Пральні машинки

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем poputochka, 7 Листопад 2009.

  1. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    так оцет і відїдає накип при високій температурі...(у мене є чистка еко при 90 градусах) туди і двала...
    Це так радив майстер моїй подрузі, бо в неї машинка полетіла і калгон не поміг.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    є така штучка - польський камікс, є спец дляя маин, є просто для техніки. в ньому ортофосфорна кислота, вона забирає накип при 40-50С і це не шкодить резинових шлангам і з"єднанням.
    що за сервіс - здайте точку, щоб не попасти атк само.

    в нас з сервісом самсунга ще краща історія була, дійшло до того, що після їхнього "ремонту" інший майстер витягнув з машинки груубезний в"язаний шарф, який фізично через трубку 4см і гвинтики і так далеко залізти не міг. так що висновки ми зробили.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. YeWa

    YeWa Well-Known Member

    тел. майстра ми мали ще від часу купівлі машинки, він навіть нам її запускав. Вважаю, що майстер повинен був хоч би відкрити машинку, але цього він не зробив. Їхній сервіс колись був на вул. Винниченка, 30, а тепер вони переїхали десь у район Нового Львова, де була друкарня.
     
  4. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    це екосервіс лева, дивно, ми теж там на гарантії.
     
  5. Rei

    Rei New Member

    Підкажіть будь ласка хороший ремонт пральних машин у Львові, з виїздом надом?
     
    • Баян Баян x 1
  6. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    А хтось має пралку-сушку 2 в 1?
    Як враження?
    Пропонують мені модель порівняно недорогу, а я нічого про функцію сушки не знаю...
    Candy GC4 W 264D-S
    Чи таку 2 в 1 краще брати дорогу або взагалі не брати?
     
  7. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Краще окремо пралку і сушку
     
  8. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Чому?
    Місця на 2 машинки нема :sad:
     
  9. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Ну якщо нема місця, то і варіанту такого нема. Але загалом окремі юніти надійніші. Ви можете завантажити більше одягу в пралку. В 2 в 1 маленька завантажуваність. Якщо ви запхаєте туди забагато одягу, то сушка буде сушити годинами. В той час, як з окремими, поки один пере, другий сушить. Якщо поламається пралка, то вам треба буде купити лише пралку, а сушки окремі ламаються набагато рідше.
     
  10. vitek

    vitek Member

    Я маю пралку-сушку фірми АРІСТОН, ми її купили в квартиру.А в батьків маємо окремо пральну машинку і сушарку.
    Тому можу порівняти два варіанти.
    Завантаження в мене в Арістоні 10 кг для прання і 7 кг для сушіння, барабан всередині великий,значно більший ,як в стандартних пральних машинках.
    Так,якщо багато одягу,то сушить довго,але і окрема сушильна машина так само. Впринципі не чекаю з пранням,аж поки назбирається 10кг.
    Єдиний мінус 2 в 1,це те, що вона не збирає різного пилу,піря,ниток і т.д як це робить окрема сушилка.
    Але якщо порівняти просто пральну машинку і пральку-сушарку,то я однозначно за 2 в 1.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Kuma Zybulya

    Kuma Zybulya Well-Known Member

    А фунцкція сушки хіба не виключається?
     
  12. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    А який в цьому сенс?
     
  13. Kuma Zybulya

    Kuma Zybulya Well-Known Member

    Ну,наприклад в Італії в літі не треба сушки. Можна лише центрифугою і все. Замість того щоб сушити повністю,лише воду викрутити.
     
  14. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Я сушу і влітку, і взимку, хоча живу в теплому кліматі. Висушив, поскладав, (часто навіть прасувати не треба) і не бавишся з тим розвішуванням одягу по шнурках.
    Але я не з тих, що щось купляють, а потім тим не користуються ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. invisible

    invisible Well-Known Member

    Не знаю, чи сюди пишу. Порадьте ефективний засіб для очищення машинки від грибка та плісені. Читаю в Неті різні рецепти на зразок білизна+оцет, але страшно експериментувати і дихати таким, бо вагітна. Може є якісь дієві готові засоби в продажу? Власне від грибка, а не від накипу.
     
  16. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    2,5 пакета лимонної кислоти на максимальну температуру. Після того майже вся плісінь постиралась тряпочкою. Десь за місяцть планую ще раз, аби "добити" те, що не сперлось ще
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Raven

    Raven Мама малятка

    нам майстри казали, що тим можна машину добити, бо шось воно там роз"їдає
    можна купити таблетки дм, або спецпорошок для машин
     
  18. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Я таке вперше робила))) Казали, що порошок наліт чистить, а плісінь може не взяти...
     
  19. Raven

    Raven Мама малятка

    бере нормально
     
  20. invisible

    invisible Well-Known Member

    А який спецпорошок? Такий просто від накипу? Думала, може є щось конкретно від грибка та плісені...