Проблеми у стосунках мiж сестричками/братиками

Тема у розділі 'Маленькі бешкетники', створена користувачем Koza-Dereza, 23 Лютий 2010.

1. Mansikat

Mansikat Well-Known Member

А в нас сьогодні вперше прозвучало запитання "Мам, а кого ти більше любиш?". За дивним збігом, якраз нещодавно трапилась мені інформація на ту тему, пороздумувала, і сформулювала собі думку, що відповідь "однаково" - не найкраща. "Кожного дуже люблю по-своєму" - по-перше, правдивіша відповідь, по-друге, дає дитині відчуття своєї унікальності для батьків, і, дуже сподіваюсь, знімає фокус з постійного пошуку доказів, що "а може таки неоднаково". І, ще такий практичний момент, нам з сестрою в дитинстві довший час дарували подарунки обом на ДН котроїсь з нас. Власне, щоб однаково, і нікому не було образливо. Не скажу, що в дитинстві не раділа додатковому подарунку, але тепер розумію, що через це прагнення рівності, втрачається оте відчуття своєї винятковості для батьків, в конкретному випадку оцього дня твого, саме твого народження.
    І по реакції на мою відповідь сина, я відчула, що він почув те, що хотів почути.

Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk

• Подобається Подобається x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. ГаЛоЧкА

ГаЛоЧкА Well-Known Member

чоловік пропонує теж так робити..