Приватний педіатр

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем oljsya, 13 Листопад 2008.

  1. Zolotse

    Zolotse Well-Known Member

    Відповідь: Приватний педіатр

    Дівчата, прошу підказати хто недавно був у Гайдука, він все ще приймає там же в приватному кабінеті в інфекційній лікарні? Прошу контакти і скільки він зараз бере за прийом (в ПП). Буду дуже вдячна.
     
  2. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    Відповідь: Приватний педіатр

    Дівчатка ,може хто знає: нам потрібен приватний педіатр в районі АС-2, Галицьке перехрестя. Щоб зміг приїхати на дім в разі чогось ,і можна було б приїхати до нього, навіть додому. Щоб познайомився з нашою сім'єю , щоб знав все про донечку і вів нас ,щоб можна було телефонувати в будь-який час, консультуватись.
     
  3. Галюня

    Галюня Member

    Відповідь: Приватний педіатр

    доброго всім дня ...довго мене тут не було й ось знову я з вами ...порадьте толкового дитячого педіатра ,який би зміг приїхати на дім для дитини та докладно оглянути,бо всі з поліклініки приходили якісь неадекватні ...живу район Балатону..Хто приїзджає на дім та задоволені діти ?Скиньте контакти ..чекаю з нетерпінням
     
  4. Ancha

    Ancha New Member

    Відповідь: Приватний педіатр

    СОС!!!!!!!!!!!!! Потрібен педіатр на Науковій, або ж хто підїде з любої точки додому... Дуже дуже!
    Де ви педіатри, ауууууу! Всі толкові поховалися :girl_cray:
     
  5. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    Відповідь: Приватний педіатр

    Дівчата, дайте номер хорошого приватного педіатра!!!
    Дякую!
     
  6. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: Приватний педіатр

    І я прошу контакти толкового педіатра з виїздом на Сихів! Дякую!
     
  7. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    Відповідь: Приватний педіатр

    Кинула Вам контакти у карму!
     
  8. Kurylychyn

    Kurylychyn New Member

    Відповідь: Приватний педіатр

    Дайте і мені номер толкового педіатра. Діти хворіють постійно івсі кажуть зразу антибіотики і все.
     
  9. jassystay

    jassystay Well-Known Sceptic :p

    Відповідь: Приватний педіатр

    Дівчата, порадьте! Ск ви даєте педіатру з викликом додому?
     
  10. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Відповідь: Приватний педіатр

    Якщо викликаю приватно, то прямо і питаю скільки з мене.
     
  11. goldgirl

    goldgirl Well-Known Member

    Відповідь: Приватний педіатр

    до нас приїжджала непогана лікарка - щоправда, вона неонатолог, то ми викликали її лише напочатку = сама сказала про 100 грн, сама доїжджала (на таксі я вже не давала). мені вона подобалася для немовляти
    не знаю, як для старших діток, тому не беруся радити.
     
  12. Mika Nika

    Mika Nika New Member

    Відповідь: Приватний педіатр

    Дівчата підскажіть будласка в приват і мені хорошого толкового педіатра який зможе приїхати до нас додому живемо в районі Коновальця.
     
  13. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: Приватний педіатр

    Киньте і мені номера хорошого педіатру.
    Дякую!
     
  14. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Відповідь: Приватний педіатр

    Дайте номер Федини чи когось іншого, потрібно терміново проконсультуватися. Дякую
     
  15. Sky

    Sky New Member

    Відповідь: Приватний педіатр

    Дівчата, порадьте хорошого педіатра з викликом додому. Контакти в пп. Наперед вдячна :)
     
  16. gladiolys

    gladiolys Member

    Відповідь: Приватний педіатр

    Дівчата поділіться будь-ласка контактами толкового педіатра, дитинці 3 місяці, бажано з виїздом додому, але не обов'язково.
     
  17. neolviv

    neolviv New Member

    Скиньте і мені номер хорошого педіатра, з виїздом на дім (Сихів). А то наша постійна захворіла і не може приїхати. Малечі вже 12 днів, а її толком ніхто так і не оглянув. Дякую.
     
  18. Petrova

    Petrova Member

    Скиньте хтось телефон Федини в приват, дуже треба.
     
  19. Ahaha

    Ahaha Well-Known Member

    Дівчатка, порадьте, будь ласка, в приват педіатра в районі Південного ринку, якого можна було б покликати додому. Наперед дуже вдячна.
     
  20. Kurylychyn

    Kurylychyn New Member

    Дівчатка дайде мені хорошого педіатра ,буду дуже вдячна !!!! Живемо в з-ні Привокзальна.Чекаю потрібно дуже шкидко !!!!!!