Пральні машинки

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем poputochka, 7 Листопад 2009.

 1. arushka

  arushka завжди досягаю мети

  Дівчата, хто має пральку-сушарку, просвітіть мене, наскільки необхідні різні програми сушіння. Бо бачу, що Арістон має таке
  . Користуєтесь таким чи можна сушити все на 1 програмі?
   
 2. Тетянка

  Тетянка Well-Known Member

  от в мене є так само ті всі варіанти, то мені потрібно, бо я наводжу все праня на ніч, й так 150 раз мушу ходити в туалет :girl_cray:. то час сушіння виставляю залежно від того, котра то година - так , щоб сушило мені до 7.00 по нічному тарифу :girl_crazy:. Ну або залежно дійсно від потреб.
  В мене з моєю пралкою-сушаркою інший трабл. Після 2 міс. користування почала вона мені пищати на одній з програм. Довга епопея була з їхньою гарячою лінією, але врешті-решт прислали майстра по гарантії, який визначив, що то щось з платою. Випадок гарантійний. Замовили нову плату з Італії, бо вона італ.збірки. Ждали 3 тижні. Ще тиждень узгоджували час приходу майстра. Нарешті прийшли й поміняли. І...стало ще гірше - тепер вона пищить на всіх інших, не зливає воду (світить помилка H2O), зате на тій першій, на якій глючила з попередньою платою, пере добре. Сушить теж добре. Ну я в нервах дзвоню до того майстра - цілий день її "тестувала" в різних режимах й на різних температурах, пішло море води й електроенергії. А той такий на морозі: " ну я не знааааюю чого то так, а може то, а може сьо..Подивіться якесь там ситечко чи не забилося". Кажу йому, що самовільно ніде не лазитиму, бо це буде порушення гарантії. В результаті знову зверталася на їхню гарячу лінію, ще не знаю, чим то все закінчиться. Плюс написала скаргу. Що це за ремонт такий?....
  От спеціально купляла нову річ, бо ж гарантія, й тут на тобі. Б/у техніку з тих же причин ніколи не беру, бо як поламається, що тоді?...Тут з новою коломийки (((...
  А я так хвалила її, так хвалила...
   
  • Співчуваю Співчуваю x 1
 3. arushka

  arushka завжди досягаю мети

 4. jylanda

  jylanda занууууда

  Наскільки я розумію в вас або Арістон, або Індезіт. Така помилка пов’язана з проблемою заповнення водою. Це пов’язане або з неправильним підключенням машинки до води, несправністю електромагнітного клапану, пошкодженням реле тиску, несправністю електронної карти. Якщо ви карту вже замінили, просіть експерта перевірити підключення, клапан і реле, а також доступ води через бак для прального порошку, там теж може забитися прохід
   
 5. Тетянка

  Тетянка Well-Known Member

  Вірпул (((
  Я те саме казала майстру - що то мусить він дивитися. Ну й дивно, що на тій одній єдиній програмі, що перед тим була несправна, навпаки - пере добре, воду набирає, зливає й т.д., без помилок.
   
  • Інформативно Інформативно x 1
 6. jylanda

  jylanda занууууда

  То одна група, в них фактично програми і поломки схожі. Може залежати від кількості води необхідної для даної програми, то коротка програма? Щоправда, якщо на одній з програм все працює без проблем, то може бути таки проблема з картою і це гарантійний випадок. Спробуйте щ раз зв’язатися з офіційним представництвом в Україні, а не з майстром.
   
 7. Тетянка

  Тетянка Well-Known Member

  я так й зробила, бо по суті майстер до кінця не виконав роботу - плату перевстановив, але ж стало гірше. Жду тепер, коли передзвонять :girl_emo:
   
 8. svoybox

  svoybox Well-Known Member

  Недавно розмовляла з майстром помпральних машинках і от він каже, що краще купити б.в. з тих дорожчих, типу Мілле, ніж нову. Каже, що в тих нових як щось ламається, то треба міняти всю середину.
  А в гарантійне обслуговування я взагалі не вірю, скільки відгуків читаю, всі сервісні центри працюють одинаково погано і доводиться місяцями чекати
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 9. jylanda

  jylanda занууууда

  Варто не забувати, що Б/В Мілле зараз мають ідентичні характеристики, електронні карти і т.д., тому ризик поломки такий самий, що і в нових. Зараз міжнародні марки мають можливість замовлення запчастин 5-7 років після завершення випуску. При купівлі б/у товару, слід пам’ятати, що дозамовити запчастину для ремонту фактично неможливо. Хоча звичайно слід звертати увагу на лідерів ринку - Мілле, Бош, і т.д., але все ж я б не порівнювала б/в і новий товар
   
