Про винаймання квартири

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем TaHdeR, 9 Лютий 2010.

  1. Bulavka

    Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

    Так, заднім числом ми точно платити більше не будемо, бо, виходить, у нас навіть нема вибору відмовитися і з"їхати, я ж вже не можу повернути час і виїхати в липні чи серпні, рабство якесь... Сказали, якщо хоче - хай піднімає ще більше, але, хоча б з листопада - тоді ми принаймні маємо час подумати, погодитися чи ні і виїхати. Пояснили, що їм заднім числом комунальні не піднімають і ми також не кажемо, що наприклад, не живемо там з серпня і тому платити не будемо. Вроді дійшло, не знаю, подумають і задзвонять. Я вже щось з такими приколами і жити там не хочу, готова перебути будь-де, поки щось знайдемо, хоча звикла і обжилася давно там. Ми більше трьох років там, власниця завжди була задоволена, казала що ми дуже добрі квартиранти, ніколи проблем не було і то вперше таке. Власниця жінка непогана, але її сину все мало грошей і він добре її накручує, хамив нам так добряче.

    Стосовно договору - теоретично можна чисто заради умов чи субсидії підписати, наприклад, на 1000 грн, ніхто ж не перевірить, скільки ви платите насправді. За такої суми можна і податок сплатити самому. Ну але то при умові добрих стосунків і совісних орендарів, бо раптом щось - а в договорі 1000 грн і більше не заплатять..
    --- дописи об"єднано, 15 Жовтень 2015 ---
    а тут, до речі, ще всяке буває, дивлячись хто винен у затопленні)) наприклад, забули закрити кран - винні однозначно орендарі, а якщо кран зірвало?
     
    Останнє редагування: 15 Жовтень 2015
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Ну, в нього там в порядку ніби все. Та й сума реальна, податки платить сам.
     
  3. Bulavka

    Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

    я сама не впевнена у відповіді, тому й запитала.
    Колись давно, на власній квартирі, у нас потік стояк холодної води. Поки жек чухався і збирався перекривати в підвалі воду ми затопили сусідів на три поверхи вниз, при тому, що збирали воду, як могли. Одні хотіли щоб ми їм щось відшкодовували, інші були адекватні і разом з нами розбиралися із жеком. Ми, звісно, нічого не платили, бо і самі постраждали, хіба ми винні були що стояк потік саме в нашій квартирі?
     
  4. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Ну тут ЖЕК звісно, винен. Але ж воду закрити забувають часом. Та й якась техніка була- можна ж згребти і зникнути. А так договір, все прописано. Тобто він тут просто сам зарахувався від всякого.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Наш господар сам наполягав на укладенні договору, але не настільки офіційно з оплатою податків. Були 2 свідки, господар з дружиною і ми з чоловіком, договір уклали в 3 примірниках, для кожної сторони. Той господар був настільки дотошний, що прописав в договорі (сам склав) найдрібніші ньюанси, хто, що і в яких випадках має робити і за що відповідати і заставив нас повністю його прочитати, про кожне отримання орендної плати писав розписку. Спочатку вважала його варятом, але якби йшлось про мою квартиру, я б точно так само зробила. Правда, не знаю, на скільки юридично такий договір правильний і чи на його основі можна звертатись в якісь органи
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    А я всіх орендодавців прошу писати розписки такі :girl_devil: а це вже 4-та квартира. Nothing personal, just business. Особливо коли 2-й не давав квитанції, а сам приходив то з ними, то без них, то решти не мав, і брав КП. Я потім все перераховувала.

    Завжди укладали такий договір. Перші 3 рази його давав ріелтор, а останній самі склали. А то, знаєте, всі добрі: і власники, і орендарі, доки виселятися не збираються. Мала приколи з 3-ю квартирою при виселені. Але був договір. І він має силу. В договорі описуємо все, що хвилює власника (частіше це те, що меблі-техніка, нова, справна, гарна) і те, що хвилює мене (там поломане, там розбите). Обов"язково пишу про замки у дверях (маємо право міняти, але тільки за згоди власника. А так прошу міняти після попередніх мешканців).

