Про життя-буття в Європі

Тема у розділі 'Що у світі чувати?', створена користувачем Almariel, 15 Березень 2013.

  1. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Про життя-буття в Європі

    загугліть, чи є автобуси туди. це найдешевший спосіб 2Є за кіло від 5 кг.
     
  2. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Прощавай, алгебра і фізика: Фінляндія хоче скасувати традиційні уроки

    Все-таки мені здіється що наша колишня система освіти була однією з найкращих. А зараз або все ускладнюють (як в нас) або йдуть шляхом спрощеня і розділу на групу "розумних" і решта)) В результаті людство в основній масі в деяких країнах стане "примітивнішим", якщо можна так сказати, якщо дуже звузити сфери навчання.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  3. минулого тижня ми передавали пакунок у Штутгарт зі Стрийського автовокзалу. У водія стандартна такса ( що маленька торбинка, що велика базарна торба в клітинку) 10 євро..це якщо неофіційно, без дзвінка до фірми-перевізника..єдине, що потрібно знати розклад тих автобусів, щоб не чекати довго.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    Вирішила написати;)
    Сиджу на лавочці на подвір'ї лікарні. Є три довгі лавки буквою "П", немає ні одного смітника біля них. Купа курців і майже ні одного бичка. Більшість тушить і несе з собою до найближчого смітника. Звичайно, є вийнятки, такі скрізь є.
    Згадую Львів...по два смітника біля лавки, а воно не може папір викинути коли те бидло вже переведеться
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Подобається Подобається x 5
  5. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Про проблеми з мігрантами в Європі. Наслідки вже бачимо. Канал рашкінський, але багато з того таки правда.
     
  6. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Дівчата, в нас є хтось хто в Бельгії живе? Мені потрібна консультація про систему охорони здоров'я.
     
  7. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Мої одногрупники туди нещодавно переїхали. Маю поки тільки слабеньку інформацію.
    1. вимагали довідку про щеплення (конкретно БЦЖ) при оформленні дозволу на проживання.
    2. страховку платять типу 10Є на місяць на людину, але покриває вона не багато. конкретний приклад: візит до окуліста, щоб перевірити зір коштував 50Є, потім страхова повернула 25Є назад. вигідно тим, хто не хворіє і до лікарів не звертається.

    якщо є конкретні питання - пишіть, я попитаюсь.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Orman

    Orman Модератор-бомба

    о, дуже дякую!

    питання про щеплення - а як нема довідки, то що не дозволять? В Бельгії по-ідеї одне обов'язкове щеплення - поліомієліт.
    І про пологи цікавить - скільки коштує, і що там з домашніми )))
    В неті купа різної інформації, але я хочу від живих людей. Бо теорія і практика (як от із щепленнями часто різна).
     
  9. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    щодо цих питань - я рекламую Німеччину. з домашніми пологами вже не так весело, але ще можливо знайти акушерку. а щеплення - абсолютно по бажанню.
    я попитаю, але мої друзі противники ДП і за щеплення, тому не знаю, на скільки їм буде цікаво то дізнаватися.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Orman

    Orman Модератор-бомба

    та хіба ж я проти ))) В Німеччині поки роботу не пропонують.
    а, як вони не цікавляться, то не переймайтесь. Бо теж може вийти не дуже об'єктивна інформація.
     
  11. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    отже, на даний момент така інфа:
    * страховка не покриває всі пологи - це точно. конкретні суми буду знати пізніше.
    * від щеплень можна відмовитися (але знову ж таки не точна інфа).
    * про ДП нічого не знають.
    * про щеплення на дозвіл на проживання - то я щось наплутала. сорі за дезінфу.
    історія була така: щоб отримати дозвіл на проживання, треба пройти медогляд. так от чоловікові на цьому огляді робили манту, щоб перевірити чи він хворий. але дружині і дитині манту не робили. при цьому у дружини не вимагали довідку про щеплення, а дитячу (вони в Німеччині жили перед тим) вони і так взяли з собою і показували. як такий різний підхід може бути - дуже просто - вони потрапили до різних лікарів на цей огляд. бардак - він скрізь.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. jylanda

