Про винаймання квартири

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем TaHdeR, 9 Лютий 2010.

  1. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    Ми виселяємося з 2кк 1 грудня. Детально описувала в темці в Барахолка>Нерухомість . Може комусь треба, щоб без ріелторів.
     
  2. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    дивлюсь-дивлюсь регулярно. Оголошень сила-силенна, але толку - 0. Взагалі неактуальні пропозиції: ні щодо наявності, ні тим більше щодо цін.
    І взагалі, вже скіки маклерів взялись за пошуки, а за той час дивились АЖ один будинок. Маклери "працюють" аж гай гуде! Головне, що перим ділом повідомляють: "А ви знаєте на яких умовах ми працюємо?" Щось не видно тої їхньої "праці" зовсім.
    Цікаво чи є якісь сайти де навіть і з маклером, але дійсно реальні пропозиції виставлені?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. New look

    New look Well-Known Member

    а Ви яку квартиру шукаєте? Якісь особливі умови є?
    Я у скількох групах переглядаю і у вк і у фейсбуці, всюди маклери. Навіть якщо пише без маклерів,всюди вони. І ще й беруть так дорого. Якби 50%, то і скористатись послугами не шкода. А так 100 % всюди.
     
    • Баян Баян x 1
  4. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    а як варіант розклеїти оголошення на зупинках у районах де Вас цікавить?

    В мене знайомі знайшли гарний особняк через маклера, але мінус один - він Гамаліївці. Їм то не дуже розходилось, бо обоє прцюють в районі гальцького перехрестя і на машині.
     
  5. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Я згідна з маклером працювати, але де ж його знайти толкового? Вже стількох обзвонила і ніхто нічого не показує , не пропонує. Щоб знайшов те що я хочу і в тому районі, що я хочу.
    Більшість нічого не хочуть шукати і показувати саме під мої бажання. Хочуть показати одну-дві вбиті квартири в другому кінці міста за скажені гроші і збити свою комісію.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  6. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    ми шукаємо будинок, а вони нам вперто звонять і пропонують квартири. Чи там всі такі тупі? Про розклеювання думала, але я так вже пару років тому робила, коли шукала квартиру. Купила кольоровий яскравий папір - для приверненння уваги; розклеяла на багатьох будинках і позвонила аж одна людина. Хоча може прийдеться і так зробити.
    --- дописи об"єднано, 2 Листопад 2016 ---
    коли і нам трапиться хороший будинок, хай вже навіть з маклером....
     
  7. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Бачила кілька оголошень в олх про здачу будинка на сихові..зубрі .. ціна 15-25 тис грн...
     
  8. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Ну без маклера то майже не реально буде щось знайти, задайте просто (оренда будинку у Львові) там висвітлюється досить багато варіантів, тим паче, що район не важливий, але є будинки і за 5-7 тис. грн. Нехай щастить!
     
