Проблеми у стосунках мiж сестричками/братиками

Тема у розділі 'Маленькі бешкетники', створена користувачем Koza-Dereza, 23 Лютий 2010.

  1. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Відповідь: Проблеми у стосунках мiж сестричками/братиками

    Ото точно!!! Як я приїхала з пологового, то аж розплакалась, як Настю побачила. Така вона мені здалася величезна, моя маленька дівчинка... Така головка велика, такі ручки-ножки довгі...
    Хоч пройшло вже півроку, але до сих пір мені здається, що чогось я їй не додаю. Як не крути, але кусочок дитинства я в неї вкрала... От сиджу я зараз і реву. Клініка...
     
  2. MADLENKA

    MADLENKA Well-Known Member

    Відповідь: Проблеми у стосунках мiж сестричками/братиками

    Ню, ану не ревіть!!!! Таке відчуття свідчить, що Ви хороша мама, яка намагається віддати максимум!!! Нічого Ви не вкрали, а додали їй радість, бо в неї з*явилась ще одна рідна людина на Землі!!!
     
  3. Златка

    Златка Well-Known Member

    Відповідь: Проблеми у стосунках мiж сестричками/братиками

    Іруню, ну чому сльози і такі думки? Я думаю, що для своїх донечок Ви - найкраща мама і - тим більше, якщо є якісь такі відчуття, як ото у Вас зараз - значить, Ви будете ще більше старатись для них :girl_curtsey:
    Звичайно, такі думки певно приходять до будь-якої мами діток з невеликою різницею у віці... Я от, наприклад, теж із Златусею хотіла уже походити на якісь заняття для діток, але як народиться малятко, то мені дійсно буде не до того... Але я намагаюсь не пускати навіть до голови такого, що я "вкрала кусочок дитинства" - можливо, я навпаки дарую їй те, чого не було в мене :girl_in_dreams:
     
  4. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Проблеми у стосунках мiж сестричками/братиками

    Ну що ВИ!!! Зовсім ні. ЇЇ дитинство нікуди не ділось. Ви його просто урізноманітнили появою нового члена сім"ї.
     
  5. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Відповідь: Проблеми у стосунках мiж сестричками/братиками

    Я ж кажу, клініка... Гормони все ще в норму не приходять:girl_sad:. І хоча Єва з самого початку була бажаною дитиною, тим більше, що я взагалі колись мріяла про різницю між дітками у 2 роки, але реальність, у моральному плані, виявилася важчою. Але коли подивлюся на свої дві крихітки, як вони бавляться добре, любляться, то аж свічуся від щастя:girl_tender:
     
  6. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Проблеми у стосунках мiж сестричками/братиками

    Істинна правда!!
    Мій Остап в віці 9 років вже міг памперс меншому поміняти і лишитись на годинку з ним вдома...а Маркові зараз 8- малявка малявкою.:girl_tender:
     
  7. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Проблеми у стосунках мiж сестричками/братиками

    I знов Катерину понесло. Сьогоднi вона два рази вмостилась на дитину в той момент коли нiхто не дивився. Тiльки я вийшла з кiмнати на хвилю, вертаюсь а Катя вже сидить на Христининiй дупцi зверху i каже що вона їде на конi. Я надавала по дупi. Були плачi i крики. Я забрала Христю на кухню. Катя прийшла i дивиться на мене. Я присiла на колiна розвела руки для обiймiв, Катя пiдiйшла обнiматись. Я їй кажу що не можна їздити на Христинцi, то болить їй, вона малесенька. Катя погоджується, каже, так бейбi маленька, не можна сiдати на бейбi. Я питаюсь чи вона буде чемна, каже що буде. Я потiм iду на роботу. По обiдi мама казала що вже сiла на Христiн живiт. I шо я маю з нею робити?????
     
  8. Leila

    Leila Well-Known Member

    Відповідь: Проблеми у стосунках мiж сестричками/братиками

    Ніно перечекати, в мене те саме з малим, пояснюю, прошу. через деякий час ніби й не говорила, робить що хоче. і з малою теж. пильную і просто попереджую його вчинки. ніби він і розуміє що не можна, але дуже хоче щось погане зробити. А деколи підходить обнімає Лілю і каже люблю-люблю. вчора порвав книжечку маленьку на двоє дав Лілі читати. але якщо хоче якусь іграшку, то забирає в малої поки сам не надумає дати доти не забереш. Весело одним словом.
     
