Природні засоби догляду за шкірою та волоссям

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Chortenia, 12 Червень 2008.

  1. veronka

    veronka зла друзя

    то вам простіше))) дасте список - привезе)) є на арома-зон, є тут на місцевий аювердичних сайтах, але як визначити - яка краща? виробників кілька. Поки сидю читаю відгуки, але здалося б найти "шарячу" людину
    --- дописи об"єднано, 5 Вересень 2015 ---
    щодо якості ефірок і базових олійок українського виробництва у звичайному доступі хотіла б спитати @AilataN - є ж Ароматика, Арома-інтер (ну цю не хвалять) і ще якісь. Наталю, ти експерт - проконсультуй. Бо часом біжиш, бачиш і згадуєш, що нуна і тут же думаєш - ануна, щоб не попасти на гадость.
     
    Останнє редагування: 5 Вересень 2015
  2. Isa

    Isa Well-Known Member

    трошки вклинюсь, поділюсь досвідом
    впало мені в голову, якусь собі маску зробити для волосся, надибала такий рецепт: банан+жовток+2 ст. л. якоїсь оліі(я дала касторки), все змішати, нанести по всій довжині, під плівку і рушник, на 30 хв, далі змити шампунем...чесно, не пам*ятаю для якого це ефекту, скажу, що робила два рази, то сподобалось...в мене волосся, пошкоджене, ламке, пересушене, то після маски гладке, "живіше" виглядає...другий раз ще дала тошки коньяку, то ще більше сподобалось...змила шампунем, навіть бальзам не наносила, дуже легенько розчесалось, і не таке сухе виглядає...

    ВАЖЛИВО: банан треба зблендерити, вилкою не розминати, треба щоб була однорідна різка маса, бо якщо вилкою то діло зробити, то полтім довго і нудно треба діставати ті куски банана з волосся(це так в неті написано було))))
     
  3. Zoya

    Zoya Member

    от я якраз першу кокосову олію спробувала Парашут - таке собі... Чанді був пробнічок - сподобалась більше. по всім ознакам більш натуральна. треба зібратись з духом та придбати)
    --- дописи об"єднано, 7 Вересень 2015 ---
    я дуже багато наших ефірок перепробувала. Ароматика дуже інтенсивно пахне. використовую як парфуми (ваніль та троянду). по іншому не ризикую. Адверсо та Арома-інтер мені не сподобались взагалі. де які олії одеської Лії сподобались, що навіть ризикнула на обличчя нанести) а інші - і бажання не виникло... стрьомно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. veronka

    veronka зла друзя

    я б тоді літру взяла
     
  5. Zoya

    Zoya Member

    дякую. мені так багато не треба)) того пробнічка на місяць вистачило. я собі мл 100 мабуть візьму.
     
  6. veronka

    veronka зла друзя

    а Царство ароматів вам як?
    зі. мені 100-200 вистачить (я його до тіла викоистовую)
     
  7. Zoya

    Zoya Member

    одна композиція олій у мене була з Царства ароматів. 50-50, наче нічого... але їх зара не так легко знайти - Крим жеж виробник.

    я теж кокос для тіла) після епіляції чи гоління та для сухих ділянок шкіри.
     
  8. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    Відписуюсь)
    На протязі цього часу використовувала для волосся такі масочки :
    +- 2 рази на тиждень домашню маску :яйце куряче або 2 перепелиних,стол.ложка коньяку(було віскі),стол.ложка меду,стол.ложка лляної олії-під чепець для душу і ходила,поки не набридне (3-4 год.)Шампунь+каллос (угорська з протеїнами)
    +-2 рази на тиждень http://cosmeticaindia.sells.com.ua/mahabringaradzh-maslo-mahabringaraj-oil-baidyanath-100-ml/p31 такий засіб,мені сподобався,домашніх "верне"від запаху,а я ще цю олійку на ніч втирала))Шампунь+каллос
    Зараз роблю раз в тиждень домашню і 2 рази в тиждень на ніч олійку,бо бігаю на роботу.
    27.08 в перукарні,при випрямленні волосся,майстер запитала в мене,від чого воно таке живе))Думаю,що результат є)І ще одне:при випрямленні прасочка не могла захватити масовий "пушок" коло лоба,перукар каже,що то нове волосся))хз-побачимо)
     
  9. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    А як змивається нормально?Не потрібно довго вимивати?
     
  10. veronka

    veronka зла друзя

    думаю, що норм, або не важче чим вимити хну з іншими травами)))
     
  11. Isa

    Isa Well-Known Member

    Дуже добре змивається, не мала з тим проблем, тільки думаю, основне, щоб дійсно банан був як пюре, щоб не було кусочків, бо то тяжко певно повитягувати з голови))))
     
  12. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Ось це мене і цікавить.Бо коли робила цибулеву маску,спочатку її терла як на деруни,і цю кашку наносила на голову.То в мене вже потім на сухому волоссі вичісувалась цибуля)))А потім до мене дойшло,що краще через марлю процідити і використовувати сам сік.:girl_wink:
     
  13. Kotenya

    Kotenya Well-Known Member

    Дівчата, де можна купити арганову олію оффлайн?
     
  14. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Та вона є майже в кожному магазинчику з косметикою.В мене на Патона в Арсені є в Торенті.,ну принаймі була колись)
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Colnishko

    Colnishko Member

    Нерафіновану кокосову олійку купувала в інтернет магазині натуральної косметики. Теж йде в твердому вигляді потрібно розігріти, щоб була рідком стані. З усіх перепробуваних кокосових олій, кокосова олія Чанді має запах неймовірний, справжній кокос, в інших не так класно виражений запах самого кокосу. Й по якості мені більш до вподоби.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. veronka

    veronka зла друзя

    я зараз буду собі брати кокосову нерафіновану, таку, що можна в їжу використовувати
     
  17. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    @veronka,а яку берете,і де,якшо не секрет?
     
  18. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    Дівчата хто знає д якісь дієві способи трохи звузити пори. Шкір комбінована, але останнім часом з порами просто жах. Стараюсь тримати дієту в харчуванні, але щось не дуже діє :) Колись робила маску з білка. але дуже пересушує мені шкіру...:sad:(
     
  19. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    я шось 2 чи 3 рази купляла кокосову олію, але весь час попадала на фірму Адверсо. то наша, українська. але може то мені до мого волосся не підійшла, чи саме тої фірми не дуже хороша олія, але ефекту, як такого, від декількох місяців користувань нема. хібашо іншої фірми треба попробувати купити.
    ще якось купила сік алоє, колись читала чи того його в шкіру голови втирати, чи якось так. але вже й забула за той сік, то й забула шо з ним робити:)
     
  20. veronka

    veronka зла друзя

    купую в інет-магазинах, зараз хочу спробувати купити у Львові))) вона йде для приготування їжі, отже, роблю висновок, що різних небажаних домішок там нема:d23:
    може, ще десь читала, що деяким сушить кінчики волосся (але дослідити не вдалося, хоча хотілося б знати який тип волосся був у тих, кому сушить), мені не сушить:girl_wink: зі. про алоє в неті купа інфи, як правило, рекомендують або з рициновою олією або з жожоба або з соком цибулі або ще з чимось (гггг, рицинова олія сама по собі добре укріплююче дія)