Природні засоби догляду за шкірою та волоссям

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Chortenia, 12 Червень 2008.

  1. Cifalius

    Cifalius Well-Known Member

    Відповідь: Природні засоби догляду за шкірою та волоссям

    Каву заварити чи запарити, в гущу додати ложку меду...просто супер скраб
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Природні засоби догляду за шкірою та волоссям

    ой тільки вважайте, що не надерли і не пересушили. бо такі сухі прищики то капець повний - а ні видусити, а ні вилікувати.
    я так щось пересушила чоло, бо все мені висипало, то косметолог мене насварила і я місяць робила живильну маску.
     
  3. Cifalius

    Cifalius Well-Known Member

    Відповідь: Природні засоби догляду за шкірою та волоссям

    L'OREAL MAJIREL
     
  4. Cifalius

    Cifalius Well-Known Member

    Відповідь: Природні засоби догляду за шкірою та волоссям

    Не потрібно тримати цю суміж на лиці, просто потерти і вимии обличчя добре водою
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Природні засоби догляду за шкірою та волоссям

    так звичайно, це ж не маска, це як природній скраб. але мені наприклад кавовий скраб сушить шкіру, і кавові частинки є досить таки жорсткі. я мшу використовувати більш мякі скраби.
     
  6. Іриска

    Іриска Well-Known Member

    Відповідь: Природні засоби догляду за шкірою та волоссям

    у мене батько кожен день втирає в корені сіль - ефектом цілком задоволений! справді волосся не випадає!!! А ще корисною є обліпихова олія! теж втирати в шкіру голови!
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. Miirt

    Miirt Member

    Відповідь: Природні засоби догляду за шкірою та волоссям

    природніх масок для волосся знаю силу-силенну :) кого цікавить - можу ділитись. все пробувала на собі :)) волосся на місці і вижило:))
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Природні засоби догляду за шкірою та волоссям

    Про випадіння волосся. В моєї мами була така проблема постійно, то їй порадили настояти кропиву на самогоні, втирати на ніч у волосся, а зранку помити - допомагає дуже добре
     
  9. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Природні засоби догляду за шкірою та волоссям

    в мене шкіра лиця унікальна.. вроді нормальна... іноді може й сухувата бути, а іноді навпаки жирна (коротше комбінована)...
    а на бороді і чолі прищики.. буває прищик, буває вугор.. біле, чорне, червоне.. пробую видавлювати, то таке враження, що він ну ніяк... сидить під затягнутою шкіро., як під панцирем... беру щось від прищів - висушує шкіру.. що робити?
     
  10. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Природні засоби догляду за шкірою та волоссям

    йти до косметолога. в мене та чолі таке. якщо така суха шкіра то видавити чорні цятки дуже важко. і важливо не пересушити шкіру!!! вважайте з тим. в мене таке місце на чолі, то прищики -як підсушиш то не вилізуть ніколи.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Anastasia

    Anastasia Well-Known Member

    Відповідь: Природні засоби догляду за шкірою та волоссям

    Я недавно мастила голову рeп.олieю. Волосся вiдмивала 6 разiв! Може то ми просто забагато тоi олії бeрeм? Я дeсь 3 долонi брала, пeвно таки забагато :-/.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Anastasia

    Anastasia Well-Known Member

    Відповідь: Природні засоби догляду за шкірою та волоссям

    В iнструкцii до рeпяховоi олії пише, щоб був eфeкт треба мастити протягом 3-4 мiсяцiв i нe мeншe як 1 раз на тиждень. Ще пишуть що нeю можна мастити обличчя :) для пружностi i свiжостi.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Olma

    Olma Well-Known Member

    Відповідь: Природні засоби догляду за шкірою та волоссям

    А можете підказати щось для волосся яке скоро жирніє?:o
    Чи тут вже нічим не зарадиш?:sad:
     
  14. луіза

    луіза Well-Known Member

    Відповідь: Природні засоби догляду за шкірою та волоссям

    якшо волосся не світлого кольору,то полоскайте міцним настоєм чаю.
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Природні засоби догляду за шкірою та волоссям

    спробуйте відкоректувати своє харчування. менше солодкого, жтрного, копченого, виключити алкоголь, і через місяць подивитеся. можна спробувати шампунь фрідерм-цинк DUCRAY
     
  16. viktoria

    viktoria Well-Known Member

    Відповідь: Природні засоби догляду за шкірою та волоссям

    Очень хорошо для кожи и волос использовать Тибетский грибок. И от прищиков как снаружи так и внутрь, и для мягкости кожи.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. луіза

    луіза Well-Known Member

    Відповідь: Природні засоби догляду за шкірою та волоссям

    Багато тут читала про рєп"яхову олію...більшість пише шо волосся виглядає непомитим.Я беру невелику кількість олії і наношу лише на корені і кінчики волосся.Потім надіваю торбинку,обмотою голову рушником.Через 2 год. змиваю.Змиваю,правда 2 рази.Полощу міцним настоєм чаю і всьо ок.Нема ніякого жирного волосся.
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Відповідь: Природні засоби догляду за шкірою та волоссям

    А я останнім часом підсіла на "олійки". В маски для волосся додаю пару крапель різних олійок (які підліковують волосся). А от реп.яхова мені не надто подобається, я її хіба що як базу використовую.
     
  19. Anastasia

    Anastasia Well-Known Member

    Відповідь: Природні засоби догляду за шкірою та волоссям

    А хочаб якусь олiйку назвiть, будь ласка.
     
  20. Пеппі

    Пеппі Well-Known Member

    Відповідь: Природні засоби догляду за шкірою та волоссям

    А я десь вичитала що коли волосся тонке, то можна до шампуню додавати желатин, і воно від того буде краще тримати обє"м.Я попробувала таке чудо і щось враження двоякі - ніби дійсно стрижка виглядає краще, але комочки желе в волоссі:eek::8::
    Словом треба думати над технологією:confused:
     
    • Подобається Подобається x 1