Про винаймання квартири

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем TaHdeR, 9 Лютий 2010.

  1. Bulavka

    Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

    Нам дають пожити до пологів, але я не знаю, що краще (чи гірше) - пошук і переїзд після 35 тижня вагітності чи з кількатижневим немовлям?((
     
  2. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Bulavka нмсд- до пологів краще десь осісти, все собі облаштувати і в комфорті чекати дитинку.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 4
  3. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Думаю, не важливо, ми з місячним немовлям переїжджали, так попався гарний варіант. В такому ділі чим швидше, тим гірше, я б галопом не переїжджала хоч кудись аби встигнути
     
  4. Bulavka

    Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

    Та галопом ніхто не жене, ми маємо час до квітня, при потребі і більше. Просто я б воліла переїхати, наприклад, ще восени, поки була "не дуже вагітна" і дитини ще не було.
     
  5. ssonyya

    ssonyya dreamer

    а ми переїжджали, коли у мене почались перейми. То таки за цілий день встигли, навіть не заночувала)в першій ночі вже була у пологовому, на нове місце то вже приїхали з манюнею. Скажу вам, то дійсно важко. А потім переїжджали, коли дитині було 4 місяці, бо з'явився кращий варіант. І найпершу квартиру ми, до речі, винаймали теж 6 років( чемно платили і квартиру тримали в чистоті, акуратно жили), але власники вирішили нас поставити перед фактом...тому прийшлось бігом шукати нове житло. Тому краще зробити переїзд до пологів, бо потім надто складно
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Я знов в пошуку квартири в оренду. Власниця раптово вирішила підняти оренду ( бо безробітному сину на випивку не хватає... серйозно, вона сказала саме так і не тільки це). Напевно, ми маємо заробляти не тільки на себе, а на неї з сином. Не хочу платити більше за те, що є. Та й вкладати вона в квартиру нічого не хоче: субсидії на кп не хоче робити, бойлер ставити не буде(надоїло платити за літню воду після зливання 40 л ). Кімнатка малюсінька і мене це вже давно дратує, є її речі які вона не забирає, бо немає куди... Ремонт оновляли самі, бо їй все підходило( ну та так, бо вона тут не живе, а я не можу готувати в кухні пофабованій в колір какашок). Накипіло мені! Подумали і хочемо шукати кращі умови. Цього разу не спішу і буду шукати дійсно хороший варіант не за всі гроші. Дівчата, порекомендуйте професійного маклера чи агенство. Планую орендувати квартиру в тому ж районі, що живу зараз і сама не знаю як шукати...
     
    Останнє редагування: 6 Липень 2016
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  7. Siania

    Siania Love Life

    Дівчата, хочемо здавати свою квартиру на Сихові, порадьте, хто здає, краще самим без посередників, чи все-таки одразу працювати з рієлторами?
    І якщо без посередників, де розміщувати оголошення?
     
  8. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    тут на ДП є тема - "здам-зніму квартиру".
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. basia

    basia Well-Known Member

    Попросили мене допомогти здати ( без винагороди, просто допомогти). Розмістила оголошення на ОЛХ пізно ввечері. О 8 ранку був перший дзвінок. Леле, я думала,мене виженуть з роботи- цілісінький день я провисіла на трубці ( 2чі заряджала її ). З сотень дзвінків тільки 2 було не від маклерів ( ніби-то для себе) Але дивитись не прийшли (так їм треба було ?).В результаті квартира була здана через годину після початку показів по особистому враженню власника. Правда, маклери дозволили собі внести мій номер в свої бази і час від часу подзвонюють.
    На ДП теж була об"ява, але не склалося.
     
  10. CaddyV

    CaddyV Well-Known Member

    Ваш магазин, ОЛХ - якщо не хочете посередників, то так і вказуєте в оголошенні.
    --- дописи об"єднано, 9 Липень 2016 ---
    Відкриваєте Ваш магазин, ОЛХ - але так з самого ранку )). Самі даєте там оголошення про те що шукаєте. На фейсбуці є групи де здають/шукають помешкання - пошукайте.
     
  11. Bulavka

    Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

    Щось і мені сьогодні накипіло.
    Часто власники лають квартирантів, мовляв, неакуратні, понищать все... Ми з квітня в'їхали в квартиру, де раніше жили власники. На перший погляд квартира дуже непогана, важливим було індивідуальне опалення. Але потім почали вилазити сюрпризи...
    Скрізь по квартирі точкові лампочки в стелі, то не вистачало аж 14 штук, в спальні і в коридорі взагалі горіло лише по одній, собі під ніс. Крани течуть всі, дууже слабкий напір води, треба було почистити всередині всі крани від осаду чи накипу чи що то там таке назбирується...
    Пральна машинка наполовину зламана - нормально не полоще і не зиває воду, випрані речі лишаються в мильній воді лежати.
    Шафа-купе зламана всередині, можна лише складати речі, повісити щось неможливо.
    Всі дверцята на кухні теліпаються, хоча то вже дрібниці....
    Обидві кладовки забиті речами власників, забрали трохи один раз і все, а зараз до кінця літа за кордоном.
    Вікна пластикові, але дешеві, все чути з вулиці і вітер дме крізь них, а одне вікно чогось було заліплене скотчем. Коли спробували відкрити, то зрозуміли чому - воно не закривається, стоїть зараз відкритим доверху, типу на провітрюванні....
    Чому я сьогодні то все написала? Бо спробували розкласти в залі диван - а він провалюється...
    Коротше, ми знову в пошуках, бо бажання лишатися тут немає.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  12. Yevgesha

