що згоріла електронна плата. В кого таке було? Скільки коштує нова плата? Трохи невчасно купляти нову машинку. Тут на форумі ніби якогось чудо-майстра хвалили? Дівчата, порадьте щось.
     
  13. Xroba4ok

    Xroba4ok Active Member

    а як називається ця функція? Боякраз хочемо купити машинку AEG, то незнаю яка з них краща... І чи вартує зараз брати цю фірму?
     
  14. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    в мене в батьків така ж історія. тільки нашій машинці вже 15р, і плати просто знайти нереально, але мама все сподівається, що викине той самсунг і почне прати нормальною машинкою. але це мало реально, хіба по яких супер-майстрах ходити, щоб була та плата,тим механічні машинки кращі, але є і свої мінуси
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    о, скільки я всього незнаю...
    що то таке, і як його шукати?
     
  16. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    в мене він виведений знизу, але до нього легко добратися - періодично чищу його, він є у всіх машинках, в мами , наприклад, збоку - така ніби дверка маленька - її тре легенько підважити, відкрити, й крутити заслінку :)
     
  17. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    100%. Наша Ардо гавкнула після 15 років. Викинули тому, що просто не знайшли потрібної деталі, їх вже не випускають. А холодильник-одноліток пралки працює досі, ттт, теж Ардо.
     
  18. Xroba4ok

    Xroba4ok Active Member

    Мої пошуки пральної машини продовжуються далі... :ed4d70def841dc74b57

    Стикнулась з тим, що в сучасних машинках ті програми довгі по часу, наприклад в Самсунгах сучасних є або 15 хв швидкого прання або біля 2 годин прання, в АЕГ є вже 30/60 хв, решта теж довгі програми. Вдома маємо вже років 7 індезіт ще європейської збірки, то більшість програм там від 50 до 120 хв. Але зараз майже всі індезіти російські, і взагалі тьма ПМ російських!:girl_cray::girl_cray::girl_cray:

    Думаємо над АЕГ або чоловік ще хоче ЕлДжі польської збірки. Що краще, як ви думаєте?
    Може ті сучасні машинки довше перуть по час, але ефективніше? Чи 1,5-2 год для стандартного щоденного прання то нормально? Щось зовсім заплуталась. Хто може недавно купував ПМ скільки в середньому триває прання і чи не жмякає дуже білизну?
     
    Останнє редагування: 14 Липень 2015
  19. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    в мене АЕГ, купували майже три роки тому, теж після відгуку Ніколь, але маємо трохи простішу модель.
    є коротка програма на 30' 30 хв, часто використовую
    і є дуже класна кнопка "скорочена програма", яка для деяких програм дає 2-3 варіанти тривалості (наприклад, повна програма 2 год, середня 1.20, коротка 50 хв), плюс залежно від наповненості барабану машина може ще додатково скидати 10-30 хв часу (якщо речей небагато)
    я на повних та середніх програмах перу тільки постіль і рушники, а одяг - на найкоротших, не бачу потреби його так довго калАтати
    ну і моя улюблена програма "легке прасування", не прасує :), але речі набагато менше пом'яті, ніж на інших програмах, тобто прасувати після такого прання набагато швидше
    я дуже задоволена, можу рекомендувати
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Наша АЕГ італійськоі збірки, якщо що, купували в 2011, на той момент вона була одна з найкращіх по пропозиціях
    Якби зараз обирала то полюбому АЕГ по класу вище любого Ел Джі, і по якості також.
    Щодо тої функції про яку ви питали, яка розкладає білизну по барабану - мені здається що воно там так просто задумано, це не є якась окрема функція.

    Щодо АЕГ колись і зараз. У нас була думка цю нашу машинку якій 4р віддати батьками а собі взяти іншу, вужчу, але нам порадили залишити нашу, бо навіть АЕГ 4р тому і тепер то трішки різні вже машинки. Ну але зараз така тенденція до спрощення що і Ел джі 4р тому і тепер то теж різні машинки, так що треба обирати з наяваного тепер але по можливості обирати кращє по якості.
    По короткій программі, у мене найкоротша це 30 градусів/20хв. В загальному перу на 40-50-60 градусів і відповідно 1-1,05-1,10хв.
    Щодо пожмаканості, не сильно пожмакане, але у мене прасування полюбому, це мій заскок) ну але якби не прасувати то впринципі теж не катастрофічно)
    По 2 години не перу зовсім нічого, бо кагбе немає необхідності чи що...
    класно що мій відгук корисний :)
     
    • Подобається Подобається x 2