про доставку з інтернет-магазинів

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Dzha, 4 Липень 2012.

  1. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Хто може пояснити стосовно доставки з офіційного магазину ІКЕА з Києва? Якась там незрозуміла інформація, особливо стосовно габаритних товарів..
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. New look

    New look Well-Known Member

    Дзвонила до них недавно, хотіла стіл, за доставку порахували 1500 грн, що у сумі дорожче чим з львівської Ікеї з доставкою під двері. Там у них, якщо вага до 30 кг, то доставаа 150 грн, а от якщо трішки більша, то вже 1500. При чому, хоча на сайті і розбита одна одиниця товару на дві посилки ДО 30 кг, що логічно було б 2*150 грн, то вони все рівно рахують як одну велику посилку. Мені не сподобалась їх система.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    @New look
    Мені потрібно два комоди, один - понад 30 кг, то за їхніми умовами я маю заплатити за доставку 3000 грн:fool: дурня якась.
     
  4. New look

    New look Well-Known Member

    Можна ще у львівській Ікеї (ікеа.клаб.юа) подивитись..
     
  5. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Як там Ваше питання - Вирішилося?.....А мангоаутлет замовляв хтось через міст-експрес?....
    @raspberry , Альона, з яких ти сайтів замовляла через Міст? Чи всім задоволена?...А то чорна п"ятниця на носі, я готуюся :girl_crazy::girl_haha:. Не знаю як краще - самій пошуршати, через "шу", чи наших посередників :girl_in_dreams:
     
  6. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Я не замовляла ще. Мені просто в моно з‘явилась інфа про кешбек. Але принцип то й же, що і НП шопінг, мабуть.
     
  7. Vyshenjka

    Vyshenjka Щаслива мамуся

    Вже все отримала. Інтернет-магазин наступного ж дня доставив посилку на Міст, не надіславши мені трек-номер. І посилка вже кілька днів пролежала на складі в Польщі. Трек продавець з алегро надіслав лише тоді, коли я через тиждень написала, що не отримала посилки. Мій висновок, якщо щось купуєте, нагадуйте продавцю, щоб обов'язково скидав трек-номер. Інакше посилка може лежати на складі Міст-експресу, і ви, не знаючи її трек-номера, не зможете її зареєструвати в кабінеті для відправки в Україну. А взагалом, я задоволена доставкою Міст, швидко і недорого.
    --- дописи об"єднано, 29 Жовтень 2020 ---
    Колись замовляла черз НП Інтернешнл з Польщі, то якщо в них на складі лежала неідентифікована посилка, вони писали листи на ел. пошту, чи я не очікую посилки з закордону і звідки саме. А Міст чомусь мовчить, тому краще за ними слідкувати, щоб потім не прийшлося платити за зберігання.
     
  8. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Однозначно самій. Це не складно, плюс економія на посередницьких комісійних. Іноді буває вигідніше через посередників, бо можуть мати гарну знижку, плюс доставка може дешевше вийти, бо ділиться на кількох людей. Але це треба моніторити ціни на конкретну річ і дивитись, що вигідніше.
     
  9. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    Хтось можливо знає як замовити H&M напряму, без баєрів? Польський H&M наприклад не приймає картки укр. банків...
     
  10. New look

    New look Well-Known Member

    а Пейпал?
     
  11. petrywka

    petrywka Well-Known Member

    НМ дуже вередливий, блокують акаунти, помилку викидає регулярно. В Україні є свій сайт, вони вважають, що ми маємо тут і купувати, хоч ціни не в нас нижчі навіть з урахуванням доставки і % баєра, осрбливо в час розпродажів.
     
  12. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    Можна посилання на укр.сайт? Бо на офіційному лише інфа про магазини, онлайн-магазину офіційного я не знайшла.
     
  13. New look

    New look Well-Known Member

    Доброго вечору! Дівчата чи було у когось, що з картки зняло гроші за покупку з-за кордону двічі суму? Оплачувала через пейпол і зняло раз 29 числа, а сьогодні другий раз списало вже з картки. В пейпал транзакція лише одна, в приват24 ніде немає суми у виписці, просто не сходиться сума. В приват телефонувала, але дуже щось переживаю. Чи мав хтось таке?
     
  14. Vyshenjka

    Vyshenjka Щаслива мамуся

    Одного разу при розрахунку в Польщі в магазині з картки приват двічі списали суму, але через пару днів повернули гроші, я навіть цього не помітила, бо сума була невелика. Другий раз таке було при покупці квитків, теж повернули гроші.
     
    • Подобається Подобається x 1