  • Інформативно Інформативно x 1
 10. Zaychenya

  Zaychenya Пухнастик-гризун

  Ми взяли таку. Поки 2 роки - політ нормальний. Там побачимо. Єдине, що вдарили при перевезенні і тріснув зливний бачок , то брат з чоловіком розкрутили, заліпили. За пів року - претензій ніяких.
  В нашому випадку управління механічне. Не сенсорне. Ну і пралька відносно не стара (якийсь там 2014 чи 15 рік випуску, 250циклів прання було).
  Поки тягають з Німеччини б/у - то на складах запчастин в них валом. Матиму надію, що встигне відпрацювати свою вартість.
   
  • Подобається Подобається x 1
 11. jylanda

  jylanda занууууда

  Хіба брати механіку, поменше електроніки і руці щоб росли з правильного місця, у вас так сталося :) По запчастинах часами складно, бо б/в машинок може бути багато, а чyтлива деталь в моделі одна. По роботі бачу різне, собі особисто брала пральку LG, в них хороший мотор, а загалом стараюся брати товар де поменше наворотів Такі технології ще недостатньо розвинуті, не завжди необхідні і часто є причиною поломок.
  Ну і думаю, що тут гарантійний сервіс є трохи краще організований, тому пишу з свого боку. Особливо дивлячись на останні нововведення по веденню звітів кількості поломок кожної моделі, доступність запчастин до 10 років після завершення виробницства і т.д.
   
  • Подобається Подобається x 2
  • Інформативно Інформативно x 1
 12. svoybox

  svoybox Well-Known Member

  А у вас просто пралка чи разом з сушкою?

  Я хочу 2-в-1, говорила з людиною, що возить б.в. техніку, то він таке не рекомендує і не возить. Він сам також майстер, каже, що ті пралки-сушарки треба щороку ремонтувати, сальник чи підшипники, чи то і то, не зрозуміла до кінця.
  А на нові Мілле в Німеччині гарантію дають 30років, тому вони і гарачуть. В нас зараз мілле, ще без екранів і наворотів, тобто їй десь і є під 30років, а пере досі ідеально.
   
  • Подобається Подобається x 1
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 13. Zaychenya

  Zaychenya Пухнастик-гризун

  Я, особисто, притримуюся позиції, що пралка повинна бути окремо і сушарка окремо. Для мене то як машина-літак: їде повільно і літає низько.
  Ну і чим довший ланцюжок - тим вища ймовірність розриву.
  Тому звична пральна машина. Сушильною пожертвували на користь душової.

  А хто має 2в1, чи ви виймаєте зовсім сухі речі? Бо в мене 1600обертів, то в мене таке на ніч сушіння в кімнаті.
   
  • Подобається Подобається x 1
 14. zetta

  zetta Well-Known Member

  дівчата а які речі після сушки 2в1? прасувати легко ?
   
 15. Тетянка

  Тетянка Well-Known Member

  зовсім сухі. якщо зразу не витягнути, а полежить годинку, то важче прасувати.
  дивна аналогія :dntknw:
  вона ж не обов"язково пере й зразу сушить. Залежно від програми. Можна тільки прати, або тільки сушити, або прати й сушити.
   
  • Подобається Подобається x 1
 16. Dominika

  Dominika Well-Known Member

  Не користувались пралкою 8 місяців. Зараз витягнули блок для прального порошку, а він весь у плісняві-нальоті і т.д. Аж чорно всередині. Питаю як залізти всередину. Воно якось розділяється? Повністю блок зняли і витягли з нього пластмасову середину. Тепер треба її промити. Але в найменший розподілювач не пролазить нічого такого, чим можна почистити.
  В нас Вірпул, вертикальна. Знаю, що можна купити і замінити, але 700 грн нам не на часі.
   
 17. jylanda

  jylanda занууууда

  Те що почорніло, то залишки миючого засобу з грибком. Спробуйте опустити в воду з білизною, досить радикальний метод, також можна в посудомийку на довгий цикл з високою температурою.
   
  • Подобається Подобається x 1