Препарат "Дуфастон": пити чи не пити?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Osin, 8 Жовтень 2014.

  1. Osin

    Osin Member

    Прописала мені лікар препарат "Дуфастон". Купити його купила, а пити ніяк не наважуся. Хтось приймав/приймає той препарат? Як він переноситься і які наслідки для організму? Все таки гормони, тож маю сумніви...
    Буду вдячна за будь-яку інформацію.
     
  2. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Препарат "Дуфастон": пити чи не пити?

    які сумніви?
    лікар пояснила для чого його призначила?
     
  3. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Препарат "Дуфастон": пити чи не пити?

    а чому вам призначили дюфастон? Аналіз на прогестерон здавали? На який день?
     
  4. Osin

    Osin Member

    Відповідь: Препарат "Дуфастон": пити чи не пити?

    Не здавала. Нема менструації вже кілька місяців. Лікар каже, що треба цим препаратом викликати.
    А боюся, бо то гормони, купа побічних ефектів, а у мене і так багато факторів (спадковість, екологія, гормональ зброї), які можуть провокувати розвиток злоякісних пухлин.

    ---------- Додано в 11:32 ---------- Попередній допис був написаний в 11:22 ----------

    Пояснила, але ж яку відповідальній на себе беруть наші лікарі? ще не чула, щоб когось звільнили чи посадила за призначене неправильне і шкідливе лікування. Звідси й недовіра і сумніви...
     
  5. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Препарат "Дуфастон": пити чи не пити?

    якщо ви не довіряєте лікарю, то нащо в нього лікуєтесь? Шукайте лікаря, якому будете довіряти і вірити, це дуже важливо. Ви хочете почути поради в інтернеті і по тому діяти? Цьому ви більше довіряєте?

    ---------- Додано в 10:36 ---------- Попередній допис був написаний в 10:34 ----------

    тут я нічого не можу сказати і не думаю, що хтось скаже, бо ми не лікарі. Не знаємо причини відчутності у вас КД. Якщо ви звернулись до лікаря, значить щось з вами не так і ви хочете то виправити.

    Сам по собі Дуфастон не є аж такий страшний, як ви про нього пишете. Штучний прогестерон, його вживає купа жінок і для підтримки другої фази, і під час вагітності при нестачі свого прогестерону.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Serceedka

    Serceedka Well-Known Member

    Відповідь: Препарат "Дуфастон": пити чи не пити?

    Я пила його в 2010 році, тоді в мене 2 міс не було місячків, і почала утворюватись кіста, яка не могла розірватись через якісь збій в організмі, і питання було наступне: або пити і якщо почнеться цикл,то добре, або шукати інші шляхи вирішення проблеми з кістою. Препарат не з дешевих, але вибору не було, пропила 5 днів і почався цикл, після того таких проблем більше не було.
    Знаю знайомів також прописували коли в неї довго не було місячних, також допоміг.
     
  7. Osin

    Osin Member

    Відповідь: Препарат "Дуфастон": пити чи не пити?

    А з чого довіряти чужій людині, яка не несе відповідальності за свої помилки? Крім того, досвід підказує, що лікарів і їхні призначення краще перевіряти. А щодо інтернету, то хочеться почути від людей, які приймали препарат, що все з ними після того було добре.. або погано...
    Дякую.
     
  8. nali

    nali New Member

    Відповідь: Препарат "Дуфастон": пити чи не пити?

    я пила цей препарат в 2013році на 20-21 тижні вагітності. прописала лікар в роддомі на Мечнікова-коли лягла на підтримку(загроза переривання вагітності). пила десь до двох тижнів- ніяких побічних наслідків не помітила. малюку вже 1р.3міс. і все нормально. а який саме лікар вам призначила?
     
  9. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Препарат "Дуфастон": пити чи не пити?

