Природні засоби догляду за шкірою та волоссям

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Chortenia, 12 Червень 2008.

  1. olya_d

    olya_d Well-Known Member

    Відповідь: Природні засоби догляду за шкірою та волоссям

    Наскільки я знаю, є ціла наука Урінотерапія - про лікування сечею, автором багатьог книг про це є Малахов. Я навіть починала читати одну книжку, та все часу не вистачає прочитати далі
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Муму

    Муму Well-Known Member

    Відповідь: Природні засоби догляду за шкірою та волоссям

    [​IMG]Регочу, заливаюся... [​IMG]Валяюсь на підлозі... [​IMG]Не можу заспокоїтись... То напевне залежить від того в яких випадках і як вона вживається, я ж мав на увазі саме в косметологічних.[​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Природні засоби догляду за шкірою та волоссям

    Одного разу натрапила на такий рецепт:
    "иногда крем делаю сама, а мама и бабушка пользуются им постоянно, и кожа у них очень хорошая, у мамы вообще ни морщинки. Рецепт очень простой. Его дала бабушке очень давно одна старая дворянка. Этим кремом пользовались многие поколения женщин. И бабушка назвала его Дворянский. Итак, Дворянский крем: 200 г жирной сметаны (лучше деревенской, подойдет Valio 42\:wacko: 1 лимон, выжать сок 100 г одеколона (я беру розовую воду, настойку) 100 г спирта (если есть прыщи, можно взять настойку календулы) 2-3 ст.л. огуречного сока 2 свежих желтка Смешать сметану, соки, желтки, в самом конце добавить одеколон и спирт, разлить в баночки и поставить на сутки в холодильник, крем загустеет, хранить в холодильнике. Примечания- для начала сделайте половину от указанных доз, а лучше четверть, иначе такая банка крема получится огромная. Крем хранится полгода. Можно добавить витамины А, Е. Я обычно добавляю эфирные масла. Они омолаживают кожу. Крем получается нежный, впитывается сразу, блеска не оставляет. Но, думаю, весной и летом лучше использовать только на ночь, т.к. эфирные масла и спирт на солнце могут вызвать появление пигментных пятен. А еще вы знаете точно, что положили в крем. Если нет аллергии на мед, можно добавить ложечку меда в большую банку крема. Добавки все делаем до того, кок влили спирт. Это важно." автор - Lulu (може, наша?)
     
    • Подобається Подобається x 4
  4. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Природні засоби догляду за шкірою та волоссям

    А може хтось порадить як позбутися синяків під очима?
     
  5. Natalia

    Natalia Well-Known Member

    Відповідь: Природні засоби догляду за шкірою та волоссям

    Щодо льоду, то дуже корисно ним обтирати не тільки лице, а і груди - коловими рухами протягом 1 хв. кожну - для того щоб завжди мати пружні, красиві груди. Лід можна робити не тільки з води, а і з ромашкового, і з м"ятного... настою.

    Додано через 7 хвилин
    Від синців під очима можна спробувати прикладати використані чайні пакетики. (Якщо я не помиляюсь.)
    Я колись робила таку масочку для волосся - 1 жовток + 1 ст. л. меду + 1 ч. л. коньяку + 1 ст. л. касторового масла + сік з листка алоє. Домашні маски не дуже люблю, але ця була дійсно хороша для мене.
     
    • Подобається Подобається x 6
  6. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Природні засоби догляду за шкірою та волоссям

    Користуюсь спеціальним кремом Сollistar для ділянки під очима. Зрештою прийдіть в брокард і скажіть, щоб Вам підібрали пробник. А з того оберете, що дійсно підійде.

    Додано через 35 хвилин
    Ост дещо про можливу причину -
    http://www.best-woman.ru/recipes/Glaza/408
    Тут домашні рецепти ще -
    http://www.e-motion.com.ua/class/cl_mix/cl_encyclopedias/16186.html
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: Природні засоби догляду за шкірою та волоссям

    а від чого синяки? треба усунути причину
    ви певно не висипляєтеся з малою дитиною?
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Оля

    Оля Well-Known Member

    Відповідь: Природні засоби догляду за шкірою та волоссям

    Я теж коли прочитала Ваш допис, то реготала, що Ви то таким серйозним тоном написали.[​IMG] Але смайлика довго було шукати. :p

    Додано через 1 хвилину
    Наталю, а застудити груди так не можна?

