Природні засоби догляду за шкірою та волоссям

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Chortenia, 12 Червень 2008.

  1. Dana K

    Dana K Well-Known Member

    Відповідь: Природні засоби догляду за шкірою та волоссям

    Я вже давно використовую різні масочки-втирання. Волосся віджило, і добре виросло (про що мріяла з дитинства), густе і блискуче. Просто лінуватись не треба ;)
    Найчастіше роблю маску з яйця із додаванням "всього що є в хаті" ;) : мід і рицинова олія -- щоб не сіклись кінчики; для жирного -- ст. ложку коньяку або горілки, а краще настоянки календули. Дуже добре діє сік алоє.
    Коли ще ходила до школи, то робила такі маски кожного тижня, і прополіскувала волосся водою з оцтом... то коліжанка досі згадує, як "чула від мене запах пельмень".. ;))) Але порадила на то -- порошок гірчиці додавати в воду для полоскання -- вбиває запах. Доречі, його теж можна добавляти до яйця. На здоров"я :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  2. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Природні засоби догляду за шкірою та волоссям

    Я теж прихильниця всяких масочок..теж постійно "з чимось на голові"..Дуже люблю касторку і репяхову олію + олійки лаванди розмарину шалфею тощо+мід+вітаміни+лимон.сік.Робити можна за 40 хв до миття під кульочок і шапочку.Змивається легко шампунем(зміцнюючим) в мене ,а від лимону супер запах і виглядає дуже свіжим.Після миття ополоскую кропивою ,мятою або румянком.Дуже добре помагає цибуля втерта в корені) і "пахне" волосся, тільки поки мокре.А от писали про сіль-я прочитала що камяна сіль (як і деміксид і настоянка жгучого перцю)сприяє подразненню шкіри голови і через те туда потрапляють поживні речовини і вітаміни з масочок,всі ті маски дуже хвалять.Я робила з деміксидом-незнаю як на рахунок ефекту,але поки ті 30хв висиділа то від страху ледь не вмерла..Бо все таки хто його знає .. і ще :мені порадили нанести майонез,а потім я немогла зрозуміти чого волосся таке ламке,і прочитала в інеті що гірчиця ,яка входить до складу, не підходить для сухого волосся..вона має здатність пересушувати..тому з всім треба обережно.
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. Milka

    Milka Moderator

    Відповідь: Природні засоби догляду за шкірою та волоссям

    Я з такою проблемою боролась дуже довго,:agree: не допомагав ні Нізорал, ні Фрідерм дьоготь(шампунь в аптеці), навіть брала мазі в рецептурному відділі, що приписував дерматолог. Сам лікар не міг визначити що це таке,- ніби перхоть але лише в одному місці. При черговому відвідуванні перукарні мій перукар порадив шампуні Clear vita AB або Хеден шолдерс, але користуватись тривалий час. Через 2 місяці (мила голову 2рази в тиждень) не залишилось і сліду. Пробувала змінювати шампуні, бо вже та одноманітність надоїла,- але знову поверталась перхоть. Тому не зраджую Clear vita AB. :radist: Банально, але факт.
     
  4. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Природні засоби догляду за шкірою та волоссям

    Мій чоловік теж.І нізорал і кеназол і дермазол...перепробував,хеден йому взагалі не пішов,а от кліа віта абе- саме те:y:
     
  5. Dana K

    Dana K Well-Known Member

    Відповідь: Природні засоби догляду за шкірою та волоссям

    Дуже гарно "лікує" перхоть сік цибулі -- перевірено власним досвідом. Про запах -- дивіться вище. А ще після цього втирання волосся як шовк і на вигляд і на дотик, блиск неймовірний, і розчісувати легко. Навіть 3 години можна тримати під ковпаком. Я так робила -- дуже задоволена:no::y:
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Відповідь: Природні засоби догляду за шкірою та волоссям

    Хто користувався гелем Бадяга форте, від червоних плямок, рубців,напишіть відгуки!
     
  7. Валюшка

    Валюшка New Member

    Відповідь: Природні засоби догляду за шкірою та волоссям

     
  8. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Відповідь: Природні засоби догляду за шкірою та волоссям

    Досить давно користуюся такою маскою для підживлення, укріплення і блиску волосся...користуватися можна не частіше 1 разу в 2 тижні:
    по одній ампулі вітамінів В1, В6, В12, аскорбінової кислоти, сік однієї цибулі, 1 ст. ложка меду, 1 яйце.накладати на вологе волосся на 10-15 хв...
     
