Проблеми у стосунках мiж сестричками/братиками

Тема у розділі 'Маленькі бешкетники', створена користувачем Koza-Dereza, 23 Лютий 2010.

  1. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Проблеми у стосунках мiж сестричками/братиками

    а особливо як треба в мами-тата щось випросити, то обидвоє ходять і ниють, старший хоч знає що хоче, а менший йому допомагає, за компанію ходить і підниває :)
     
  2. MADLENKA

    MADLENKA Well-Known Member

    Відповідь: Проблеми у стосунках мiж сестричками/братиками

    А я все з надією чекаю, коли мої стануть дорослішими, ну хоча б трішечки... Бо так інколи доводять своїми "моє!", "то не я розкидав, а вона, хай вона і прибирає", "то не я, то Максим" і тут же ж оченята невинного кошенятка з мультика Шрек.:8:
    Найбільше переживаю за старшого, бо щось аж дуже вже він нервовий стає. Ну зовсім не має терпіння до молодшої і що з цим робити вже моєї фантазії не вистачає. :confused: Вже й не знаю,як навчити терпінню один до одного? Чи то з віком має перейти?
     
  3. MILITARIYA

    MILITARIYA Well-Known Member

    Відповідь: Проблеми у стосунках мiж сестричками/братиками

    Нарешті!!!!! мій Володя почав гратися з Софійкою, цілує, обнімає, гладить, дає їй навіть свої машинки, хоть не дає більше нікому, розказує їй віршики, співає пісеньку.....а вона так ним тішиться, так сміється......
     
  4. Nevalyawka

    Nevalyawka New Member

    Відповідь: Проблеми у стосунках мiж сестричками/братиками

    так як я молодша сестра, то з моєю старшою сестрою ми сварились щодня по десять разів і так допоки вона не вийшла заміж,та сказала що вагітна!після того ми вже ні разу не гаркнули одна на одну і не бились! це все припинеться рано чи пізно! і це є у всіх родин в який двійко діток) так завжди було і є)
     
  5. perepelochka

    perepelochka New Member

    Відповідь: Проблеми у стосунках мiж сестричками/братиками

    В мене велика різниця між дітьми- 9 років. Старший обожнює сестричку, а вона цим нещадно користується, б"є його, штовхає, виганяє з кімнати(
     
  6. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Відповідь: Проблеми у стосунках мiж сестричками/братиками

    А я не можу натішитися з моїх діток, що вони так любляться. Купляє бабуся Насті сочок. А та здивовано питає: "А Єві?" І то що би їй не дали, то вона ще просить для сестрички:girl_crazy:.
    Як Настя зранку збирається в садочок, то Євуся кричить не своїм голосом:girl_cray:. Хоче йти з Наною.
    Разом вже їх випускаю на подвір"я ( в нас власний будинок ). То бігають собі, бавляться в пісочниці:girl_dance:.
    Зранку обов"язково біжуть одна до одної цілуватися-обніматися.
    Класно, скажу вам, мати двох донечок:girl_in_love:.
     
  7. TUCR

    TUCR Well-Known Member

    Відповідь: Проблеми у стосунках мiж сестричками/братиками

    Умене поки що одна дитина, але хочу вам розповісти про одних своїх знайомих брата й сестру які не любляться з малку, не любляться це мало сказано не навидять один одного, їй 15років, а йому буде 12 чи 13років точно не пам'ятаю, був випадок як малому було може 2-3роки,а вона його у ліфті закрила.Знаєте я в сім'ї одна і колись також більше нікго не хотіла, але зараз від сестри б не відмовилась!:girl_sad:
     
  8. Achat

    Achat New Member

    Відповідь: Проблеми у стосунках мiж сестричками/братиками

    Мої так людляться,що я деколи вмираю з сміху.
    Але стршенький дуже все до малої лізе, а вона цього не дуже полюбляє, то деколи він може получити
     
  9. Taska

    Taska Well-Known Member

    Відповідь: Проблеми у стосунках мiж сестричками/братиками

    Тереза дуже ревнує мене до Дарусі (я думала що то навпаки буде) і завжди домагається свого, відбирає усі іграшки і т.п Мені Дарусю аж шкода інколи..
     
