Привчаємо до горщика: досвід, питання, поради...

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем Ольга, 4 Травень 2007.

  1. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Привчаємо до горщика: досвід, питання, поради...

    а після 4 місяців?
     
  2. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Відповідь: Привчаємо до горщика: досвід, питання, поради...

    Після 4 спочатку носила пісяти в ванну (1-2 за ніч), на зуби одягала багаторазовий для підстраховки. Зараз вже вночі не пісяє.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Відповідь: Привчаємо до горщика: досвід, питання, поради...

    а як ви знали коли вона хоче пісяти?
     
  4. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Привчаємо до горщика: досвід, питання, поради...

    дитина починає крутитися, а цицю при цьому не бере. я майже завжди розумію, що моя хоче пісяти (за вийнятком, коли я дуже міцно сплю), але іноді таааак лінь вставати висаджувати. хоча ж як напісяє, то полюбому вставати і міняти вкладку в підгузнику.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Відповідь: Привчаємо до горщика: досвід, питання, поради...

    Так і роблю, періодично пропоную ненав'язливо, але поки безрезультатно. Дочка простіше до горщика звикала.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. olenjatko

    olenjatko Well-Known Member

    Відповідь: Привчаємо до горщика: досвід, питання, поради...

    нам вже 2 роки, а на горшок так і не ходимо( раніше, взагалі боявся його, зразу ж зривався з нього, то я садила на унітаз, і тоді пісяв. зараз же як посаджу на горшок, то пісяє, сам йде виливає, спускає воду в унітазі, але постійно треба ловити, як не зловлю, то сам не каже, що хоче пісяти, і пісяє в штани((( а какання, то взагалі в нас особливий процес - ніхто не має права до нього доторкнутися, бігає без перестанку по хаті, поки не покакає і про горшок навіть мови не може бути(
    не знаю, як з тим пісянням в штани вже боротися? і пояснюю йому, і прошу, і сварю і б"ю по дупі, і він знає, шо треба пісяти на горшок, а всеодно робить своє....:girl_nea:
     
  7. Oliusia

    Oliusia Well-Known Member

    Відповідь: Привчаємо до горщика: досвід, питання, поради...

    Для чого бити? (ви від биття краще слухаєте,щось робите? це риторичне пит.)
    Потерпіть ще трохи,відпустіть ситуацію і спокійно пояснюйте,пояснюйте....
    В племінника теж таке було. Пережили.
     
  8. ultra

    ultra Well-Known Member

    Відповідь: Привчаємо до горщика: досвід, питання, поради...

    І в нас таке було: раз на горшок; раз поза ним. Але потім переросла і навчилась проситися. Ми з двох років в садочку і тоді не вміла ще; то було і попісяна і покакана.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Chrystal

    Chrystal Well-Known Member

    Відповідь: Привчаємо до горщика: досвід, питання, поради...

    Поділіться досвідом..як вночі ставити хлопчиків пісяти? Нам рік і вісім,ходимо на унітаз..і какаємо і пісяємо. Ще не говорить,а хоче пісяти то бере за руку і веде в туалет. А як вночі? Пісяє мені увісні і всьо....що брати на руки і нести в туалет.?...бо горщика навіть не признає.
     
  10. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Відповідь: Привчаємо до горщика: досвід, питання, поради...

    садіть пісяти безпосередньо перед сном. вночі, як розпізняєте, що десь має пісяти, то піднімайте, якщо дитина не протестує. мій син теж у 1,8 удень вже ходив на горщик, а от вночі ще пісяв у трусики, його підняти не могла. але памперс принципово не вбирала і за деякий час дитина просто почала тримати, тому пісяв увечері і вже зранку. ви теж до цього з часом прийдете.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Chrystal

    Chrystal Well-Known Member

    Відповідь: Привчаємо до горщика: досвід, питання, поради...

    Перед сном завжди ставлю пісяти і пісяє. Вночі деколи тримає,а деколи пропісюється....то коли має сушняк і за день багато випє. Буду пробувати піднімати. Дуже дякую;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Відповідь: Привчаємо до горщика: досвід, питання, поради...

    удень нехай п'є скільки хоче, то протягом дня вийде, а от на ніч старайтесь уникати рясного пиття. в нас любив впісятися, якщо хтось дав йому напитись перед сном.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. littlebird

    littlebird Well-Known Member

    Дівчата, це нормально, що дитина в рік і сім місяців не проситься на горщик. Підгузник вдягаємо тільки на вулицю. Вночі переважно спить сухий, але іноді може попісятись навіть два рази. Мене більше турбує, що вдень він не говорить і ніяк не показує, що хоче пісяти, какати. Якщо посадити на горщик чи над унітазом, ванною робить свою справу без проблем.
     
