про доставку з інтернет-магазинів

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Dzha, 4 Липень 2012.

  1. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    До липня не оподатковується посилка до 150 євро, з липня - до 100. Кількість їх не враховується, таке планувалось, але оператори поштових послуг фізично не мають можливості обліковувати їх кількість, тим більше, що клієнт може користуватися різними - Укрпошта, Нова пошта і т.п.
    Більше тут
    Змінилися правила оподаткування міжнародних посилок
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    я ніби теж це читала, й інші статті
    але на айхербі є біллінг адреса, я вводжу свої дані і свою картку, тому там рахувати неважко)
     
  3. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Якщо поки не обмежили кількість, то певно нема за що хвилюватися...
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Lvivna

    Lvivna Member

    Привіт! Питання до практикуючих замовлень на сайті.
    Зробила покупку перший раз. Безкоштовною доставкою. Сьогодні чи вчора відправив покупець. Я вказувала свої ПІБ, телефон і адресу. Тепер питання: ця доставка буде Укрпоштою чи Новою Поштою?!! Там же ніде не вказано!
     
  5. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    Ви не дізнаєтеся яким оператором буде доставка, доки замовлення не буде в Україні. Зазвичай приходить смс.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Lvivna

    Lvivna Member

    Круто. І на цьому дякую. А якщо відправник вкаже номер телефону на декларації неправильно, то кимось кудись прийде... :sad:
     
  7. La esposa

    La esposa Moderator

    то просто кинуть в скриньку, чи принесуть повідомлення - залежно від розміру посилки. Відслідковуйте через алі, як буде в Україні, трекайте на сайті перевізника. А який у вас трек? покажіть, може скажу, чим приїде.
    --- дописи об"єднано, 7 Квітень 2019 ---
    відправник бере дані і автоматично переносить в форму. Вручну ніхто не переписує. Я взагалі вказала всі дані українськими словами, але англ.літерами (крім країни і області) - сказали на пошті, що їм так простіше розібратися. Раніше, коли писала Pustomyty district, то надсилали помилково в Пустомити, а потім вже до мене. Тепер вказано Pustomytivskyi rajon і пошта вже не плужить))
     
  8. Orman

    Orman Модератор-бомба

    А то нічо, що в нас є тема про покупки через інтернет?

    Доберусь до комп‘ютера - поштрафую!
     
  9. Lvivna

    Lvivna Member

    Мене не можна штрафувати. Я тут рідко, часу ноль і недошуковуюсь тем потрібних. Просто перекиньте в потрібний форум. Принаймі, так раніше і робили.
     
    • Смішно Смішно x 1
  10. Lvivna

    Lvivna Member

    Мені вислали таке повідомлення, що замовлення № 100487943230433 вислано. І фініш. Куда я маю собі це №, так сказати, сунути? :)
     
  11. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    @Lvivna ще має бути трек код . На самому сайті .
     
  12. Melisia

    Melisia New Member

    Нова пошта однозначно)
     
  13. Arika

    Arika Well-Known Member

    Дівчата, підкажіть, якщо купляти через Розетку товари з різних категорій, то мені все в одну посилку вишлють чи в різні?
     
  14. Arika

    Arika Well-Known Member

    Зробила замовлення з сайту Панама, вибрала доставку в Сільпо на Науковій, де саме мені шукати товар? Що, підходити до адміністрації Сільпо?? Замовляю вперше тому не в курсі..:girl_blush2:
     
  15. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Щодо Сільпо не підкажу, але на Панамі є безкоштовна доставка кур'єром дрдому. Я весь час таку беру доставку, то приносить кур'єр під двері квартири)
     
  16. Miamama

    Miamama Well-Known Member

    І я так завжди беру. От сьогодні буду випробовувати поверення - різко змінились побажання, щодо Миколая.
    Потрібно сфотографувати з усіх сторін іграшки, цілу упаковку, штрих код, їхню упаковку та штрих код на посилку. Не зрозуміла, чому повертати потрібно все.
    Аж самій вже цікаво)) як то пройде
     
  17. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    @Arika ви напевно пишете я про Жюстін, чи як правильно читається :girl_blush2:, на науковій вони, біля другого входу, біля туалетів. Така синя стойка і там все решта як НП.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. Arika

    Arika Well-Known Member

    Так, так про них, це типу служба доставки, тільки я їх називаю Джастін :girl_crazy: , дякую, піду сьогодні шукати їх!
    Додому спеціально не замовляла бо то подарунки на Миколая, боялася щоб не принесли коли донька буде вдома, бо від неї приховати би не вдалося))))))))
     
  19. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    Скільки часу йде замовлення з Америки , новою поштою? Замовила 27.11. А 7.12 пише відправлено в аеропорт , в Україну, і все. :girl_cray: Я планувала на Миколая:girl_sad:
     
  20. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    у кабінеті в деталях замовлення там присвоюється унікальний номер посилки в системі нової пошти. Наприклад: Міжнародна експрес-накладна NP00000000868000NPI. По цій накладній можна відстежити і на звичайному сайті Нової пошти. Якщо там є статус Вибуло з країни і Польща, то днів ~3 - і буде в Україні. А взагалі через свята в них терміни доставки збільшилися, вони про це попереджали на сайті NP Shopping
     
    • Подобається Подобається x 1