Приватний педіатр

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем oljsya, 13 Листопад 2008.

  1. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Та я в нього взагалі не була ніколи, просто, наскільки я дізнавалась, то в нього прийом найдорожчий у Львові.

    Надіслано від мого touch 10.1 3G, використовуючи Tapatalk
     
  2. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Zolotse

    Zolotse Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    І я маю невеличку думку про Гайдука- були лиш раз. Потрібна була порада спеціаліста, але , як виявилось не його. Прийняв згідно запису, живу чергу посунув, уважно вислухав, на результати узд подивився і сказав, що це не до нього. Порадив до кого звернутись і..... грошей за консультацію не взяв, бо "це ж не моє питання і я вам не допоміг". Хоча час свій на нас затратив.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Корисно Корисно x 1
  5. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    А де вона приймає?і можна іі тел в пп?
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    Вона приймає в Чорнобильський. Телефон десь загубила.

    Sent from my SM-T230NU using Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    От чому так? Пам'ятаю, вона така привітна була, весела. Отщойно подзвонила дещо запитати, вона мене не пригадає, бо звертались лише малими зовсім, то почула роздратованість в голосі, такий тон..Пам'ятаю, вона якось не взяла грошей, просто ща таксі попросила заплатити. Якщо чесно, я думаю, що ті приватники трошки обнагліли. Я б, якщо брала такі гроші, то певно вже й маршруткою проїхалася, ну якщо не Рясне або Тракт Глинянський. Думаю, що всіх з часом авторитет і гроші псують. Сумно.

    Sent from my SM-T230NU using Tapatalk
     
    Останнє редагування: 23 Березень 2016
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Rona

    Rona Мама-йожик

    Я напишу, то наш доктор
    --- дописи об"єднано, 23 Березень 2016 ---
    Нам порадили Марту Юліанівну і я поки дуже задоволена. Були у неї з сином, то я дала 200 грн., жодних зауважень не почула. Це було 2 міс. тому і від тоді ми постійно на зв'язку через Фейсбук. Я її випитую все абсолютно, перший час взагалі щодня писала, в мене була маса питань. На кожне я отримала відповідь, на разі нарікань не маю. Буду бачити що буде далі.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  9. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    А як її найти в фейсбуці?

    Sent from my SM-T230NU using Tapatalk
     
  10. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    а де вона там приймає? на першому поверсі? така чорненька-середнього віку?
     
  11. liluvarvara

    liluvarvara New Member

    так,і мені теж цікаво як найти?бо вже навітт не сподіваюсь найти нормального педіатра((
     
  12. Rona

    Rona Мама-йожик

    Приймає в Чорнобильській, якщо до реєстратури стояти обличчям, то праворуч будуть сходи вниз, в медико-соц. центр "Діалог", каб.1
    Дзямба Марта Юліанівна
    --- дописи об"єднано, 23 Березень 2016 ---
    @liluvarvara
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    щодо Олени Іванівни то скажу свою скромну думку - такі лікарі не для постійного нагляду
    для дітей, які хворіють стандартно, там соплі, віруски, елементарно можна обійтися іншими хорошими спеціалістами, ну там прийти один раз для оцінки здоровя, лікарка дуже уважна, часом скаже такі речі, які інші лікарі і не думали помічати-оціняти
    якщо є якісь нюанси по здоровю, то приходити по мірі потреби, обговорювати стратегію лікування
    щодо призначення ліків при конкретній болячці, типу ГРВІ і тд то як на мене не завжди добре призначає, більше страхується, бо або в неї потім не буде часу на цього пацієнта, або пацієнт через цін не звернеться
    я от сама майже рік в неї не була, бо не підійшли її призначення на той час, хоча власне зараз знов хочу прийти, бо бачу суттєві зміни в стані здоровя малого, хочу почути її думку як діяти, і вона до речі припускала тоді, що все так і станеться
    щодо Гайдука, то мене чесно дуже вибішує оте несприйняття ним ГВ і реклама Спока, краще б той час використав на якісь корисні поради чи випитування про здоровя дитини, щоб якнайправильніший діагноз поставити і стратегію лікування придумати
    за ті пару разів, що ми зверталися, то він не проявив себе, хоча яя згідна що він розумний, поради в фб дуже цінні,
    зверталася б, якщо близько було їздити
    по ціні, то неадекватно порівнюєте, консультація 200 в обох лікарів чи в районі того, а виклик в Гайдука теж буде значно дорожчий
    тобто це в приватному порядку? можна записатися на конкретну годину?
    --- дописи об"єднано, 23 Березень 2016 ---
    так, і його донька так само працює, якщо питання не до неї, то грошей не бере
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  14. Rona