  10. Златка

    Златка Well-Known Member

    Відповідь: Проблеми у стосунках мiж сестричками/братиками

    Тасько, у нашому домі та сама історія :girl_yes2: Як тільки-но Юстя побачить, що Златик до мене притулилась чи присіла на коліна, чи обняла, вона зразу ж стрімголов повзе через кімнату, встає на ножки і в прямому значенні того слова відтягує Златку від мене. І при чому з такими криками, що ого-го! І я теж думала, що буде навпаки
     
  11. vernata

    vernata New Member

    Відповідь: Проблеми у стосунках мiж сестричками/братиками

    Малий сьогодні пробував кинути в Настю моїм тапком, добре, що чоловік встиг відбити. Ніби любить її, цілує, гладить, а тільки втратиш пильність, пробує вдарити.
     
  12. Markkomp

    Markkomp Well-Known Member

    Відповідь: Проблеми у стосунках мiж сестричками/братиками

    А моя красуня ніби і любить братика, але ще не може зрозуміти нащо він потрібен бавитись не можна тримати на руках теж і хоч мама постійно на руках тримає, то починає такі істерики і вередування що мені її аж шкода
     
  13. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів (2)

    дівчатка, як у вас з двома дітками? у мене, поки, катастрофа. ще трохи і депресія почнеться.
    мала важко переносить появу брата, поводиться так, ніби, не знає, де тепер її місце, що робити, і взагалі чому все так змінилось.
    зі свого боку я роблю все, що в моїх силах. але вона реагує боляче навіть на дрібниці, от наприклад вчора під час купання малого, вона пролежала в страшній істериці під столом, бо я не дала їй купати дитину, а дозволила поливати ніжки, щоб не змерзли. і то ніякого підвищеного тону взагалі. я думала, що мізки мені витечуть, тут одне кричить несвоїми голосами, переодягатись самі знаєте як буває, а тут друге під столом завиває, що взагалі з того всього крізь землю провалитись хочеться.
    в перший день після повернення з ПБ Настя прямо спитала мене:"Мама, а ти тепер не будеш про мене заботіцца, а тільки про братика?".
    ви б бачили її оченята, коли вночі я годую малого цицею і мушу обернутись до неї спиною, бо сплю між ними. а вона, як той песик притулиться до спини, прижметься і лежить, як мишка.
    прийшла моя мама, а Настя давай шептати їй на вушко, що вона теж тихесенько смокче мамину цицю. а потім каже:"Баба, я якась така сьогодні нервова".
    дівчатка, і то при тому, що я роблю справді все можливе, щоб не травмувати старшу, а дитина переносить такий стрес.
    ще ті морози, ні вийти з дітьми, ні прогулятись. я просто не знаю, що можна зробити ще, щоб Настюх став знову таким, як був................
     
  14. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів (2)

    Біднятко маленьке:girl_sad:
    Женічка, ще ж тільки шостий день... Все владнається поступово, вона у вас розумна дівчинка:girl_yes2:.
    Настюх таким самим не буде вже, він вже буде дорослішим хіба. Ви все робите правильно. От і не звертайте з цієї дороги. Впевнено тримайтеся однієї лінії. Істерить під столом - переістерить. Не намагайтеся подертися між двома, бо з того нічого доброго не вийде.
     
  15. Люша

    Люша Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів (2)

    Розкажу таке... Хоч ми і трохи старші. Всю вагітність - дуже чекав братика. Перші два дні не відходив від нас. Потім дитину "накрило"
    - у нас був десь місяць ТАКОЇ!!!! поведінки - що я такого ще не бачила, і навіть не очікувала, що мій синочок таке може чудити. Довелося, на жаль, застосовувати суворі методи виховання- позбавляти солодкого, мультиків, прогулянок - бо любов та ніжність подвоєна чи потроєна - не допомагали.
    Це були навіть не ревнощі... Це була якась перебудова свідомості - чи що. Мені здається він сам не розумів, що робить і навіщо. Легше, поступово. стало десь перед Миколаєм, написав листа у якому замовив "супер-пупер брязкальце" для братика. Зранку тепер не піде до школи поки не побачить маську та взагалі бачу багато проявів ніжності. Ніби все нормалізувалось потихеньку.
    А щодо годування - то мусила накрапати в ложечку і дати спробувати - бо його аж муляло яке воно на смак і чому Данило їсть тільки маму. Попробував - та заспокоївся, бо не сподобалось))) Напевно переймався, що хтось щось їсть смачненьке, а йому не даю.
     