  9. Kvitysia

    Kvitysia Well-Known Member

    Відповідь: Природні засоби догляду за шкірою та волоссям

    Навіть і незнаю в яку то тему? :confused:
    Моя сусідка робить на лице "скатку" зі хлоридом кальцію(купує в аптеці), каже що шкіра "як у дитятка".:girl_spruce_up: Я бачила, ефект дійсно хороший, але у неї комбінована шкіра, а у мене чутлива і суха.
    Але мені так кортить спробувати.:girl_in_dreams:
    Чи хтось робив таке собі із чутливою шкірою обличчя?:girl_flag_of_truce:
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Природні засоби догляду за шкірою та волоссям

    Поясніть що таке "скатка" бо вперше чую.
     
  11. Kvitysia

    Kvitysia Well-Known Member

    Відповідь: Природні засоби догляду за шкірою та волоссям

    Це дуже старий метод поверхневого пілінгу для обличчя, особливо був популярним у радянські часи.
    Зараз вставлю те, що знайшла в і-неті:
    Взять 50-грамм мелко натертого детского мыла, добавить ок. 200 мл кипяченой воды, и дать настояться где-то минут 5. Затем берем миксер и взбиваем (будет такой эффект, как будто взбиваем белки на безе), доба-вить 3% перекись водорода, взбить, добавить 1 чайную ложку соды питьевой и буры, и все еще раз тщатель-но взбиваем. Получается где-то литровая банка, хранить в стекляной банке около двух месяцев. Мыло нано-ситься на время: чувствительная кожа 1-2 мин не чаще одного раза в 10-12 дней; сухая кожа - 3-5 мин не ча-ще чем через 10 дней; нормальная - 5-6 мин; жирная 7-10 мин раз в неделю, или на жирные участки кожи по необходимости.
    Мыло используется для скатки и броссажа.
    Скатка - производится для того, чтобы снять слой отмерших клеток эпидермиса и очистить поры. При этом кожа оздоравливается, очищается, слегка отбеливается, сглаживается неровности. При этом используют 10% хлористый кальций. Для скатки используют свежеприготовленное¬ мыло или недельной давности (не больше).
    Для сухой кожи скатку делают 1 раз в 1,5 месяца, для нормальной - 1 раз в месяц, для жирной - 1 раз в 10 дней.
    Мыло нанести на кожу, дать слегка подсохнуть. В пиалу налить хлористый, смочить пальчики в нем и легкими круговыми движениями по массажным линиям как бы смываем мыло. Под пальчиками будут ощущаться ка-тышки мыла, оч хорошо везде пройтить, особенно где носик, по черным точкам. Смотри не переусердствуй. Потом наносишь маску: 1ч.л. белой глины, 1ч.л. цинка оксида+ 1 ч.л. перекиси 3%. :girl_smile:
    А моя сусідка робить дуже просто: намилює обличчя дитячим милом, далі бере хлористий кальцій змочує тампон і проходить по масажних лініях на обличчі, змиває - зволожуючий крем або масочка:girl_spruce_up:.
    Але я ще ніразу неробила, все не можу наважитись.:girl_in_dreams:
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Природні засоби догляду за шкірою та волоссям

    А що то таке та "бура"
    А кальцій який в ампулках,типу той що для інєкцій?чи якись спеціальний розчин є?
     
  13. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Природні засоби догляду за шкірою та волоссям

    А мені цікаво чи можуть бути від того побічні ефекти-пігментні плями, висипи на шкірі і чи всім це можна?
     
  14. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Природні засоби догляду за шкірою та волоссям

    можуть. пілінги влітку краще не робити.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Природні засоби догляду за шкірою та волоссям

    бура (тетраборат натрия)в аптеці продається, воно як гліцерин
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Kvitysia

    Kvitysia Well-Known Member

    Відповідь: Природні засоби догляду за шкірою та волоссям

    Пілінг, дійсно, краще влітку не робити або + крем із дуже високим spf40-50. :girl_spruce_up:
    Кальцій - в ампулках, для інєкцій теж в аптеці. На рахунок побічних дій чітко сказати неможу, напевно ті самі, що і при інших поверхневих пілінгах.
    Я собі думаю, треба спочатку попробувати не на обличчі, а в іншому місці, наприклад на ліктях.:confused:
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Природні засоби догляду за шкірою та волоссям

    Дівчата, а каву ви використовуєте просто мелену чи після запарювання?
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Kvitysia

    Kvitysia Well-Known Member

    Відповідь: Природні засоби догляду за шкірою та волоссям

    Я після запарювання, хоча читала, що можна і просто мелену.:girl_spruce_up:
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Природні засоби догляду за шкірою та волоссям

    Я після запарювання і додаю оливкову олію і трохи меду-шкіра потім як в немовлятка
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. veroni4ka

    veroni4ka Well-Known Member

    Відповідь: Природні засоби догляду за шкірою та волоссям

     
    • Подобається Подобається x 1