    Rona Мама-йожик

    @Багіра на скільки я розумію - жива черга, хоча на сайті є тел., можна запитати
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. oksanab

    oksanab New Member

    Дівчатка, в кого є телефон до дочки Гайдука напишіть будь-ласка в пп, і ще порадьте хорошого дитячого гастроентеролога. Буду дуже вдячна.
     
  16. TheBestMummyEver

    TheBestMummyEver New Member

    Добрий день, мені дуже треба хороший сучасний педіатр з виїздом до дому. Я живу у Львові на Левандівці.
    --- дописи об"єднано, 22 Квітень 2016 ---
    Добрий день, мені дуже треба хороший сучасний педіатр з виїздом до дому. Я живу у Львові на Левандівці.
     
  17. ELEGANCE

    ELEGANCE Active Member

    Дівчата хто може скинути номер тел. приватного дитячого лікаря який би приїхав додому на огляд дитини. Живемо біля Лісотеху. Дякую
     
  18. vakyolka

    vakyolka Well-Known Member

    Якщо вже постало питання Чорнобильської лікарні, то там є хороша лікарка в поліклініці Марія Анатоліївна. Вона для мене дуже хороша. Дітей оглядає бомбезно: перевіряється все, тобто немає значення з чим саме ми прийшли, спочатку оглядає все, а потім вже по суті скарги. Мені такий підхід подобається. Якщо частіше їздити до неї, то пам"ятає, якщо якийсь час нє, то призабуває, але теж просить завести зошит для її записів. Оплати в неї немає(тобто моя подяка буде такою, яку я можу дати).
    Також вже в лікарні є хороший імунолог Раманишин Ярина. В неї прийом по запису. Гарно лікує, і консультує.
    Для завсім маленьких там є Савчак. Мудра баба, але з замашками. Різка, але все по суті. Дає засоби для догляду (рекламна продукція). По телефону не консультує, але так можна домовитись про наступний прихід. Цей лікар -дорогий (Мені колись суми не називала, але підозрюю, що давала замало(50-100грн)).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    може, ви маєте до неї телефон?
    мені потрібен педіатр, щоб зміг би приїхати додому до Катрусі і Михайлика. щоб власне огляд був такий детальний.
    я вже гострила лижі до дзямби, але не маю можливості, аби мені фиркали і могли не приїхати послухати дитину, бо пхатися в поліклініку до чергового - це капець повний для нас. чи ще комусь вона так відповідала? і справді на яку суму розраховувати?
     
  20. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Вона колись була нашою дільничою, а потім пішла в Чорнобильську. Чула про неї дуже багато хороших відгуків, особливо зараз.

    Бо в нас вона була десь після свого декрету (певно, призабулось їй багато чого), то ради із нами не давала -- постійно кудись скеровувавала, а раз каже: "я ще такого ніколи не бачила, вам певно пороблено".

    Ми, під її керівництвом, всіх фахівців у Львові об"їхали.... А ті фахівці ради стараться: Костюченко на півроку гормонами лікування признача, ще один прАффєсор вже ставить нам бронхіальну асму...

    А потім одна лікарк-пульмонолог каже: "перестаньте заражати дитину!" (власне, що у нас було: у 2 роки після пневмонії постійно Т і кашель, причому, три дні є, 2 немає, і далі є, далі немає.... ітак більше місяця, я сно, що на кожне підняття Т, тобто приблизно дввічі на тиждень я викликала дільничц.

    А це, як виявилось, просто були постійні нові віруси, а не якесь приховане захворювання). Ми на місяць самі перестали кудись ходити, додому крім однієї баби ніхто не приходив, родичів на флюрографію повідправляли (але всерівно додому не пускали))) -- і все, ніразу за місяць не було Т.

    Але той "косяк" її ми їй пробачили))) І в Чорнобильську як ідемо, то спеціально до неї не рвемось, але як вона є -- заходимо. Дуже приємна і дійсно так ретельно оглядає. Ну і плюс її, що вона має джип -- і тому готова по любому бездоріжжю до пацієнтів їхати)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1