Проблеми у стосунках мiж сестричками/братиками

Тема у розділі 'Маленькі бешкетники', створена користувачем Koza-Dereza, 23 Лютий 2010.

  1. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Проблеми у стосунках мiж сестричками/братиками

    Тю.
    Я якось тим не морочилась. Як дізнались, то в нас про то з чоловіком розмова йшла, ну і Ромік само собою все розумів і розпитував, тому він вкурсах з самого початку.

    Взагалі до вагітності, коли хтось його запитував, чи хоче братика/сестру то відповідь була однозначна - "Ні, мама одна, тато один і я теж один маю бути".
    Я коли вже зайшла розмова, що скоро буде, то гарненько то все сприйняв, мало не щодня питається, "Ну коли вже в мене буде братик, щоб я вже мав з ким поїздами бавитись?"

    Взагалі я трошки маю побоювання щодо того, як все буде після народження, адже Ромік дуже звик до гіперуваги до себе з боку мами-тата. Він навіть якщо тортик покласти йому не першому, то його їсти не буде, такий собі маленький егоїстик. Увага бабусі (моєї мами) теж має бути приділена вся йому.
    Ох. Я вже його жалію, як він бідненький, адаптується і навчиться ділитись нами з дитинкою.
     
  2. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Проблеми у стосунках мiж сестричками/братиками

    Розповіли практично відразу, з того часу готувались- нам подарували дуже гарну дитячу енциклопедію про людину і там був дуже гарний розділ про розвиток малюка в мами в животику, дивились фільми про те як росте малятко, розказували віршики, співали пісеньки сестричці, ходили разом на УЗД, разом готували речі для сестрички, переглядали Андрійкові фото, де він одягнений в деякі з тих речей і порівнювали як сильно він виріс і яка маленька буде сестричка, так само разом готували іграшки, приблизно рахували час до народження, слухали як ляля відстукується з животика, то все супроводжувалось розповідями про те, що ляля в животику ще дуже маленька, але вже знає, що в неї є братик і дуже того братика любить.
    І я переживала. бо Андрійко в мене теж дуже мамин-татовий, але він сприйняв дуже добре, принцип "ділення батьками" вловив відразу і спокійно реагує на те, щоя фізично чогось зробити не можу, бо в той час годую чи переодягаю Дарцю. В свою чергу будь які спроби доглядати сестричку вітаються (але залишати їх вдвох в кімнаті не ризикую - боюсь, що з тої любові він її задусить, бо під час цьомків-обіймів силу не розраховує :) )
     
  3. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Проблеми у стосунках мiж сестричками/братиками

    ну ми ще особливо нікому нічого не кажемо і не обговорюємо)) Просто я от сьогодні згадала що цього тижня маю йти на УЗД, а то вже 12-й тиждень, пасувало би Сашкові розказати. Нині зранку лежимо на ліжку всі троє і я до чоловіка кажу: тату, а як ти думаєш, кого би Саша хотів: братика чи сестричку? Сашка відразу видає: я хочу котика))) Але то в нього так буває, він ще не вирішив кого більше йому треба))
    Я би ще чекала трохи, але останнім часом Сашко став зовсім інакше поводитись, ніби відчуває щось. Дуже багато тулиться, цілується, обнімається, проситься на руки. Я йому то все даю, але деколи мені здається що він хоче взяти ніжності від мене максимум, про запас)
    Піду шукати кіно про маляток, будемо готуватись до появи малечі))
     
  4. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Проблеми у стосунках мiж сестричками/братиками

     
  5. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: Проблеми у стосунках мiж сестричками/братиками

    ми сказали десь на другому місяці, Максимко знав, що буде братик або сестричка і коли живіт був помітний то постійно гладив живіт і говорив з малечею.

    ---------- Додано в 15:15 ---------- Попередній допис був написаний в 15:13 ----------

    ми теж ходили завжди з Максимком на УЗД, лікар йому розповідала про братика.
     
  6. Magnit

    Magnit Від себе не втечеш

    Відповідь: Проблеми у стосунках мiж сестричками/братиками

    Отак мій старший син ще до тесту (я вже здогадувалась, що таки вагітна, бо планували) просто замучив питаннями, коли вже в нього буде братик. І то буквально тиждень. До того якось питав, але не так наполегливо :girl_yes: Реально відчував.
    А про вагітність одразу дізнався татко, тоді найперше "майбутній старший братик", а вже тоді бабусі-дідусі і дорога родина. І якось було мені дуже принципово, щоб найперше сказати малому, не хотілось випускати ту радість за межі нашої сімейки.
    Якось так... :girl_tender: :girl_yes:
     
  7. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: Проблеми у стосунках мiж сестричками/братиками

     
  8. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Проблеми у стосунках мiж сестричками/братиками

    мдя...в нас з тим тяжче...
    Мій Ромчик каже що хоче братика і сестричку тоже хоче. Деколи питає за братика, і наголошує, що сестричка - пізніше, а деколи навпаки: сестричку, а потім вже братика. Бррр, запутав мене з своїми замовленнями.
     
  9. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Проблеми у стосунках мiж сестричками/братиками

    Таки так. Остап зразу казав, що мама народить братика. Я ж відповідала, що так не можна казати, бо якщо в животику живе сестричка, то вона образиться. Остап каже "нема там ніякої сестрички, там братик".. І лише через 2 місяці його слова підтвердив лікар УЗД.
     
