Природні засоби догляду за шкірою та волоссям

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Chortenia, 12 Червень 2008.

  1. AilataN

    AilataN жива

    є два способи : або випробовувати на собі, або мати опис олій і вже від нього відштовхуватися. В косметичних оліях, якщо купувати в спеціалізованих магазинах, такі описи є. Якщо використовувати харчову, але з різних регіонів, тоді тільки самотиком :) Або шукати в неті досвід інших користувачів..
     
  2. Oksanoshka

    Oksanoshka New Member

    Остані 2 роки я намагаюсь використовувати натуральну косметику для обличчя та волося . Так як,шампуні не містять sls та силікон . Рекомендую використовувати для шкіри обличчя глину Мултані Мітті . Це особливий вид глини ( жовтого кольору) ,
    яка очищує шкіру обличчя від чорних цяток та має легкий ефект ліфтингу . Після викоритання , ви побачите,що шкіра стала більш доглянутою та виглядає свіжою .:girl_smile:
     
  3. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    цікавить, чи хтось має досвід використання топінамбура (сік) для масок. Бо я досвіду не маю, а топінамбур маю :) їсти надоїло, а чула, що цей овоч і косметично корисний. думаю от, чи буде користь для шкіри, схильної до сухості, якщо розбавити свіжим соком топінамбура білу глину і додати пару крапель олії виноградних кісточок?
     
  4. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Дівчатонька, десь тут читала колись про тонік для шкіри обличчя на основі огірка. Тицьніть носом, або порекомендуйте шоб такого соорудіть для сухої шкіри 30+, схильної до пігментації і ше скажіть як тим щастям користуватися.
    Я тоніків не мала ніколи, але хотіла б спробувати. То після міцелярки протирати личко перед нанесенням крему, та?
     
  5. AilataN

    AilataN жива

    Розумію, що вже неактуально, апну : чудовий вибір для масочки, топінамбур має купу гарних речовин, трохи підтримуючих, трохи протизапальних. Дуже добре є перетерти топінамбур і заморозити у формочках для льоду, потім розморожувати , додавати різні корисності і наносити як маску. Те саме актуальне для огірка :
    Тонік з огірком простоїть недовго . я би його навіть на наступний день не використовувала), а от заморожені кубики! Наприклад зробити так : насичений відвар петрушки ( зелень з корінням)на пів літри води пучок петрушки з корінням, а можна ще й толокнянки туди ( суха трава/ в аптеці)додати дві столові ложки, і сік оігрка ( три штуки). Ще дуже добре додати до того соку лимона, навіть обов"язково, і то так добре хляпнути, пів лимону на оцей весь настій, спробувати, якщо немає ніяких негативних відчуттів- збільшити до цілого лимону ( лимонна кислота теж гарно працює).
    і заморозити кубиками.
    але користуватися треба часто. Не раз у тиждень, а зо три рази в день, це якщо про відбілювання. А якщо про відбілювання то обов"язково має бути постійно сонцезахисний крем ( ну ви в курсі?).
    Якщо просто зволоження і для цього огірочок ( а картопля який чудовий складник для масок, надзвичайний! ), то перетерти купку огірків, відтиснути сік і одати 1/3 води, і , також, додати лимончику пару хляпів :), заморозити у формочках.
    Форми краще знайти малесенькі, силіконові для шоколаду- ідеально. Але можна і один кубик використати повторно. Протерши личко лід покласти знову у заморозку. За день один кубик можна використати.
     
    • Інформативно Інформативно x 3
    • Подобається Подобається x 2
    • Корисно Корисно x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  6. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    Дівчата,а олію Амли хтос використовує для волосся,шкіри? Поділіться враженнями і де купували. ціавить натуральна олія без добавок та мінеральних олій.
     