  9. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    є. Але то всьо фальшивки, наживка (не знаю як ше назвати). Ми вже майже місяць по тих оголошеннях проходимо і звонимо і пишемо - а у відповідь або тиша, або "ой, то ж інтернет. Там не все так швидко оновлюється". Якось так.
    Дякую! Кожного ранку прокидаюсь з надією, що сьогодні пощастить.
    на кожен товар свій покупець. Цей товар не наш :) Закруто.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Приходить власник і каже, що за місяць нас попереджає та з 1,01 піднімає вартість оренди для нас. До слова ми платимо 2800, він піднімає до 4000. Квартира з старим радянським ремонтом, облупленою штукатуркою всюди, особливо жахливі балкони. Жодної одиниці техніки його нема, все наше. Ліжка теж наші. Його лише столи і шафи. Все, решта, включаючи килими наші. Термін договору, який він підписав з нами до травня 2017. В ньому написано, що умови договору та оплата не змінюються до кінця терміну. Це договір від маклера. Але він каже, що то просто папірець, юридично не завірений, а він власник і може робити, що захоче. Питається, нащо він то підписував, якщо робить, що захоче. Ми ніяк не захищені. Спочатку відправив нас до того маклера, через якого ми знайшли квартиру. Маклер казала і нам і йому, що вартість він не має права змінювати посеред діі договору. Тоді власник каже, що ця маклер некомпетентна, що він говорив з іншими маклерами, що він власник і тому може змінювати оплату, коли захоче.
    Так тупо, такий недобросовісний, так не справедливо, що хочеться плакати. Що пороблено нашій Україні, що так багато всякого бидл...цтва. Що всі хочуть надурити інших. Пристрахала власника, що піду в податкову дізнаватися, чи він платив податки з цих доходів за останні 2 з гаком роки. Тоді власник сказав, що хай буде по нашому.
    Тому з травня ми будем в пошуку нового житла. Як то набридло переїзджати, шукати житло без техніки і зайвих меблів, ще й до району прив'язані через школу-садочок
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 10
    • Подобається Подобається x 1
  11. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    правильно, до травня маєте платити 2800 та й по всьому. тільки щоб він вас зараз виживати не почав, точно ж обізлився на ваші погрози. хоча, я так розумію, кімната не одна там?
    раджу вам вже починати шукати квартиру, знайдете швидше за прийнятною ціною - швидше з"їдете,і йому добре, і вам непогано)
    --- дописи об"єднано, 13 Грудень 2016 ---
    як ваші справи, знайшли щось підходяще за цей час?
     
  12. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    сталось чудо і ми вже зовсім нежданно-негаданно натрапили на хату. Якось отак несподівано, бо я вже втратила надію. Правда не можу зараз ще оцінити чи взагалі хвалитись як воно нам тут буде, бо щойно в п'ятницю заселились. Але принаймні по голові вже ну точно ніхто не товктиметься. То спарений будинок і наша половина :)
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  13. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Класно, вітаю! Точно Миколай допоміг:)
    Розкажете при нагоді чи то у Львові і чи самі знайшли?
     
  14. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    думаю та, бо я Його про це не раз просила :girl_blush2:
    у Львові, на Городоцькій. Знайшли дуже цікаво. Побачив чоловік оголошення в неті, я позвонила - посередник. Ну ок. Домовились подивитись (вона навіть толком не знала куди їхати і як добратись, а пояснити не могла, бо не водить машину. А то тре щоб людина, яка за кермом, пояснила. Тобто власник :))
    Подивились ми. Нічо так. Деякі ньюанси були, але за відсутності кращих варіантів (та і взагалі за ті пару місяців нам агенства (а ми їх залучили не одне) показали АЖ одну хату).
    Вертаємся ми з маклеркою і я починаю торгуватись (а вони ж хочуть місячну плату, а це насправді ОГОГО!). Вона вперлась, що ніц не спустить. Та ок. Ми й забили, бо то дійсно дорого отак їй вивалити. Вирішили ще чекати, а вдруг знайдем щось самі, без того здирства. І тут за деякий час чоловік каже - щось мені капець знайома ця адреса. Він згадав, що літом натрапляв на оголошення будинка на цій вулиці. Почав рити нет і вуаля! Є те оголошення і досі, та сама хата лиш вже від власниці. Отак ми чудом тут опинились. :girl_blush2:
     
