Про шезлонги, гойдалки, розвиваючі килимки та інші прибамбасики для маляток

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем Fleshka, 11 Січень 2014.

  1. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    О, автокрісло, то і наша тема. На кухні завжди була в ньому, і дуже виручав. При тому, що був і шезлонг і гамачок, в них не хотіла бути і 5 хвилин, а в автокріслі оте напівсидяче положення дуже подобалося донечці. Правда, треба пам'ятати, що довго в ньому не можна несидячим дітям.

    Sent from my Redmi 3 using Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ми сьогодні вперше то автокрісло випробували якраз на кухні). Тільки мене от трохи напрягає то таке напівсидяче положення. А малій сподобалось)). Скільки часу в ньому можна?
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Здається колись писали не довше 2 год підряд. Я теж автокрісло в кухні використовувала, частіше, ніж в машині)))
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. marianast

    marianast Well-Known Member

    @Rodionochka можна три години. Але нащо стільки тримати якщо ви не в дорозі? Думаю і пів години-40 хв з такою мацьопою вже розгрузка
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ну ми перший раз тримали десь хвилин 30. Я на базар метнулась, а чоловік забавляв). Я б стільки часу точно б не тримала.
    І якщо чесно, то мені то положення якось зовсім не сподобалось. Але вже на крайній випадок піде, просто ми ще до такого не доросли.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. marianast

    marianast Well-Known Member

    @Rodionochka ви почитайте і добре придивіться до кріселка- воно виглядає ніби дитина сидить, але насправді це не так) Я теж спочатку кіпішувала, віддала наше крісло родичам то там теж перше питання було "він же сидить?")))Нє, то називається фізіологічне положення немовляти, там якраз навантаження на таз і поперек нема, а ніжки вище дупки.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Автокрісла теж є різні. Я малу возила в Graco - воно просторе і на автобазі кут нахилу регулюється. Отаке
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. fillette

    fillette Well-Known Member

    Мене теж дуже виручає автокрісло. Сиділи в ньому на кухні до 6 місяців, поки не купили стільчик для годування з регулюючою спинкою. Шезлонг мали, але нам не дуже подобався. В автокріслі деколи й засинав.
     
  9. phobika

    phobika Well-Known Member

    А що скажете про стрибунці? Ніби можна від 6 місяців. Десь читала, що їх можна використовувати, на відміну від ходунків. Але там ж теж дитина буде на пальчики опиратися. Чи там якийсь інший принцип?
     
  10. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Ооо, моя мала дуже тішилась в стрибунцях отаких. Їй було реально весело!
    Щодо пальчиків - вона активно підстрибувала і ті резинки іі ніби підсилювали і приземлялась вона на повну стопу
    Але їй було трохи більше, ніж півроку
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Купили ми таку штуку як гойдалка і шезлонг 2 в 1. Поки використовуємо лише гойдалку. Досить таке делікатне. Якщо постаратись трохи - можна зламати. Але має велику перевагу (через яку вибрала саме цей варіант) - живиться від мережі. Кладемо малу, гойдаємо, музика монотонна грає, іграшки висять). Зараз хвилин 15-20 можна виграти. А ще вчора переклала іі туди сплячу, бо годувала на руках, то ще доспала хвилин 20, підколисуючись. Бо як тільки перекладаю на ліжко відразу будиться. То таки добре для найменших діток. Бо мали таку гойдалку з меншим малим (купили в неповних 5 місяців), то він там і 5 хвилин не висиджував, йому треба було рух.
    Так що поки я задоволена.
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    Дитині в стрибунцях було ну дуже весело. Він аж заходився від сміху. Теж відштовхувався пальцями й подушечкою стопи, а приземлявся на повну стопу. Я не бачу проблеми, бо дитина не сидить там годинами. То на 5 - 10 хв. Мене виручало, можна було прання піти вкинути (в нас пралка на іншому поверху) чи кави попити)) Коли почав ходити, все ок, ступає на повну стопу. Не як балерина))
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Для дитини шкідливо. Але то кожен собі думає сам. Те, що весело дитині не значить, що не шкодить...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1