  10. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: Проблеми у стосунках мiж сестричками/братиками

    в нас все чьотко :) - зараз народиться сестричка, а потім обовязково ще хлопчик, і приблизно раз на кілька тижнів мені то нагадує :girl_haha:
     
  11. Magnit

    Magnit Від себе не втечеш

    Відповідь: Проблеми у стосунках мiж сестричками/братиками

    В нас по плану-замовлення ще один братик :girl_wink: І то при тому, що замовляє старший (9 років) :girl_yes: Я дуже тішусь, що вони любляться, а не відбили охоту малих дітей :girl_tender:
     
  12. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Проблеми у стосунках мiж сестричками/братиками

    Розказала я вчора Сашкові новину)) Він першим ділом каже:ану дай живіт, я погладжу малюка. Потім переживав що мамі боляче коли дітки народжуються. Потім ми домовились що поки це таємниця і відгадайте що він перше сказав бабусі сьогодні зранку? "бабуся, в мами в животику є дитятко", конспіратор малий))
    Щодо статі ще не вирішив кого хоче, але якщо буде дівчинка то має бути Діана (садочкове кохання). І ще переживає щоб малюк не відбирав забавок, але ми пообіцяли що малюкові купимо інші іграшки.
     
  13. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Проблеми у стосунках мiж сестричками/братиками

    Оскільки ми конспірувались до 20 тижнів, то і Дми до цього часу не казали. Зараз Дмитро дуже добре уявляє собі, що буде ляля, знає, де ляля буде спати, що буде їсти, знає, що йому буде можна її тримати (а Сергійкові - тільки гладити, бо він - ще малий :)), знає, що, напевно, буде дівчинка - і часом говорить про заколочки і про те, що в неї буде довге волоссячко.
    Сергійко все відчуває з першого дня цієї вагітності, але що до чого, зрозуміє, думаю, лише коли побачить лялю. Не думаю, що це буде просто, особливо перший час. Втім, також не думаю, що ми матимемо якісь особливі проблеми стосунків. Звикнемо, навчимося, владнається
     
  14. ELEGANCE

    ELEGANCE Active Member

    Відповідь: Проблеми у стосунках мiж сестричками/братиками

    Яка знайома історія. Коли сказала старшому (десь на 5 місяці),домовились що це великий секрет, розтриндів усім-у садку,сусідам, коротше усім кого бачив і знав.
     
  15. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Проблеми у стосунках мiж сестричками/братиками

    мене нині в садку вихователька вже привітала. Сашко наш просто супер майстер з таємниць)))
    Але і його зрозуміти можна, в групі майже всі дітки мають братиків-сестричок, от і йому хочеться потішитись)
     
  16. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Проблеми у стосунках мiж сестричками/братиками

    Добре, що вас привітала. Мій з вихователькою поділився радістю, що в нього буде братик, на що вихователька сказала "о Боже, бідна мама, 2 хлопці"...:khomyak:
     
  17. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: Проблеми у стосунках мiж сестричками/братиками

    Раділа я перших півтора року що діти ладять, нема ревнощів і т.д......
    Останій місяць я в шоці від їх спілкування. Постійні бійки, крики,шарпання, а головне що винні обидвоє.
    Результат сьогоднішніх забав=вибитий зуб у Володі і море крові
    Йду здаватися в дурку
     
  18. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Відповідь: Проблеми у стосунках мiж сестричками/братиками

    Я деколи вголос кажу чоловікові - ще трошки і моя голова розсиплеться. В мене менша різниця між дітьми- 1 рік , кожен хоче бути головним, жоден не поступиться, навіть якщо іграшки однакові, то все одно хочуть ту, яку хтось взяв першим. Я себе заспокоюю, що ще трошки і буде легше. А ви такво зруйнували мої найліпші сподівання :girl_haha:

    Я стараюся в критичних випадках забирати " предмет кофлікту " на шафу і дітей в ліжко, трохи "поревуть ", то є трохи мирного часу :girl_flag_of_truce:
     
  19. dasha

    dasha Well-Known Member

    Відповідь: Проблеми у стосунках мiж сестричками/братиками

    В мене малий абсолютно не хоче ні братика ні сестрички. Який вже рік його питаємо, категорично ні, і ніякі позитивні моменти його не цікавлять. Як бути в такому випадку, бо думаю що друга дитина була б значним стресом для нього.
     
  20. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    Відповідь: Проблеми у стосунках мiж сестричками/братиками

    Як я вас розумію. В мене різниця між дітьми 1.5 року. Вони постійно конкурують між собою. Деколи, прошу когось з них принести потрібну мені річ, то несуть разом (урочисто тримають зарядне кожен зі своєї сторони). Або Аня приносить, Марко несе назад і приносить ще раз:girl_crazy: (сподіваюсь, зрозуміло написала). А ще в нас проблеми, кого першого вдягнули, хто з"їсть останній шматочок і т.д. Б"ються і докладають один на одного, дразняться.
    Я росла одна в сім"ї, завжди мріяла про братика чи сестричку, схоже мої діти мріятимуть про протилежне. І як я не намагаюсь рівноцінно розподілити увагу, їм обом її замало...