    Додано через 4 хвилини
    Дівчата, а чи хто знає, чи свіжу м"яту можна заварювати для чаю, косметичних цілей, чи треба перше сушити. В мене м"яти під хатою розмножилося, як будяків. :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. nirvanka

    nirvanka Well-Known Member

    Відповідь: Природні засоби догляду за шкірою та волоссям

    Можна пити чай зі свіжої м'яти. До речі, при великій концентрації м'яти в чаї в людини покращується настрій. Але для чоловіків м'ята не є корисною (щось з потенцією пов'язано).
    Щодо косметичних цілей - не знаю.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: Природні засоби догляду за шкірою та волоссям

    і годуючим мамам не можна чай з м'яти, бо він пригнічує лактацію
     
    • Подобається Подобається x 5
  11. Natalia

    Natalia Well-Known Member

    Відповідь: Природні засоби догляду за шкірою та волоссям

    Не можу виділити цитату. Оля запитувала чи неможливо застудити груди. Ні, неможливо. Груди взагалі не люблять ні гарячих ван, ні душів. Я сама робила цю процедуру довгий час, і моя подруга теж - нічого не застудили. А це порада однієї, здається американської, суперстар, яка в уже солідному віці має красиві груди. Вона казала, що робила цю процедуру протягом усього свого життя.

    Додано через 4 хвилини
    Щодо м"яти, то завжди краще використовувати свіжі рослини в цілях запарювання... і т. д. В них більше вітамінів і поживних речовин, а при висиханні вони мають здатність зменшуватись.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. olya_d

    olya_d Well-Known Member

    Відповідь: Природні засоби догляду за шкірою та волоссям

    Олю,в нас біля хати меліса росте (схожа на м"яту) - так от я дуже люблю в чай кинути ще і листочок свіжої меліси. Дуже смачно.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Natalia

    Natalia Well-Known Member

    Відповідь: Природні засоби догляду за шкірою та волоссям

    І не тільки смачно, але й корисно - нервову систему заспокоює.
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Природні засоби догляду за шкірою та волоссям

    Та в мене і до вагітності були. А як можна причину виявити?
     
  15. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Природні засоби догляду за шкірою та волоссям

    В одному з глянцевих американських журналів я читала абсолютне спростування цього. Якісь там вчені провели дослідження і довели що така процедура навіть шкідлива.

    Додано через 6 хвилин
    Якщо синяки під очима постійні ( в мене в родині це спадково), то причина - слабкість судин які пропускають через стінки гемоглобін, деградація якого і спричиняє те що ми називаємо синяками під очима. Тут народні методи мені не допомогли, а от це настільки дієве що я була здивована - http://www.generixlabs.com/nulexin.html
     
    • Подобається Подобається x 5
  16. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Природні засоби догляду за шкірою та волоссям

    Я прочитала, але чи можна таке в нас купити? І скільки то коштує?
     
  17. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: Природні засоби догляду за шкірою та волоссям

    не знаю
    знаю тільки, що в мене синяки якщо невиспана або якщо погано їла день-два
    а так то нема
    ще можуть бути якщо щось не в порядку з нирками
    для оздоровлення нирок корисно пити чай з хвоща польового
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Природні засоби догляду за шкірою та волоссям

    Я замовляю і мені привозять знайомі. Коштує 1 тубка приблизно 25 доларів, але вона величенька
     
  19. Галинка

    Галинка Well-Known Member

    Відповідь: Природні засоби догляду за шкірою та волоссям

    А ви в той час годували груддю? Груди без молока зрозуміло, що не можна застудити. А як тим жінкам, що годують?
     
  20. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    Відповідь: Природні засоби догляду за шкірою та волоссям

    я теж робила маски з меду, на водяній бані розчиняла сіль в меді, вже не пам"ятаю шо воно дає і звідки я то взяла, але то для жирної шкіри