Проблеми у стосунках мiж сестричками/братиками

Тема у розділі 'Маленькі бешкетники', створена користувачем Koza-Dereza, 23 Лютий 2010.

  1. сяняНЯНЯ

    сяняНЯНЯ Well-Known Member

    Відповідь: Проблеми у стосунках мiж сестричками/братиками

    100% ! і хоч розірвись--як двоє на раз хочуть мами!
     
  2. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Проблеми у стосунках мiж сестричками/братиками

    Да-да, стандартна ситуйовіна :)
    Я вже як той партизан - втіхаря Олесю зацьомую, щоб Іринка не бачила, коли мала забавиться - то Ірусю потіскаю-поцьомкаю, так і живем)
     
  3. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Проблеми у стосунках мiж сестричками/братиками

    я ввечері перед сном кажу: "Сергійчику, будь тихо, бо Дмитрик засинає - наш розумничок, наше сонечко. Він за день втомився, а ти, малявка, нічого не робив, от і товчешся. Чшшш!" А сама цьомаюцьомаюцьомаю в темряві. А Дмитрик тішиться, що я за нього дбаю.
    А Дми беру зранку на руки, поки Сергійчик ще спить і теж цьомаю.
     
  4. Iwka

    Iwka Well-Known Member

    Відповідь: Проблеми у стосунках мiж сестричками/братиками

    Ще ми не маємо такого, може промине?
    Гриць зараз взагалі доволі колючий, тому обнімалки в нас рідко - коли в нього є настрій.
    А як обоє на руках - то сміху повна хата)
     
  5. LadyLand

    LadyLand New Member

    Відповідь: Проблеми у стосунках мiж сестричками/братиками

    у нас то стандартна ситуація - обоє на руки і причому обоє або до мами або до тата. От влаштували цього року татку такі різдвяні свята, що він відійти від дітей ні на пів метра не міг. реально в туалет ішов з плачами тятькуууууу і ті комахи ридаючи пильнували його під дверима. А приїхали до Львова - то в секунду переключились на маму :)

    Ревність правда інколи присутня, особливо до бабці, як хтось перший вилізе на руки - то інший стоїть за пару метрів закидає голову і ниє баба-баба-баба-баба
     
  6. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    Відповідь: Проблеми у стосунках мiж сестричками/братиками

    Були вчора в гостях де дітки вже школярики. Мама тих дітей вирішила трохи з нашим Дімою побавитись і питає Антона чи не хоче він їм залишити Діму. Він не погоджується. Я кажу, що він брата ображає, б"ється, іграшки не дає свої. А він "мама, забери його додому. Я буду його ображати, а ти захищати". Отака любов)))
     
  7. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Проблеми у стосунках мiж сестричками/братиками

    моя Дзі так любить Настю шо та аж деколи плаче від тої любові.
     
  8. karioka

    karioka Well-Known Member

    Відповідь: Проблеми у стосунках мiж сестричками/братиками

    а я ужасі:girl_sad:аж настрій пропав... мої дівчатка ніби бавляться-регочуть,мило глянути, але деколи помічаю,що старша меньшу то спеціально штурхне,притисне,(як я ніби не дивлюсь),ну,думаю,буває...
    а то кілька хвилин тому бавились,то старша малу стукнула і втікла...я до неї-ніжно,спокійно питаю-доця,ну що ж таке? ти що не любиш сестричку? то ж такий милий пупсік беззахисний ?-а старша нахмурена махає головою що нє (не люблю...:sad:((
    таке проходить? чи то вже від характеру дитини залежить?
    Бо малятко тішиться зі старшенької,любить дуже її,радіє,аж пищить...
     
  9. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    Відповідь: Проблеми у стосунках мiж сестричками/братиками

    Коли ми були у психолога і я пожалілась, що Антон кусає ДІму то вона порадила звернути увагу в якій саме ситуації це відбувається. Наприклад якщо Антон бавиться і Діма йому заважає, а після укусу йде геть - то це в межах норми бо так він захищає своє. А якщо робить боляче меншому просто так- то тут варто подумати чому так дитина робить. В нас якщо раптом таке подібне починається - то я зразу збільшую порцію ласки старшому))) і багато говорю про те як сильно його люблю і братик любить і разом їх зацьомую-обнімаю і т.д.
     
  10. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Проблеми у стосунках мiж сестричками/братиками

    в нас старша сестричка меншу ніколи спеціально нічим не ображала, бувало раніше, що просто ігнорувала, а менша, коли була ще маленькою так тішилася сестричкою, очей з неї не зводила, а тепер підросла і старшу сестру постійно тероризує, може і вдарити, наробить збитків і на Софію зіпхає... мені її аж шкода буває. Часом хочеться Софії сказати, щоб дала здачі у випадку як менша вдарить але не кажу, бо відчуваю, що то неправильно... але того Софійчиного "мамааа, а вона мені..., а вона мене..." мені забагато і воно дратує. З меншою поясненнями і розповідями ради дати не можемо наразі, пояснюєм далі і чекаєм поки переросте, вчу Софійку виховувати сестричку гарним власним прикладом ... але маю таку думку, що то в неї характер такий і по суті нічого може і не змінитися... :girl_in_dreams:
     