  16. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів (2)

    Оце дуже влучно!
    В нас різниця між дітками 6 років і 5 місяців. Істерик як таких не було, була якась відчуженість, чи як би то сказати. І "крига скресла" десь на третій місяць. Ромчик усвідомив, що тепер є не тільки ВІН. І то була вже геть інакша дитина.
    пс а в нас є десь спеціальна тема така, якщо не помиляюся...
    Осьо вона.
     
    Останнє редагування: 10 Лютий 2012
  17. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів (2)

    Женычка, тримайтесь, воно буде по-різному, трохи краще, трохи гірше, але за якихось пів року ваша Настя не уявлятиме життя без братика.
    Моя Іринка тепер як щось хоче- то каже завжди я і Олеся.
    Хоча саме болюче в нас оте спання, тепер вона як їжачок каже -іди до Олесі, і не завжди дає пообніматись.
    Перший місяць я їй молочко також ; в дитячу порцелянову кружку цідила, і завше пропонувала цицю - сама відмовлялась.
     
  18. сяняНЯНЯ

    сяняНЯНЯ Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів (2)

    В нас теж було щось подібне,може тільки не в такому масштабі,бо Софійка молодша за Вашу Настю,але поводилась дивно-навіть боялась їх лишати разом...
    Все з часом втихомириться,тепер Софія зранку встає і в першу чергу не маму цьомає,а "малого"(сама так його називає) і каже "мій маленький,я тебе ше сьогодні не бачила" і обціловує)))
    Так що,терпіння Вам!
     
  19. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів (2)

    Женічка-терпіння. Перший місяць тяжкувато, а далі все внормується, всі втянуться...і як каже Оля

    то чиста правда...
     
  20. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів (2)

    Я ще будучи вагітною дуже часто говорила Каті, що як народиться братик, то мама буде багато біля нього зайнята і поки він буде дуже маленький, то нам буде менше часу щоб побавитись, але це тільки тому, що він маленький, а Катю мама любить сильно-сильно і завжди буде любити. Я так переживала її обділити, все думала як то буде. Але нам наче все вдалося і як на мене, то завдяки таким речам:
    - постійно говорила, що Матвійкові дуже повезло, що в нього така розумна і така дбайлива сестричка. Коли говорила щось до малого в присутності Каті, то це завжди було про Катю, розказувала Матвійкові як сильно Катя його любить, а Каті казала, що Матвійко дуже любить її і завжди буде з неї брати приклад.
    - дозволяла і заохочувала Катю доглядати за ним. То мені вартувало дуже багатьох нервів, але намагалась не проявляти цього, бо поки Катя намагалась защіпнути кнопку на бодіку малого, а він верещав, то можна було зійти з розуму. Але такий інтерес в Каті минув через місяць, тоді ми вже купали і одягали Матвія самі, поки Катя бавилась.
    - постійно розказувала Каті як ще недавно такою вона була і я так само її одягала, годувала, носила і т.д.
    - в присутності Каті розказувала чоловікові чи своїй мамі яка молодець Катя, як вона мені помагає і як любить братика.
    Адаптація все ж в Каті була, але вона проявлялася плаксивістю і дивною поведінкою часом, але все це минулося за 3 місяці, а до малого вона ніколи ніякого негативу не проявляла. Зараз то взагалі така любов в обидвох, що не передати, Матвій постійно бігає і цілує Катю, обіймаються весь час, Катя каже, що любить братика більше за всіх на світі. Так що, Женя, зараз потрібно трохи потерпіти і почекати, потім все буде файно!