Правила поведінки для жінок

Тема у розділі 'Хіхоньки', створена користувачем Ворон, 2 Липень 2011.

  1. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Правила поведінки для жінок

    Якщо забули, нагадую...
    На Посиденьках є старшина
    Мало?
     
  2. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Відповідь: Правила поведінки для жінок

    То ви з дитинства жінок боїтеся? :connie_pull-pigtail Мабуть тому такими правилами антижіночними і захоплюєтесь!
     
  3. Ворон

    Ворон Well-Known Member

    Відповідь: Правила поведінки для жінок

    Какой такой зауалєваний бендєравскій форум? Здесь форум масквафілов. Вот почті все в МП православную церковь ходют. О красном знамені беспокоятся как об сваєм рєбйонке. Никоких токих бендєровцев не відал. Настоящіє львовянє, нє раґулі, кААрочє.

    Рад старатся, ґаспажа ДобрА.

    Какой ето Васьков. Ґаладаморістий чтоль? Так он на москальскіх посідйоньках. Здесь только Ворон-НКВдіст і отставной єфрейтар. Ну разве что уши у всех клапоухіє. Но ето ґлавний признак арістократізьма. Как у прінса Уельса, вот. Недавно рисовал ґерб єфрейтору. У нєво ґерб "Трідулькін". На зелєном поле трі залатиє фіґі обращєнниє на право.


    Ну тут Ви мене викрили. З дитиства на мене жінки наводять жах. І считаю що женщина повинна мати много жосткіх правіл іначє цивілізациям капец. Вот в мусульманскіх странах часто єслі жена нє ведйот себя культурно то муж імеєт право єйо убіть. А в нас как? Да вам бабам далі слішком много власті. Нєту на вас Ассада сірійскаво. Нєту на вас страха Адіса і церберуса лєвандовскава.
     
  4. Ворон

    Ворон Well-Known Member

    Відповідь: Правила поведінки для жінок

    Ні не можуть. Ось недавно знайома кобіта позвонила Ворону і каже що від неї малчик втік. Посварився і на коштурах пошкандибав в невідомому пр’ямунку. "Рятуй, каже бо моє щастя на коштурах, пропаде в дощ". І Ворон як дурний ходить і то щастя в дощ шукає замість писання гидот на форумах. Не знайшов. :confused:

    Тому

    Правила для дівчат

    Правило перше
    Не просіть своїх знайомих щоб вони шукали ваше загублене щастя на коштурах або і без коштурів.

    :biggrin:
     
  5. Відповідь: Правила поведінки для жінок

    А що воно таке оті "коштури"? Навіть тирнет не знає :girl_blush2:
     
  6. Ворон

    Ворон Well-Known Member

    Відповідь: Правила поведінки для жінок

    "А що воно таке оті "коштури"? Навіть тирнет не знає."

    Бо тирнет дурний і йому до словникового запасу Ворона далеко.

    Коштури то такі штурпаки на які спираються патики які собі зламали ногу або дві.

    Ось пісня

    Гуцульщина/Народна творчість/Гуцульські коломийки/Я гаразду не зазнала

    http://www.carpathians.eu/karpatskii-narod/guculshchina/narodna-tvorchist/guculski-kolomiiki/ja-garazdu-ne-zaznala.html

    куплет

    Ой піду я в ліс по дрова та наломлю лому,
    Заніс мене дурний розум на чужу сторону.
    Сумно мені на чужині, в чужій сторононьці,
    Шумит мені, як у млині, в моїй головоньці.
    Мамко моя рідненькая, мамко моя, мамко,
    Відколи я від вас пішла, серце ми сі замкло.
    Сині луги, сині луги, зелені мору ги,
    Та ніхто так не бідує, як сироти-слуги.
    Ой слузі би рано встати, а пізно легати,
    Найпущому шмаркачеви пантофлі подати.
    Ой якби я мамку мала, та й мамку рідненьку,
    Я би рано не збивала росу студененьку.
    Умер тато, вмерла мама, лишилисі добра,
    Лишилисі два коштури та й писана торба.

    Ой кувала зозуленька на панській леваді,
    А я бідна сирітонька людєм на заваді.

    Гарна пісня, до речі.
     
    Останнє редагування: 4 Липень 2011
  7. Dobra

    Dobra Well-Known Member

    Відповідь: Правила поведінки для жінок

     
  8. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Правила поведінки для жінок

    Ой, кокой-же аристократично-неймовірно-неперевершено-прекрасний прєзідєнт Абама. В середу маю аудієнцію в сталіце, перєдам арістакратам агурчікаф з свого городу.

    А мені найбільше сподобалось від чого на курортє лікується єфрейтар. Єта, класіка!:girl_blum:
     
  9. Ворон

    Ворон Well-Known Member

    Відповідь: Правила поведінки для жінок

    Ну йому ще далеко в аристократизмі до принса Чарльза і срийських єфрейторів. Конячої щелепи немає наприклад.

    http://www.youtube.com/watch?v=if9nNvoNwlM&feature=player_detailpage


    Думаєте допоможе? :eek:

    Е тут тре правила для аристократів теж писати.



    Правила для настоящИх аристократів


    1. Правило перше.

    НастоящИй аристократ мусить мати клаповухість і конячу щелепу.


    2. Правило друге.

    НастоящИй аристократ коли прокидається і бачить поруч голову кобилиці, вдає що все в порядку речей.


    3. Правило третє.

    НастоящИй аристократ повинен знати хто що про кого думає. Тому обов’язково мусить стояти під всіма дверима і підслуховувати що там говорять.

    Упс. Останнє було із правил справжнього словянина.

    Ні хай вже єфрейтор срийський повернеться із курорту. Він по написанням правил є мастак.

    А на закінчення трохи Її Королівської Величності.

    http://www.youtube.com/watch?v=LfPKbTiW9kk&feature=player_detailpage
     
  10. ksuhanova

    ksuhanova New Member

    Відповідь: Правила поведінки для жінок

    Правила поведения в метро для женщин (мужчинам разрешается читать)

    1. При посадке в вагон, когда много людей, пользуйтесь щитами, чтобы активно работающий локтями мужчина не сломал вам челюсть, в противном случае пеняйте на себя, не фиг лезть первой, сначала уступи место сильнейшему.

    2. Никогда не пытайтесь дойти и сесть на свободное место, так как все равно найдется более шустрый мужчина. Что поделаешь, таков закон джунглей!

    3. Если в вагон зайдет старушка или дедок с тростью, быстро уступи место, так как пятеро-семеро сидящих мужчин мирно посапывают, не нарушите же вы сон спящего человека!

    4. Никогда не пользуйтесь духами, так как их противный запах перебьет аромат разлагающегося мужского пота.

    5. Если мужчина в толпе прижимается к вам своим достоинством или гладит по попке, не жалуйтесь. Вы счастливица — ведь на вас обратили внимание!!! Это комплимент!!!
     
  11. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Відповідь: Правила поведінки для жінок

    Правда життя))) такі правила до всього громадського транспорту можна приписати)