Приватний педіатр

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем oljsya, 13 Листопад 2008.

  1. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Подзвонила нині по 9, по 10 нас вже записали, таки діагностували коклюш і ми вже лежимо на Мечнікова в інфекційній.
    Дівчата, і що б ви зробили з дільничим педіатром, який лікував невідомо що і чим 2 тижні і довівши нас до такого стану, сказав, що вже краще і відправив додому?
     
  2. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Виздоровлюйте! У вас малеча ще і двох не має, правда? Так шкода, але мусите триматись і все буде добре. У вас такі сильні приступи кашлю, що потрібно було лягати в лікарню.
    А з педіатром навіть на знаю, що робити, хоч розумію, які ви злі на нього.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  3. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Каже лікар - вдома не дасте раду. Останню ніч кашляє щопівгодини і так, таки сильно. Хоча тут кажуть, що легка форма.

    Хай хтось перенесе дописи у відповідну тему - там продовжимо дискусію.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    Скажіть щось про Даниляк Мар'яну. Шукаю педіатра, до якого можна телефонувати, і за 3 дні зміг таки взяти трубку, і щось порадити. Потрапили якось до неЇ, враження приємні. Але хочеться знати більше
     
  5. marianast

    marianast Well-Known Member

    Дівчатка, перечитала крайніх 10 сторінок- одні прохання порадити педіатра і поділитись контактами. Може хтось поділиться враженнями від лікарів яких вам рекомендують в ПП? Щоб темка була інформативнішою.
    Шукаю педіатра для діток -4 років і 2 місяців. Бажано щоб приймав в лікарні чи клініці, щоб була можливість здати аналізи.Бажано щоб можна було викликати додому, але не обов'язково. Цікавлять свіжі відгуки про Гайдук (обох), або порадьте педіатра з Чорнобильської. Хочеться щоб лікар познайомився з дітками, пам'ятав нас і не спішив при огляді.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. miafox

    miafox Member

    Підкажіть чи в нас є у Львові приватні педіатри,щоб можна було прийти в нормальний мед заклад по запису і не сидіти в чергах...
    Або може хтось знає просто нормального педіатра в якого можна час від часу консультуватись..Дякую
     
  7. liluvarvara

    liluvarvara New Member

    ми їздимо на Сихів з Левандівки там е клініка дитяча Веселка,все по запису,також можна викликати на дім педіатра.Нормальні спеціалісти,хоч нам и далеко але це краще ніж в чергах сидіти та чекати годинами.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. karolinaka

    karolinaka New Member

    будь ласка терміново потрібен номер тел. толкового педіатра! дільничий вже місяц лікує. вже дотянули до того що кашель дуже дуже сильний і температура під 40!!! потрібен реально хороший доктор!
     
    Останнє редагування: 9 Березень 2016
  9. Pyshunka

    Pyshunka Well-Known Member

    Добрий вечір. Скажіть будь ласка чи Олена Іванівна приймає виклики додому бо у мене синочку 2 роки зараз переїхали на кульпарківську вул. і наша поліклініка якраз на виговського але коли познайомилась з педіатром то була в шоці. Вона дітей взагалі боїтбя тому шукаємо можливо якогось приватного хорошого підіатра.Буду дуже вдячна за допомогу
     
  10. liluvarvara

    liluvarvara New Member

    Якшо Олена Іванівна з Династії то тільки до неї,і то записуватись за день-два(
     
  11. shpuljka

    shpuljka Member

    Ну не знаю.. Дуже мене розчарувала Олена Іванівна. За 250 грн можна хоча б трубку взяти, це враховуючи те, що ми домовилися, що через тиждень я їй скину фото в вайбер, щоб подивилася, чи є покращення. Ми не перший раз в неї, хотіла б я нарешті знайти толкового педіатра, але знову прокол...Порадьте когось, дівчата.. В нас герпес під носиком, вже місяць не сходить до кінця. Можливо в когось була схожа ситуація або ж хтось знає хорошого лікаря, до якого можна будо б звернутися. Підкажіть, будь ласка, матусі...