  11. karioka

    karioka Well-Known Member

    Відповідь: Проблеми у стосунках мiж сестричками/братиками

    ну от може як підростуть-то буде,як то кажуть "в іншій площині" -я хочу побачити як меньша буде себе захищати,як рагуватиме. А наразі то дитя таке мацьопе,і так щиро на все дивиться,тому напевне так "серце болить" за такі речі,як трапляються. Я в сім`ї росла сама,то ж життєвого прикладу немаю:girl_flirt:, ну але і егоїстка з мене не виросла...(характер?виховання?)...:girl_yes:
     
  12. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    Відповідь: Проблеми у стосунках мiж сестричками/братиками

    Особисто я намагаюсь уникати таких фраз. Звісно, що то буде дратувати старшу дитину, милий пупсик і всі навколо нього сюсюкають. Старші теж хочуть бути такими ж пупсіками. "Мама, покрути мене як Діму. Мама, візьми мене на руки як ДІму. Мама, покачай мене отак як Діму" і т.д.
    Я стараюсь більше говорити, що оце твій менший братик і він дуже тебе любить і дуже хоче бавитись з тобою і він не розуміє чому ти його ображаєш, це ж твій найкращий друг і т.д.
     
  13. Bambe

    Bambe New Member

    Відповідь: Проблеми у стосунках мiж сестричками/братиками

    А в мене менший постійно провокує Павлика, то забере забавку, то підійде вдарить. Я пояснюю, що так не можна, треба любитись, разом бавитись - тоді Дарій "включає" свій плач або закриває вуха.
     
  14. HAPPY NATA

    HAPPY NATA Форумляночка

    Відповідь: Страхи другої вагітності

    що ви маєте на увазі? Можна детальніше? :)
     
  15. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    Відповідь: Проблеми у стосунках мiж сестричками/братиками

    Взяла цитату із сусідньої теми.
    Так от "де собака зарита". Я то думаю чому мої діти весь тільки мене й ділять. На руки до мене лізуть обидвоє. Діма старається Антона відтягнути і зразу до циці добратись і т.д. Антон зовсім не хоче бавитись з братом. По можливості все в нього відбирає... Я теж з народженням меншого старалась максимально уваги приділяти старшому. А Діму частенько залишала на 1-2 год з бабусею. А як менший став підростати, в мене виникло відчуття, що яйому конкретно не додаю любові. Хоча і гв на вимогу і спільний сон і на руках ношу скільки хоче. Зі старшим я весь час щось говорила в такому віці, якісь забавлянки-масажики, а з Дімою такого майже не було. Правда Антон завжди на пісеньки-віршики при плачі заспокоювався і слухав, а Діма - тільки голосніше плаче. Антон любить Діму- добре знайомій сусідці віддавати його не хоче)))) (Сьогодні вона зайшла до нас в гості, а він з порогу питає чи вона не прийшла брата собі забрати бо він не віддасть)))) Але тим не менше, в гру з іграшками поки що я їх організувати не можу. Хоча стараюсь подуріти з ними разом, обнімалки-цьомалки влаштувати і ще книжки нам вдається трохи почитати разом. Меншого хочеться ще в дупцю цьомати, попідкидати-помучати - і старший теж того хоче, а я вже фізично не можу той "метр в кєпкє" погоцати))). Якось я розриваюся в почуттях між ними.
     
  16. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Проблеми у стосунках мiж сестричками/братиками

    а я гоцаю, і цілую в дупцю (кажіть фуфуфу, а я ті дві дупці дуже люблю)
    і любляться обидва
    і ділять мене обидва, а я обох пригорну з двох боків, аж відпираються
     
  17. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Проблеми у стосунках мiж сестричками/братиками

    Мене просвітила одна жінка, котра мені сказала, що ми завжди переживаємо за старших, але вони свою увагу вже отримали, це меншим дістається менше уваги так насправді.
    Я Меласю з Натусиком на руки разом беру й ношу. Тішаться, регочуть один до одного. Так класно!!
     
  18. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    Відповідь: Проблеми у стосунках мiж сестричками/братиками

    Та і я цілую. А шо дєлать?))) Але ДІмон любить щоб його головою вниз погоцати і Антон так любить. А його я вже так не моожууу.

    І я ношу іноді по квартирі. Мама моя тільки за голову хапається бо в мене є проблеми з хребтом. А діти разом - 27 кг виходить, майже половина мене)))
     
  19. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Проблеми у стосунках мiж сестричками/братиками

    Ось, знайшла лінк , який Suzi давала в якійсь темі, забула в якій. Формулює весь мій досвід зі старшим і з молодшим. Зі старшим наробили помилок, із молодшим, уже навчені гірким досвідом, повелися інакше.
     
  20. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Проблеми у стосунках мiж сестричками/братиками

    Дівчата. а коли ви розказали своїм діткам що скоро вони будуть "старшим братом/сестрою"? На якому терміні? на самих початках вагітності чи коли вже живіт став помітнішим?