Правила створення та супроводу комерційних тем на форумі

Тема у розділі 'Організаційні питання', створена користувачем MARTINI, 8 Вересень 2008.

  1. Kassandra

    Kassandra брюнеточка:)

    Привіт!
    Підкажіть, будь ласка, чи можу я у підписі написати посилання на свою комерційну тему? бо бачу багато таких посилань у форумлянок, але не знаю чи маю на це право..
     
  2. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Так, можете
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Kassandra

    Kassandra брюнеточка:)

    Привіт!
    Цікавить чи можу я в своїй темці зробити опитування?
     
  4. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Опитування можна додати лише при створенні теми
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Florans

    Florans Member

    Добрий день ! Чи можу я розмістити у розділі "Барахолка" безкоштовно оголошення про продаж нових сумок ( маю 20 шт), які свекруха прислала з Канади. Це не є якийсь мій бізнес, навіть не знаю чи хтось купить, просто сижу в декреті і можливо хоч щось заробити на тих сумках, чи повинна я все-таки сплачувати сайту і якщо так, то як це зробити і скільки.Дякую!
     
  6. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

  7. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Підкажіть туркові, бо мурдуюся пів дня і ради на то нема.)))
    Планую створення нової комерційної темки, але хочу все оформити правильно, красиво і продумано)), дати всі необхідні посилання і т.д., а для того мені потрібно хоча би день-два.
    Роблю чорновик в Ворді, але так мені не конче підходить, бо хочу бачити як воно буде виглядати на форумі.
    Може якось можна зробити шось типу чорновик комерційної теми і його зберегти, там на день-два, шоб мати можливість на доопрацювання, чи то потрібно спочатку оплатити, а потім після запуску теми в "ефір" вже доопрацьовувати?:)
     
    Останнє редагування: 30 Червень 2015
    • Подобається Подобається x 2
  8. Magnoliya

    Magnoliya Well-Known Member

    Прохання до всіх власників комерційних тем, якщо вам дають номер телефону, то будьте добрі і напишіть його на посилці щоб приходило смс, а на відстежувати і не очікувати листоношу. Дякую
     
  9. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

     
  10. Magnoliya

    Magnoliya Well-Known Member

     
  11. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    @Akina ні, доплачувати треба тільки якщо Ви хочете щоб на ваш номе прийшла смс коли отримувач отримає. В іншому випадку смс безкоштовна
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Маю питання по комерцйній темі, щодо списку Хто переглянув тему. Вчора там було 100 людей - як? темі 2 роки, там точно була інша цифра. Сьогодні зайшла глянути, може то вчора був глюк - і тут вуа-ля, стало 96. Як?
     
  13. Муська

    Муська Well-Known Member

    там відображаються кількість людей, що переглядали тему не за весь час існування теми, тільки останні певну кількість днів. Кількість незнаю, можливо останній місяць.
     
  14. Svetabrand

    Svetabrand New Member

    тема активна? питання щодо стоку. речей нових. я мама в дикреті яка закупаяє оптом продукцію за свої кошти. без заводів і посередників. і продає в темах. які правила.
     
  15. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму