Прикраси ручної роботи (пластика, скло, тканина...)

Тема у розділі 'Бісер, біжутерія', створена користувачем Urtica, 15 Липень 2009.

  1. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: Біжутерія ручної роботи

    І клієнтів! ;) Супер роботи!
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. Pyshunka

    Pyshunka Well-Known Member

    Відповідь: Біжутерія ручної роботи

    І я вирішила показати свою біжутерію яку зробила сама тому строго не судіть :girl_in_dreams:
    [​IMG][/URL] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    а це моя перша робота
    [​IMG]
     
    Останнє редагування модератором: 24 Жовтень 2009
    • Подобається Подобається x 29
  3. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Біжутерія ручної роботи

    Так гарно, особливо біле намисто сподобалось :) Доречі, тільки не ображайся, це в мене останнім часом заклинило на фурнітурі, хочу запропонувати, як дещо прикрасити останнє намисто :) На великі намистини одягнути (вибачте, не знаю як українською) "обниматели" типу таких, але кольору іншого. Правда, це суто моє, завернуте на фурнітурі, бачення :)
     
    • Подобається Подобається x 7
  4. Pyshunka

    Pyshunka Well-Known Member

    Відповідь: Біжутерія ручної роботи

    Abraira
    Дуже дякую за пораду, як буду робити наступні буси обов"язково скористаюсь цими обрамками :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Біжутерія ручної роботи

    Ніяк не мала часу показати нові комплекти :girl_claping:
    Вибачайте за кількість фото, але цей виріб дуже "любить фотографуватися", то я десь 14 фото лишила, ледве змогла 4 шт для форуму обрати :girl_in_dreams:
    Ось такий собі "Лимонний тортик"
    [​IMG] [​IMG]

    [​IMG] [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 25
  6. mamatu

    mamatu Well-Known Member

  7. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Біжутерія ручної роботи

    смачно :) :)
     
    • Подобається Подобається x 7
  8. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Біжутерія ручної роботи

    Неймовірний виріб!! Кожен витвір - шедевр! :girl_claping:
     
    • Подобається Подобається x 6
  9. Oliusia

    Oliusia Well-Known Member

    Відповідь: Біжутерія ручної роботи

    Вікуся,моє серце зараз розірветься від тої краси!!!!!!!!!!!!:girl_cray:
    :girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 4
  10. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Біжутерія ручної роботи

    Дівчата, дуже дякую за відгуки, приємно, що наші смаки співпадають :girl_flirt:
    Коли робила ці тортики, ще не знала, як збиратиму, задумка була зовсім інша, але прийшла моя фурнітуря :girl_crazy::girl_crazy::girl_crazy: і я мала де розгулятися. Коли доскладала намисто, то сиділа і пищала, так мені сподобалося :girl_haha: браслет також (підгледіла) мене здивував. Зроблю ще таких штучок, бо дуже гарно лягають на руку. :girl_cool: Доречі, намистини вийшли різних розмірів (вони і не планувалися однакові) і у намисті це, хоч і не помітно оку, але відіграє певну роль, ніколи не зауважувала, що отакі майже однакові намистини, часом складають кращій ансамбль, ніж однакові.
     
    • Подобається Подобається x 7
  11. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Біжутерія ручної роботи

    ну дуууже гано:girl_claping:
    ви - талантище:girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Біжутерія ручної роботи

    Abraira, ну ЯК то можна на стільки реально відтворити ті тістечка:girl_claping:???? От дивлюся я на ті, що сегментами нарізані: там навіть трохи видно пористість коричневого "тіста", і глазурка шоколадна на білому кремі трохи потягнулася за ножем, як завжди при нарізці справжнього торта стається:girl_claping:!!!! Це неймовірно:girl_in_love:!
     
  13. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Біжутерія ручної роботи

    Віко, зробіть свій альбом з роботами у галереї творчих робіт!!!
     
  14. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Біжутерія ручної роботи

    Що це таке?
     
  15. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Біжутерія ручної роботи

    Туто знаходиться
     
  16. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Біжутерія ручної роботи

    Дівчата, та у мене ціла тема практично монополізована, де би я щей окремо галерею робила :) Дуже приємно, звичайно, але це для мене занадто :)
     
  17. Лія

    Лія Well-Known Member

    Відповідь: Біжутерія ручної роботи

    Щоб троха розбавити,коралі ,виготовлення тандемом(моя мама і я)
    [​IMG]

    [​IMG]
    Мама обвязує гачком деревяні намистини,я то все підбираю по кольорах іскладаю докупи
     
  18. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Біжутерія ручної роботи

    ну й даремно! я от коліжанці нераз хочу якусь вашу роботу показати, і потім цілу гілку гортаю в пошуках, а так був би ваш власний альбом... :) менше шукати треба

    Тож напевно така кропітка робота!!!! Дуже гарне намисто виходить!!! молодці!
     
  19. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Біжутерія ручної роботи

    Тоді щось зроблю :), правда у мене є альбом, де виставлено більше робіт, як упорядкую, то щось з тим зроблю (жах як не люблю грузити фотографії, то мене виснажує) :sad:
    Доречі, вчора вночі мала якийсь жах, перепсувала таку кількість пластики, що можна було ще один лимонний комплект зробити (а він стільки заважує, що капець), сиділа і ледве не плакала :sad: Частину спалила, частину зіпсувала, коли картинки переводила (а такого ще небуло ніколи, могло хіба неякісно перевестися, але щоб отак)... чесно скажу, аж руки опускаються. Іду зараз замовлення на пластику оплачувати, а сама дивлюся на ті гроші і думаю, може то я не своєю справою займаюся, чтого воно все так у прірву полетіло, я не вірю у випадковості? :sad: :sad: :sad:
     
  20. Oliusia

    Oliusia Well-Known Member

    Відповідь: Біжутерія ручної роботи

    Ану,женіть від себе такі думки!!!!!!!!!!!!!!!!!Ваші роботи чудові!!!!!!!!!!!!!!!1
    (це просто вийшло якесь непорозуміння,і все)