Природні засоби догляду за шкірою та волоссям

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Chortenia, 12 Червень 2008.

  1. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    український виробник кокосової олії - дуже смішно, сама купляю, бо дешево, але не думаю, звідки вона взялася:girl_haha:
     
  2. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    чи є різниця між косметичними глинами дорога\дешева? в аптеці діапазон від 11 до 40 гр за однаковий об"єм.
     
  3. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Ніколи не користувалася нічим для шкіри, але бачу, що вже старіє шкіра. Що то в обличчя повмащувати і як часто? Олії, ефірні олії, сік алоє...? Чи є якісь перевірені натуральні креми?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  4. Iablinska

    Iablinska Well-Known Member

    Я на ніч зробила собі олію. Взяла арганову олію з дозатором, туди накапала ефірок ладану, лаванди, чайного дерева (може ще щось, але не пам'ятаю точно що я там хімічила). Дуже мені підходить, зникли мімічні зморшки біля очей. На день маю зволожуючий крем від doTerra.
    Як закінчиться ця олійка моя, то планую змінити базову на олію жожоба, кажуть, вона краща для обличчя. Оліі базові беру лише органічні, ефірки doTerra.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Rona

    Rona Мама-йожик

    @Almariel я замовляю креми і іншу доглядову косметику в косметолога, яка то робить своїми руцями, інги бере на Аroma-zone французькому. Мені дуже подобається
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    які пропорції ефірок до базової олії?
    просто на ніч наносите на все обличчя? а денний крем так само вранці після вмивання?

    то такий крем?
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 3 Липень 2016
  7. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Дуже гарно живить шкіру обличчя та тіла олія авокадо.Не комедогенна, використовувати її можна і для шкіри навколо очей. Користуюсь замість нічного крему. Зранку личко напите свіже. Вона чудова і для волосся як маска. Коштує недорого.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    таке знайшла. що скажете?
    0 – некомедогенна олія (підійде усім типам, включаючи шкіру з акне):

    • Араганова;
    • Конопляна;
    • Сафлорова;
    • Масло ши;
    • Соняшникова.
    1 – ймовірно некомедогенна олія (підійде усім типам, з обережністю використовувати для акне):

    • Календули (нагідків);
    • Виноградних кісточок;
    • Обліпихова;
    • Шипшинова;
    • Рицинова (може сушити шкіру).
    2 – малокомедогенна олія (підійде нормальній та сухій шкірі):

    • Мигдалева;
    • Макадамії;
    • Абрикосових кісточок;
    • Оливкова;
    • Жожоба;
    • Персикових кісточок;
    • Арахісова
    3 – ймовірно комедогенна олія (підійде тільки для дуже сухої шкіри):

    • Авокадо;
    • Енотери (evening primrose oil);
    • Сезаму;
    • Зернят бавовни.
    4 – комедогенна олія (може викликати проблеми в усіх типів шкіри, краще не використовувати для обличчя):

    • Какао масло;
    • Кокосове масло;
    • Кокосова олія;
    • Пальмова олія;
    • Олія льону.
     
  9. Iablinska

    Iablinska Well-Known Member

    Крем такий, досить непоганий. Маю проблемну шкіру, і не всі креми мені підходять. Саме цей підійшов.
    На рахунок пропорцій, то не пам'ятаю вже точно, здається, 10-15 крапель кожної на 30 мл пляшечку арганової. Хочу ще замовити собі суміш immortelle і її додавати в оліі. Поки що шкодую грошей


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. New look

    New look Well-Known Member

    Комедогенність кокосової, нажаль, перевірила на собі. Колись купила баночку і мастила шкіру під очима. Досі є де-не-де комедони по лиці. Зараз трошки вивела, але відразу після кокосового масла було їх дуже багато, я й не второпала від чого спочатку, бо ніколи того не мала і не знала що це.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2