    • Подобається Подобається x 8
    • Зе бест! Зе бест! x 3
  15. Emka

    Emka Active Member

    Привіт усім форумлянкам)))) перечитала я всю стрічку... і от розумію що власники бувають дійсно різні, нам з чоловіком пощастило - винаймали квартиру двічі, і можемо тільки нахвалювати господарів, бо стосунки склались якнайкраще і спілкуємось з попередніми власниками і досі, можливо все залежить від відношення самих орендарів до чужої власності і людяність у відношенні. Хочу поділитись власним досвідом пошуку - першу квартиру в 2014 ми знайшли за волею Божою як то кажуть - я працювала а чоловік в ближньому районі до місця роботи просто заходив у внутрішні дворики, під'їзди, розпитував людей і так вийшов на власницю двокімнатної квартири в ближньому центрі за досить пристойну суму, з'їхали по двох причинах. А друге житло вирішили шукати через маклера. Пошуки зайняли в нас два місяці, ми співпрацювали приблизно з 12- ма маклерами, були ситуації коли одну і ту ж квартиру нам пропонували різні маклери, переглянули близько 8 - ми варіантів. При цьому ми завжди тримали руку на пульсі всіх нових оголошень - олх, ваш магазин, іншу ресурси, а коли ти довго і прицільно в це все вникаєш то вже вчишся розрізняти хто є хто і що пропонує, за текстом повідомлень розпізнаєш де маклер де власник і чи об'єкт реальний. І от в один момент натрапили на олх оголошення від маклера з яким ми не співпрацювали про хорошу квартиру, по телефону дуже приємно поспілкувались і вже через два дні квартира була наша, при цьому власниця за власнй рахунок повністю оновила кухню
     
    Останнє редагування: 26 Лютий 2017
    • Подобається Подобається x 3
  16. Emka

    Emka Active Member

    Нагадала доречі - у вк є декілька хороших спільнот, в яких можна знайти квартиру , зокрема від власника, часто на підселення, якщо комусь не принципово)) буквально влітку знайшла там подрузі окрему кімнату в 2-ній квартирі (район будинку меблів) за 900 грн , ясне діло шо там союз, але не критичний, все ціленьке і перекантуватись пару місяців в критичний час можна))))
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. syxivska

    syxivska Well-Known Member

    Дві дівчини в пошуку нового житла.Можливо хтось здає 1-кімнатну квартиру,була б рада вашій домомозі.Поясню:часто на вулиці зустрічаю незрячу дівчину,проводжу її до маршрутки(хоча вона сама дає собі раду) і так познайомились.Вона працює масажисткою.І сьогодні попросила якби я знала,що хтось здає в оренду помешкання то сказати їй.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Нє, то просто сміх крізь сльози :) З ОЛХ
    [​IMG] [​IMG]

    Я фігію від цін на квартири. Ну ще якось можу зрозуміти,коли новенькі квартири в новобудовах здають з технікою і всім "фаршем" за 6-8 тис. Бо туди гроші вкладалися немаленькі. НУале радянські халупи, що не бачили капітального ремонту з часу свого будівництва (по 25-40 років) чи отакі "злегка підмарафечені" що одразу претендують на "євро" :girl_in_dreams: і майже 4 тис... А-а-а:girl_cray:, мене штормить від злості (від тих на рівному місці накручених цін) до якогось розпачу (бо розумію що орендувати і орендувати мені ті квартири ще десятки років :sad: )
     
    Останнє редагування: 24 Травень 2017
    • Погоджуюся Погоджуюся x 8
    • Співчуваю Співчуваю x 4
    • Подобається Подобається x 2
    • мімімі мімімі x 1
  19. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    є попит, буде пропозиція.. оренда нерухомості всюди дорога.. ми жили в києві на зйомній квартирі. то був повний аут.. подружка в ньюйорку теж розказувала ужастіки за шалені бабки..
    пс. пригадую маріголд тут розказувала про пошук оренди будинка. пройшов час і знайшла що шукала. так що хвіст пістолетом!!!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  20. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Не впускай до себе таких думок, бо наш мозок не вміє їх фільтрувати. Колись моя колежанка в Києві тримала на робочому столі кухню своєї мрії - білосніжну і простору , не на екрані монітора , а роздруковане фото і через 5 років вони в"їхали в свою квартиру !!! А на час роздрукованого фото вона навіть оренди не могла собі дозволити, мусіла жити з батьками !!! Тому голову догори і віддавай в руки Божі пошук житла, а від себе також роби все можливе
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Оптимістично Оптимістично x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1