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Kotenya

    Kotenya Well-Known Member

    Однією з причин, через яку ми колись відмовилися у разі потреби звертатися до Олени Іванівни, була якраз та, що вона не відповідає на телефонні дзвінки та не передзвонює. Для чого тоді в "Династії" просили своїх пацієнтів залишати контактні телефони? Я розумію, що Олена Іванівна не може постійно відповідати на дзвінки, але все ж повинна була б виділити час і для телефонних консультацій.
    Не знаю, як тепер, але колись викликів додому вона не приймала.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. opron

    opron Well-Known Member

    Мене мега дратують лікарі, які не беруть слухавку, не передзвонюють. Правда, Олена Іванівна передзвонила, коли я чи в смс чи у вайбері детально описала хто ми, коли у неї були і з чим.
    Ну і трохи по темі. Дуже мені імпонує Дзямба Марта Юліанівна:
    - завжди бере слухавку;
    - приїжджає додому (у моєму випадку чоловік її привозив);
    - попросила завести зошит, в якому вона записує результати огляду, рекомендації, призначення. І ставить свій підпис;
    - уважна, приємна;
    - дуже детально оглядала малу;
    - не прихильниця прививок;
    - призначає адекватне лікування;
    - не чула від неї бздурів щодо ГВ.


    Надіслано від мого SM-G7102, використовуючи Tapatalk
     
    Останнє редагування: 22 Березень 2016
    • Подобається Подобається x 3
    • Інформативно Інформативно x 1
    • мімімі мімімі x 1
  14. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Можете в пп її номер написати.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Я теж була її прихильницею 2,5 роки, вона дійсно толкова і має сучасний погляд на лікування, таких зараз одиниці, але на жаль останній випадок з нею заставив задуматись. Була записана до неї на прийом в пятницю, діти були хворі, вона його відмінила, бо її кудись викликали, сказала, що зможе при потребі приїхати в суботу, в суботу я ій писала, що є потреба приїхати, то вона передзвонила спитати, чи вишлю я за нею машину, був один раз критичний, коли в малого був бронхіт, то я висилала( то таксі 200 грн і я ій давала 200, а вона мені каже, взагалі то в мене виклик 350), кажу що не буду мати змоги оплатити і виклик і таксі. А вона мені, ну я так і зрозуміла, тому питаю чи є тоді сенс мені іхати? Занавєс.
    З такими цінами можна до Гайдука їздити, в нього принаймі досвіду більше.
    Тому я тепер в пошуках такого плану лікаря, бо щось після того випадку осад лишився.
    Пи. си. Ви не подумайте, що мені шкода грошей на дитину, зовсім ні, просто таке ставлення заставляє задуматись.

    Надіслано від мого touch 10.1 3G, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 2
  16. opron

    opron Well-Known Member

    Капець . Я до неї зверталась минулого року, то платила ще 200. Але дійсно, тут не в грошах справа, а у відношенні. Ну чому, як більш- менш нормальний фахівець, то або хам, або хапуга, або і то і друге разом. Гррр.
    Наразі лікую малу в гомеопата. Може хоч тут не розчаруюсь.

    Надіслано від мого SM-G7102, використовуючи Tapatalk
     
  17. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Я перших декілька разів платила 50 за прийом і все було ок. Просто на початку лікар працювала на авторитет, а зараз вона вибирає собі клієнтів, гірка правда.

    Надіслано від мого touch 10.1 3G, використовуючи Tapatalk
     
  18. opron

    opron Well-Known Member




    Надіслано від мого SM-G7102, використовуючи Tapatalk
     
  19. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Була в нього два рази і в обох випадках розчарувалась частково...
    З малим якось взагалі не дав пояснити толком, що турбує. Почав казати, що ніц там нема, йти до школи з температурою 37 і їсти багато солодощів. З малою почав сварити, що годую ще і читати лекцію про виховання. Може я не права, але мені не сподобалось.
     
    • Подобається Подобається x 2