  9. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Проблеми у стосунках мiж сестричками/братиками

    У вас вона ще маленька і просто не розуміє, а мої дві часом так бавляться, що мені видається - зараз кості будуть хрустіти. Спершу регочуть, а потім плачі, бо боляче. І вони вже досить великі, щоб розуміти, але не доходить...:confused:
    Але я вам скажу, що попри всі нюанси, відмінності характеру і взагалі суто дитячі непорозуміння, вони чудова компанія одна для одної. Сумно їм не буває, завжди є з ким бавитись. Просто вам ще трошки треба почекати, аж підростуть. Буквально трошка. :)
     
  10. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Боже, та скiльки ж чекати. То просто неможливо. На дiлення iграшками я й не звертаю увагу дуже. Вона розумiє (деколи) що таке дiлитись. Але оце драння за волосся, щипання, i тим бiльше СИДIННЯ на Христi мене взагалi не влаштовує. I то вона молнiєносна, як кобра, хвать за секунду i навiть не встигнеш нiчого зробити. I дивиться такими хитрими очима. I любимо її i голубимо, i на руках носимо, i з нами спить, i на нiч я їй спинку чухаю щоб заснула, i доця i котику i всеодно мало i мало.

    Якби Христя могла дати здачi, то я б їм дала самим розiбратись. Але я боюсь що Катя їй ребра потовче одного дня. Я клянусь, на секунду вийшла на кухню (не знаю як це було з мамою) як Катерина вже осiдлала сестру i їде по справам. Я розумiю що вона собi думає раз можна їздити на мамi, татовi, бабi i дядьковi, то чого це раптом не можна їхати на Христi? Йой боже, я вже сама з себе смiюсь... i смiх i грiх.
     
    Останнє редагування: 18 Травень 2010
  11. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Проблеми у стосунках мiж сестричками/братиками

    А мої так любляться, Марко Михайлика обціловує, кличе якщо що - мама йди скоро, Михайлик плаче, цицю хоче :) якщо хтось прийде і візьме малого на руки кричить - поклади, то мій Михайлик :) Правда в Марка вільний доступ до циці - коли захоче і собі посмокче.
     
  12. Незнайомка

    Незнайомка Well-Known Member

    Відповідь: Проблеми у стосунках мiж сестричками/братиками

    не знаю, як будуть мої між собою, сподіваюсь, не дуже ревнувати... багато в цьому залеждить від батьків (знаю по свому досвіду, не дуже хорошому і порівнюю з чоловіковим досвідом, може, не ідеальним, але суттєво кращим). також деколи бродять думки, що заберу частку дитинства в старшого, але заспокоюю себе тим, що, знаючи, як не треба робити, зможу не протиставляти дітей один одному як конкурентів та й старший таки досить маленький, щоб завалити його обов"язками
     
  13. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Проблеми у стосунках мiж сестричками/братиками

    Ще трошки... мої теж часом чубляться (хоч і любляться :)) але відколи Дмитро навчився давати собі раду вже менше плачів. Молодший кілька разів старшого до синця вкусив і старший вже боїться до нього лізти :) (Дмитро впринципі не кусається, але мусить якось раду собі давати :))
     
  14. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Проблеми у стосунках мiж сестричками/братиками

    Софійка як бачить,шо комусь Тая цікава,а особливо іншим дітям,то теж заявляє,шо то її сестричка.А так,то не проявляє до неї сильного інтересу,фізично то не зачіпає взагалі,хіба як менша в мене на руках,то по голівці погладить,або пальчики на рученятах порахує. Віднедавна таки почалися в нас ревнощі... Як Тая вимагає собі уваги,то Софія чіпляється мені за ноги і каже:"Я так заскучила" або "Я так люблю...",хоч бери і розірвися для них на дві половинки... Постійно тягне мене бавитися,але ігри вибирає такі,в котрі я не можу бавитися з меншою на руках,а якшо і можу,то все рівно каже:"Поклади дитинку,поклади..." Зранку як прокидається,то я майже завжди в той час годую Таю,то Софія починає хотіти щось до чого мені треба встати,шоб їй подати,навіть якшо те щось від неї на відстані руки,і то все з таким ниттям і плачем,шо або таки відриваюся від меншої і встаю або деколи і сварюся як вже нерви не витримують.
    Але в загальному в нас ніби ше все досить незле:girl_smile:
     