  14. invisible

    invisible Well-Known Member

    Нам скоро 2 і теж досі не проситься, хоч на горщик ходить уже рік. Коли встигну посадити, то попісяє, а так щодня гарантовано як мінімум 3-4 калюжі, іноді і більше. Я вже і прошу і пояснюю, розуміє, де треба то робити, але от стане і в процесі вже каже таким розчарованим тоном "а-а..." Вже не знаю, як їй пояснити, щоб вона зрозуміла, що це неправильно. На прогулянці стабільно 1-2 рази пісяє і часто навіть не каже. За ніч взагалі мовчу...
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Мирося всі дітки різні, є дітки які зосереджені на забаві і тому не встигають зреагувати. Моя колєжанка педіатр, то завжди казала мені , що в 2,5 роки вже виробляється чіткий рефлекс щодо горщика і нічного пісяння, а до того часу то вже залежить від особливостей розвитку конкретної дитини. В мене малий розумів, що він пісяє в трусики вже в 1 рік, а пов"язав пісяння з горщиком в 2 роки. До 2 років, малий знав де в тумбочці стоять сухі трусики і приносив мені, коли попісяється. Один раз я попробувала перекласти трусики, то в дитини була ІСТЕРИКА, бо трусики пропали ....Але я часто йому говорила , коли перевдягала сухий підгузник, що хочеш пісяти, то неси горщик. А так садила його після кожної їди, + - вгадувала протягом дня, то до 2 років в нас дружба з горщиком була 50 на 50 . Що важливо, коли синочок пов"язав мої слова , то приніс мені горщик зі словами " ЕСУ ГОЩИК " . Тобі нема чого переживати, то непросто я знаю, але можливо. Спробуй просто хвалити донечку за кожний раз, коли вона попісяла на горщик. Тобі було би важко, якби донечка була постійно в памперсах, тоді привчання до горщика є складним...
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. HrabowaH

    HrabowaH Well-Known Member

    А у нас теж щось не складається - у 8-12 міс я старалася вгадувати, малий чемно сидів на горшку і робив свою справу. Зараз - неможливо навіть посадити - крики, випинання і т. д. Вдома ходимо 50 на 50 в памперсах. І що то робити? Чекати? Пробувати унітаз? Горшка не боїться, може ним гратися...
     
  17. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Великий мінус памперса є в тому, що в памперсі дитина не відчуває , що вона пісяє, тобто потім важко пояснити дитині, що пісяти треба на горщик, як вона не відчуває самого процесу .
    Ви ще дуже маленькі, в такому віці часто є кризи. Мені всі казали, що синочок швидко подружиться з горщиком, бо сестричка старша на рік, а вийшло навпаки , донечка просилася в 1 рік 4 місяці, а синочок аж в повних 2 роки . Але ми памперс вдягали лише на прогулянку при мінусовій температурі .
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  18. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    а я знову зі своїми баранами: спроба №3 привчити вночі не пісяти в ліжко провалюється.
    вже 1 місяць без підгузника спимо: 1-2-3-4 калюжі вночі є. коди пісяє - навіть не ворухнеться, навіть ритму дихання не змінює. іноді може прокинутися вже коли воно сильно схолоне. а так спить до ранку в своїх озерах.
    я вже мертва :dash1:
     
  19. Plenilunio

    Plenilunio Well-Known Member

    Можливо є певна година (чи то по годиннику, чи то від часу коли заснула) коли пісяє? Може можливо таке прослідкувати і ставити собі будильник, наприклад...
    Здається хтось таке тут вже писав...
     
  20. EgoMusicus

    EgoMusicus Мамуля синульки

    Почали ще раніше синочка висаджувати над горщиком. Гарно пісяв/какав. Як став самостійно сидіти, то садила на горщик, інколи пісяв, рідше какав, а часто просто викручувався. Але все ж сидів. А зараз, останнім часом взагалі ні секунди не сидить, зразу викручується. Навіть поза висаджування теж з викрутасами. Якщо не дам щось в руки, то не висидить.
    Маю питання, чи вартує забавляти іграшками і чимось іншим дитину на горщику? Чи треба без іграшок? І чому синок почав так викручуватись з пози висаджування? Вже не кажу про горщик...