Проблеми у стосунках мiж сестричками/братиками

Тема у розділі 'Маленькі бешкетники', створена користувачем Koza-Dereza, 23 Лютий 2010.

1. Haidee

Haidee Well-Known Member Команда форуму

Не в'яжеться мені це з дитиною дошкільного віку. Я розумію, що зараз багато теорій розвелося, як треба правильно поводитися з дитиною в тій чи іншій ситуації (і я маю власну теорію, що теперішні мами дуже сильно відгребуть за це від своїх дітей через 20 років), але я взагалі не впевнена, що 2-3-4-річна дитина розуміє поняття "мене люблять" якось інакше, ніж через дії мами і, напевно, через міміку на її обличчі і тембр голосу. Тобто, проблема появи молодшого - це таки проблема переорганізації звичного укладу, а не перерозподілу маминої любові. Ну але то я так бачу. І мені якось сумно, що ті мами, яким зараз 20-30-35 років, так сильно переймаються уділянням уваги дитині, що втрачають за цим і себе, і дитину. Але це лише мої думки, я знаю, що багато хто думає абсолютно протилежно і має гарні стосунки зі своїми старшими дітьми.

• Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 2
  2. Rodionochka

Rodionochka Безнадійна оптимістка

• Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • мімімі мімімі x 1
  3. Almariel

Almariel Well-Known Member

Не вийшло у мене так просто. Молодша дитина абсолютно без проблем вписалась в розклад і уклад сім'ї: то була золота дитина, яка спала цілу ніч без плачів. Старша як ходила до няні - так і продовжувала, як спала з нами - так і далі спала. Але дах їй зносило добряче. І Мені теж

4. Orman

Orman Модератор-бомба

мені шкода. Немає рецептів на все. І воно не було так просто як звучить. Але коли знаєш на чому стоїш, то дах зносить менше.
    В нас ще тато дітей дуже знімає напругу.

• Подобається Подобається x 1
  5. Retaret

Retaret Well-Known Member

Я сьогодні зловила себе на тому, що починаю звикати до тої вередливості ))
    Графік малої теж не міняли, але буває в обід малий плаче і тоді її неможливо прикласти. Вночі кілька разів лиш було, що малий так добряче голосно заплакав і вона тоді зривається теж дуже нервова, але її назад прикласти то 1,5 год займає. От і цієї ночі ми таке мали.
    Завтра наш тато нарешті йде на роботу, подивимось як воно буде

Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk

6. ruda kishka

ruda kishka Well-Known Member

Ви, доречі, ще зверніть увагу на Ваш емоційний стан. Бо діти дуже це відчувають і переймають

• Погоджуюся Погоджуюся x 2