    джерело
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Живем ми на цій квартирі недовго, але від самого початку мене час від часу била витяжка: легенько, пощіпувала. Чоловіку казала - віджартовувався. Вчора мене довбонуло вже конкретно. Я аж відключилась на якийсь момент і потім кістки в руках боліли довго. Чоловік не повірив, але взяв шмат дрота і перевірив. Заіскрило, вибило пробки. Повірив! Позвонив до господині - я ніц такого не знаю (вони тут жили тривалий час, не може бути щоб мене в перші ж тижні било, а її ні разу), нічого робити не буду, не чіпайте та й все. Зняв чоловік кришку витяжки, а там оголені!!!! дроти! :girl_impossible:То нічо, що мене могло вбити, господині головне вчасно по доляри приїхати, більше вона ніц не робитиме. Тут і так були ньюанси, але то виявились такі дрібнички ... Чоловік дроти заізолював і витяжку просто від'єднав. Цікаво, чи наступних орендарів хтось проінфорує про всі прєлєсті даної квартири...
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  8. basia

    basia Well-Known Member

    Ми здавали знайомим і судячи по дописам - майже задарма. Після виселення квартирантів я була в шоці - я знаю,що є неакуратні люди, але зашкарублі труси можна було викинути?
     
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Скажіть мені, а зараз реально знайти квартиру самому чи все на маклерах і розвішування оголошень без змісту?
     
  10. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    На real estate можна відфільтрувати оголошення лише від власників, район/к-сть кімнат теж.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. casablanka

    casablanka Щаслива особистість

    По власному досвіду можу сказати що реально. Першу знайшли по оголошенню, другу - через знайомих. Але то не легкий був пошук і дуже марудний.
    До речі нещодавно переглядала варіант від власників.
    3-х кім. кв в ідеальному стані, все нове, євроремонт, але в р-ні Винниківського ринку. ціна була 7000+кп.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    @napoleona реально, не густо з вибором, але появляється і можна попасти в правильний час :)
    @casablanka поділіться! Ми якраз зараз таке шукаємо!
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    На nomakler ком юа можна знайти. Вони з декількох сайтів фільтрують об"яви за номерами телефонів маклерів.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Ще на олх є такий фільтр як квартири без посередників, але насправді там є купа з посередниками. Останні ж на питання чому ваше оголошення в цьому розділі, ви ж посередник? роблять велике здивування - певно випадково туди попало... Та, програмісту про таку "випадковість" розказувати не тре :)
     
  15. marianast

    marianast Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
  16. Svjatkova

    Svjatkova Well-Known Member

    якщо умовно поєднати це, то виходить, що всередньому оренда 3-кім.квартири з євроремонтом та меблями коштує 9000-10000грн взагальному..
    В мене виникає питання: ким працюють чоловіки, що сім"я може дозволити собі таку дорогу ( принаймі на мій гаманець) оренду житла? бо ж ще потрібен одяг, взуття, їжа, транспорт, ліки, відпочинок, гуртки, садочки, школи дітям, витрати на ДН, весілля і т.д. родичів-друзів.. Невже не краще ці ж кошти віддавати щомісяця на кредит за власне житло?
    --- дописи об"єднано, 12 Лютий 2016 ---
    І чому держава нічого не робить, щоб орендодавці платили податки від такого немаленького додаткового заробітку щомісяця?? це ж абсолютно несправедливо, що із мізерних оф.зарплат податки стягуються, а із такого роду прибутку ні!
     
    Останнє редагування: 12 Лютий 2016
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  17. Zhdana

    Zhdana Well-Known Member

    У нас квартиранти прожили 2 місяці. Далекі знайомі. За півціни. За два місяці сперли телевізор, порвали всі жалюзі, повибивали скло в дверях, погубили ключі, там-сям наригали, а пакети із сміттям весь той час складали в пусту шафу. А ззовні подивишся на тих людей і в житті такого про них не подумаєш. Більше знайомих не берем.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Корисно Корисно x 1
  18. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Читаю і офігіваю, чим ті люди думали... як то можна з сміттям в шафі жити...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Cybulynka

    Cybulynka Well-Known Member

    Я теж читаю і прозріваю, тільки по-іншому. Півтора роки тому мою колегу з чоловіком (вона на той час була на 7 місяці вагітності) без попередження виставили з квартири, яку вони винаймали років 5 чи навіть більше. Жили вони акуратно, все чемно платили. Вони просили дати дожити до пологів, але їм дали два тижні. В мене тоді була щойно придбана квартира, я їх переселила туди до пологів, домовились, що вони оплатять тільки комунальні. Ніяких проблем у нас не виникло. Навіть не думала, що бувають такі інциденти із знайомими, які стають квартирантами. Щоправда, це була взаємовиручка, а не комерція в моєму випадку.
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. Nica

    Nica Well-Known Member

    Нічогенькі такі ціни! Ми в Солонці за 4000 плюс комунальні 1000 (взимку), винаймаємо половину будинку! 3 великі кімнати, велика кухня і величезна ванна, ремонт!, подвір'я, відповідно паркування, альтанка, короче якось так)))). Єдина незручність, яка може виникнути, то власний транспорт, тому не всім підійде!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1