    Yevgesha She's like cold coffee in the morning

    Дівчатка, знайома біль це винаймання квартири :sad: Ми от з чоловіком жили майже рік у малесенькій квартирці (вхід по балкону), але вигоди всі були в середині і горя собі не знали, доки не почала проявлятись пліснява на стіні за шафою. Помили одного разу стіну, через 3 тижні знову почала вилазити, ми туди, а там добряче проступає. От і почали думати про оренду квартири, шукали й дивились, потім почались зимові свята, ми собі поїхали до батьків (Черкаська область). Переговорили з ними й вони нас переконали лишитись вдома, благо працюємо через Інтернет то можемо викрутитись. Але за півроку зрозуміли, що треба повертатись, тепер от шукаємо квартиру і поки нічого не можемо знайти.
    Можливо хтось з ваших знайомих здає 1-2 кімнатну квартиру поблизу Водоканалу або Личаківсього цвинтару, або маєте друга порядного маклера, були би дуже раді будь-якій допомозі! :)
    При нагоді напишіть мені в ПП.
     
  13. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Ми вже остаточно дозріли до винаймання будинку, а не квартири. Останньою краплею стало наше теперішнє житло: винаймаємо його в добрих знайомих. Проговорювали перед тим неодноразово нашу основну вимогу - щоб було зовсім не чути сусідів. Божились і гарантували, що так і буде. Ага, фіг вам як то кажуть. Кожного ранку в 5 годині в них рейвах, про день я вже мовчу. Дискутувати, боротись, говорити чи шось в тому роді вже нема ні сил, ані бажання. Віри в слова навіть добре знайомих тим більше.
    Тому ми в екстренному пошуку (бо в мене ж на додачу і гормони вагітності до нервів додались :))) ) будинка. Можливо хтось має/знає/чув/натикався на варіанти такого житла - прохання відгукнутись!
     
    Останнє редагування: 26 Вересень 2016
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. In4a

    In4a Well-Known Member

    Тут можете подивитись. Але власників на цьому сайті немає, тільки маклери.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  15. Svjatkova

    Svjatkova Well-Known Member

    як я Вас розумію)) тільки в нас ситуація з точністю навпаки(((
    Я народилася та виросла в особняку, після одруження 7 років орендували половину особняка ( сусід за стінкою був самотнім та тишим) плюс дитина росла в тишині та на власному подвір"ї у Львові. Коли довелося переїхати жити у гуртожиток ( поміж студентів!), то я три місяці пила заспокійливі та снодійні, бо це реально просто дурдом - без перебільшення(( але при цьому чоловіку цей цілодобовий шалений шум не заважає :pardon: і мене це дратувало ще більше :)))
    Але мабудь людина до вього звикає, бо вже на цей навчальний рік я хоч і сплю погано, але вже без таблеток))
    бачу, що тепер можна знайти непогані по ціні особняки для оренди по ціні оренди квартири навіть , бо колись квартири орендувати було дешевше, ніж цілий особняк...
     
  16. Cybulynka

    Cybulynka Well-Known Member

    Дівчата, моя колега шукає двокімнатну квартиру в районі Нового Львова. Вона з чоловіком і двома дітьми. Район важливий, бо старша ходить до школи, а менший-в садочок. Я би їх і до себе забрала перекантуватись, бо з попередньої виселяють, але на моїх котів в неї алергія. Тому, якщо хтось матиме інфу, буду вдячна. Пишіть в приват, якщо хтось би щось знав.
     
  17. New look

    New look Well-Known Member

    Я зараз в пошуку квартири. Підкажіть будь ласка, які зараз ціни на 1-к квартири у Львові? Переглянула оголошення там ціни що взагалі. Як краще шукати через маклерів чи самому? І як правильно співпрацювати з маклерами: якісь папери потрібно підписувати, скільки їм і коли платять ?
     
  18. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    залежить від умов і району. В основному ціни 3500-5000, але обов'язково взнавайте чи є субсидії. Я сама зараз у пошуку квартири, варіанти які мені підходять десь в районі 4500, але проблеми з комуналкою (знайомі пішли жити без субсидій, то взимку за комуналку у 2-кімнатній квартирі відвалюють більше ніж 2000). Інші знайомі знайшли в моєму районі хорошу квартиру (без меблів) за 3000 і субсидіями, тому я зараз також вичікую, може і мені таке підвернеться.
    Дивилась і квартиру за 2000, але то був жах, радянський ремонт, а кухня - кислотно оранжевого кольору!
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    В таких випадках треба ще добре порахувати, чи не вигідніше за різницю в ціні проживання 1-2 місяців перебілити стіни і поклеїти нові шпалери)

    Отправлено с моего X9180 через Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    з тим треба бути дуже обережним і всі нюанси варто письмово затвердити з орендарем.