    jylanda занууууда

    Домашні пологи бувають, але все менше і менше. Можна з доулою, можна з ліберальною акушеркою, є список таких акушерок, які можуть допомагати при домашніх пологах. Існує перелік проблем, у звязку з якими, акушерка відмовить в домашніх пологах ( діабет, багатоплідна вагітність, проблеми з тиском, положення малятка). При плануванні домашніх пологів необхідні кілька консультацій з лікарем і зустрічі з акушеркою. Дивно, але всі публікації на франкомовних форумах досить давні - 2011-2014, немає жодної "нової" інформації.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Orman

    Orman Модератор-бомба

    @jylanda а ви у Бельгії? ( я думала, що у Франції). Я не впевнена, що дійде до пологів у Бельгії, але так би було легше з реєстрацією дитини.
    Ще по форумах не ходила.
    Колись шукала інформацію, то всі "альтернативні" течії були на валлонських ресурсах - не вмію по їхньому читати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. jylanda

    jylanda занууууда


    На підготовку до родів зі мною ходить сім'я з Бельгії.
    Щодо цін на пологи наразі нічого не знаю, бо не дуже цікавилася, але швидше за все так як і в Франції, частина оплачується соц страхівкою, частина приватною страхівкою, але все залежить від доходів сім’ї. Ну і як завжди - при виборі індивідуальної палати в лікарні значна частина не відшкодовується страхівкою, переплата може бути доволі значною.
    Я знайшла "альтернативний сайт французькою, але таке враження, що інформація не поновлюється, посилання застарілі, або не працюють
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    а чому вони ходять у Франції? є якісь переваги народжувати там?
     
  16. jylanda

    jylanda занууууда

    та ні, переваг нема ніяких і не всі так можуть бо соц. організація Франції платити за чужих не буде:)
    Майбутня мама працює в Франції, оплачує в соц. фонд тут і плюс має французьку додаткову страхівку. Тому в Бельгії їй народжувати нема змісту.
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Orman

    Orman Модератор-бомба

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    чим? що абсолютно всі знали закон Ома? багатьом це допомогло в житті?
    чи оте пристиджування всіх ,в кого середній бал нижче ніж 4,5? подивіться на Марічку, ось як вчиться, а ви всі тлумки??!
    (мій середній бал в школі/універі 4,8-5,0, якби хто питав, але деталей не памятаю)
    розвиток має бути різностороннім, спорт, соціальна діяльність, в тій же Гамериці, ви ж бачили в фільмах?!))))) не хочуть приймати в універи без волонтерства, соціальних активностей)
    має бути мотивація до навчання а не урівнення оцінювання, від того якомусь хорошому сантехніку чи електрику не краще, що всю школу його вчителі щемили, бо з трояк не вилазить
    хай би спокійно став тим сантехніком, може б і не спився, кстаті
    п.с. додам до слова що в тій же Франції людина любого рівня освіти є дуже юридично і політично освідченою
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  19. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Із здоров'ям поки розібрались.

    Тепер з машиною. Хтось ввозив в Європу машину з України? Які умови? Куди йти "здаватися"? Чи просто можна їздити?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. jylanda

    jylanda занууууда

    Там є кілька умов, при яких можна їздити на іноземних номерах:
    Якщо ви студент і використовуете машину на час навчання
    Працюєте в міжнародній організації і машина надана вашим роботодавцем
    Проводите 8 місяців в рік в країні де ваша машина зареєстрована
    Якщо все це не про вас, потрібно йти "здаватися" в організацію DIV, заповнити рожевий формуляр, пізніше з ним йти до страхової компанії яка закінчить реєстрацію і видасть все необхідне. Загалом процедура ніби не надто довга і складна. Правда в Бельгії існує додатковий податок на машину, сума залежить від потужності машини.
     
    • Подобається Подобається x 1