  15. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    У нас справи просто жахливо. Я думала що якось все пiшло на краще, але ситуацiя рiзко погiршилась. Вiд недавна (вже кiлька недiль) Катя просто здурiвша. Не можу пiдiбрати iншого слова. Вона не просто намагається всiстись на Христю, вона просто її душить. Не дай боже їх залишити, як Катя вже з своїми залiзними обiймами сiдлає малу. Христя верещить, а Катi до одного мiсця. А вчора, я думала що просто ... просто не знаю що я вже вчора думала, багато чого. Я була залишена дома з ними пiсля роботи на 2 години. З 5:30 вечора до 7:30 вечора. Катя була просто ненормальна. Вона сiдала Христi на голову що 10хв. Я її вже замикала в її кiмнатi на хвилинку, потiм вiдкривала питалась чи вона буде чемна. Катя з чесними очима казала що буде чемна, i в ту ж секунду бiгла до маленької i мостилась їй на голову. Я за двi години i танцювала з ними, i ми скакали по диванних подушках, i читали, i малювали, i спiвали i все що можна робити робили, лише не ходили на вулицю, i я вже збиралась втiкати свiт за очi. Потiм, ввечерi вона в iстерицi не хотiла спати. Тодi вже чоловiк вкурвився i завiв її в кiмнату й не випускав. Не знаю яким дивом Христинка не проснулась через тi крики Катериненi. Я сама сидiла i ревiла в офiсi свому, але ми вирiшили що вiн нею займеться вчора, бо вона чомусь зi мною себе найгiрше веде. Врештi решт, вона почала кричати що буде чемна i що вона не хоче "giant" (велетень). Ми зрозумiли що вона чогось злякалась i чоловiк її взяв до вiтальнi i там вона заснула на диванi. Сьогоднi зранку з татом не вiталась i не обнiмалась, лише зi мною. Я з запухшими очима i в депресiї сижу на роботi i просто не знаю як менi далi бути. Вже до обiду Катя i тато помирились... а у мене на душi такий стан, просто жахливий. Я не розумiю чому я не можу справитись з малесенькою 3х рiчною дiвчинкою.
     
  16. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    може Катя так ревнує?
    а якщо злякалась то при чому "велетень" до того що вона Христі на голову вилазить. Може поговорити з малою? чи до психолога завести...раз то вже так довго триває?
     
  17. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    здається ніна водила і ходила і говорила
    криза тяжка
     
  18. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Проблеми у стосунках мiж сестричками/братиками

    До психолога я не ходила, але говорила з педiатром, читала книжки, статтi, форуми, простi люди... Просто в мене така ПАНI i менi з цим треба жити. Я дуже надiюсь що хоч до школи це перейде. Вона на людях ЗОЛОТА! Просто прикладай до рани i все загоїться за секунду, а дома навiжена. Ходить в "табiр" лiтнiй, на двi години в день, 4 рази на тиждень. То я там бачила як вона себе веде: ручки човником, сидить чемно на крiслi нiкого не штовхає, таке миле ангеляточко. У них час вiд часу є забава на дворi з водою, а потiм вони сидять на своїх рушниках i чекають щоб їх батьки забрали. Я якось прийшла поранiше i спостерiгала за нею. Вона найчемнiша дитина була. Тихенько сидiла, не втiкала, чемно робила все що вихователька казала, витиралась сама, одягала взуття. А дома... :sad:
     
  19. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Проблеми у стосунках мiж сестричками/братиками

    Нінусь, а не можеш з Катрусею кудись поїхати хоч на кілька годин, приділити увагу тільки їй, сказати як ти її любиш, що вона твоя перша улюблена донечка... Сказати, що через її дії тобі погано, попросити, щоб якщо вона тебе любить, щоб так більше не робила...
    Насправді не знаю що порадити, тримайся!!! Цьом!!!
     
  20. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Проблеми у стосунках мiж сестричками/братиками

    Та можу, деколи, не часто i не на довго, бо Христя ж ще на цицi. От сьогоднi вiзьму її пошастати по магазинам пiсля роботи. Я взагалiто через 45 днiв вже буду дома з ними довгий час, може тодi щось змiниться.