    а мені цікаво чи правда, що від Дуфастону поправляються або що він впливає негативно на обмін речовин
    мене про це чомусь не раз питали багато дівчат (як ту, що постійно подружок консультує))) )
     
  10. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    Відповідь: Препарат "Дуфастон": пити чи не пити?

    Мені приписали дуфастон при загрозі, була мазанина, але по узд все було добре. Лікар приписав без здачі аналізу на прогестерон, перед тим сама здавала, то прогестерон був в нормі. Пару днів пила по 3 таблетки, потім довший час по 2, тепер вже по 1 і буду завершувати. Ніяких побічних ознак не відчула, окрім ціни)) бо він досить дорогий

    я теж таке знаю, шо від прогестерону поправляються. Я вживаю його вже біля двох місяців, не поправилась зовсім. Мабуть це індивідуально
     
  11. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Препарат "Дуфастон": пити чи не пити?

    та то кожен організм реагує індивідуально, я читала, що можна як поправитись, так і похудати. А про обмін речовин, то просто прогестерон послаблює щось там і кишківник гірше працює. Може тому?
     
  12. Sunnylife

    Sunnylife Well-Known Member

    Відповідь: Препарат "Дуфастон": пити чи не пити?

    Пила Дуфастон, допоміг! Спухла на 4 кг, якось так раз-два-три і плюс 4 кг на вагах. Але після нього все стало з циклом в нормі і по трохи вага почала спадати.
     
  13. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Відповідь: Препарат "Дуфастон": пити чи не пити?

    Я пила Дуфастон. Вага не змінилася, можна сказати, що навпаки схудла в цей період, але не думаю, що це від препарату, швидше за все від переживання.
     
  14. Shprotka

    Shprotka Active Member

    Відповідь: Препарат "Дуфастон": пити чи не пити?

    пила Дуфастон в 2009 році, окрім набору ваги, інших побічних ефектів не зауважила. після припинення вживання Дуфастону, почалися КД, але потім щезли на 2,5міс.
     
  15. gamma

    gamma Well-Known Member

    Відповідь: Препарат "Дуфастон": пити чи не пити?

    Я теж приймала Дуфастон перед вагітністю та на початку ніяких негативних наслідків не було.
     
  16. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Відповідь: Препарат "Дуфастон": пити чи не пити?

    Слобода мені казав що у деяких дуфастон затримує воду в організмі, я від прийому дуфастону поправилась
     
  17. lightg

    lightg New Member

    Відповідь: Препарат "Дуфастон": пити чи не пити?

    Я пила, і досить довго. Нічого страшного не сталося, але мені його призначили після аналізів. Боятися "гормонів" досить дивно - якщо в вас їх не вистачає, то як організм має іх отримати іншим шляхом?
    Але його все-таки призначають тількі після аналізів, просто так - то досить дивно. Можливо, і справді до іншого лікаря звернутися?
     
  18. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Препарат "Дуфастон": пити чи не пити?

    ну якщо викликати КД, то нічого страшного, ви його будете пити декілька днів. Але дотримуйтесь всіх порад лікаря.
    Я пила 5 днів, відразу правда КД не почались, через тиждень була мазанина, а потім ще через тиждень нормальні місячні.
     
  19. analastanka

    analastanka тень на стене

    Відповідь: Препарат "Дуфастон": пити чи не пити?

    Щоб викликати КД дієвіше прогестерон колоти
     
  20. gulechka

    gulechka New Member

    Відповідь: Препарат "Дуфастон": пити чи не пити?

    знайома з Дуфастоном дуже давно і можу сказати лише позитивне про нього.. по -перше побічних дій він не має практично, в рідких випадках, на відміну від контрацептивів які зараз прописують на кожному кроці в лікувальних цілях ніби то.. пила його при вагітності при загрозі, отже він не є небезпечним, якщо його вагітним можна пити.зараз приймаю по причині гормональних розладах-недостача прогестерону, і дуже задоволена.А ще він ПМС лікує)
     
    • Інформативно Інформативно x 1