  7. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    Теж роблю так, як Аліта.
    Маю купу заморожених кубиків всього на світ)
    Недопитий чай зелений з м"ятою чи весною з листочками смородини-малини-порічки - в формочки і на заморозку.
    З огірками не заморочувалась - кусками товстішими, як на грецький салат і теж в морозилку (це ж само по собі є вода, тому окремо сік можна і не терти)
    Сік кавуна-туди ж.
    Плюс весь час на моєму обличчі є щось, коли я дома))По сезонності - натерта полуницею-чорницею-смородиною-вишнею,через день-вівсянка з медом+домашнє молоко весь час.Все ок мені.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    Може вам таке підійде?
    http://cosmeticaindia.sells.com.ua/maslo-dlya-volos-amla-i-brami-swati-ayurveda-210-mil/p17
    Я вчора знайшла цей сайт, вже пару товарів замовила.Сьогодні передзвонила дівчина, запитала, чи замовлення дійсне, япару запитань задала, то вона готова розповідати по кожній продукції з таким захопленням)
    Отримаю завтра-післязавтра - відпишусь.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    Дякую, відпишіть як отримаєте)))
     
  10. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    А я почала робити собі цибулеву маску для волосся,а то лізе жахливо.Знайома казала,що ефект суперовий,але потрібно терпіння.Так як прийдеться трохи цю маску поробити та й запах не найкращий після неї.Хоча я на 2-3 день його вже майже не відчуваю,не знаю,як оточуючі,особливо в маршрутці:girl_crazy:Наразі незадоволених поглядів не помічала)Але мені всерівно,головне ,щоб результат був.:girl_spruce_up:
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Clementina

    Clementina Well-Known Member

    Ви ще просто під дощ не попадали, от тоді відчуєте всю "побічну дію", навіть, через місяць запах буде.:girl_wink:
    Але ефект від маски хороший.
     
  12. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    через місяць??????:girl_impossible:ого...ну от тому я і почала її літом робити,поки немає дощів)думаю місяць часу мені буде достатньо.Чи потрібно довше робити?
     
  13. Clementina

    Clementina Well-Known Member

    Та ні, місяця достатньо. Але проблема в тому, що навіть після закінчення курсу через місяць-півтора буде відчуватися запах на вологому волоссі.
     
  14. Clementina

    Clementina Well-Known Member

    @Luxury lv, ви як миєте голову, то полоскайте підкисленою водою (з оцтом чи лимонним соком). А як перестанете робити її і почнеться сезон дощів, то до шампуню чи бальзаму додавайте пару крапель ефірних олійок, вони теж добре перебивають запах цибулі.
     
  15. Як приготувати цю маску?
     
  16. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Ок,дякую за пораду.Я доречі вже пробувала додавати оцет яблучний,то ніби нічого і волосся таке м'якеньке робиться)А від тих олійок не буде швидко жирніти волосся?
     
  17. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Ой та я просто тру цибулю на тертці,як на деруни.І потім видушую сік через марлю,щоб не була та кашка(бо перший раз робила з нею,то ледве вимила з волосся,потім вже з сухого її витрушувала довго)Взяла пусту баночку з хлоргексидину(там зручний тонкий носик) вливаю туди разом з будь-якою олійкою,вчора була рицинова.І по проділах втираю в голову)А на кінчики даю бальзам і одягаю шапочку.
     
  18. і скільки часу тримаєте? Є вже результат? І дійсно дуже сильний запах залишається?
     
  19. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Ну зробила вже 4 рази.Тримаю годинку.Але я взяла дві шапочки в одній зверху зробила дирку,через яку пропихаю волосся і наношу бальзам або олійку на кінчики ,і так волосся не пропахнеться тим запахом з голови,а на верх одягаю ще одну шапочку,щоб олійка впиталася файно)Ну наразі важко сказати чи видно результат ,ніби менше випадати стало,але може це ще самонавіювання)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Detektyv

    Detektyv Member

    Я також таку цибулеву масочку робила. Голову вимивала по декілька разів в день, і вже ніби нічого не чути було через 4 дні, а коли на степ-аеробіці трохи спотіла, запах з голови такий специфічний став і сильний, що на мене всі тихенько заглядувались)))
    Вивід: запах посилиться при сильному нагріванні, потінні голови. А резулътат трохи був, хоча я ту масочку робила тільки 2 рази.
     
    Останнє редагування: 22 Серпень 2015
    • Подобається Подобається x 1