Проблеми з хребтом. Порадьте хорошого лікаря.

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем zapit, 20 Травень 2016.

  1. zapit

    zapit New Member

    Доброго дня! Мала сидячу роботу - часто боліла спина від тривалого сидіння за комп'ютером у дуже незручному положенні. Пізніше в районі шийного відділу хребта утворився горбик. Далі - завагітніла, на другому триместрі дуже боліла спина між лопатками - могла сидіти максимум 15 хвилин, а решту часу - лежала. Зараз- вже донечці рочок, довго не сиджу, але спина допікає щодня. Допомагають фізичні вправи. Порадьте будь-ласка лікаря, який би позбавив мене горбика у шийному відділі хребта та щоденних болей.
     
  2. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Дуже корисним для таких проблем є плавання. В мене від сидячої роботи теж таке турбувало, думала вже на масаж йти, але плавання допомогло. Прям на очах зникли ті солі. Але в вас бачу задавнена проблема, то краще таки до лікаря, більш комлексне лікування хай призначить вам. Хоча думаю, що і він скаже, що плавання теж потрібне. І для лікування, і для профілактики.
     
  3. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Є хороший лікар Мудрий Я.В. Приймає в поліклініці на Сахарова-Гвардійській (трамвайне ДЕПО).Хто не боїться щоб ним "похрустіли"-раджу))))))Мені дуже допоміг,коли через проблеми з хребтом,мала сильні головні болі.
     
  4. MamaMarmeladka

    MamaMarmeladka Well-Known Member

    ві отого "хрустіння" потім можете мати великі проблеми ((
    --- дописи об"єднано, 21 Липень 2016 ---
    Любомир 097 53 83 117. Не "хруськає" , дуже делікатно поправляє.
    --- дописи об"єднано, 21 Липень 2016 ---
    В мене також був такий горбик. Я вже нижче написала контакти Любомира. Поправив і все ок. Але як потягаю візочок разом з дитиною по сходах, то час від часу мушу піти ще, бо болить дуже.
     
  5. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Мені хрустіння,видно помогло,бо проблем позбулась.
     
  6. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    таке хрустіння як російська рулетка. Один не правильних рух - і людина може залишитись інвалідом назавжди. Є правда випадки коли без "хрустіння" ніяк, але зловживати таким не радила б.
     
  7. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    До речі у мене після плавання з шийним відділом покращилось, а от поперек щось турбує...як багато ходжу або стою, то дуже починає боліти спина у попереку. Робота у мене в основнлму сидяча і так багато часу сиджу зігнута за компютером. То може допомогти гімнастика чи то треба таки до масажиста? Може хтось щось порадить, бо сьогодні стояла на службі в босоніжках на танкетці, дуже зручній, але так боліла спина, шо капець....:girl_cray:
     
  8. MamaMarmeladka

    MamaMarmeladka Well-Known Member

    Я там вище залишила контакти того, хто поможе :girl_yes2:
     
  9. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    До масажиста було б не погано, але гімнастика має стати звичкою.
     
  10. srv

    srv Member

    Можливо хтось щось чув про таку собі жіночку Олену Петрівну з Дорожова? Від багатьох чула дуже і дуже позитивні відгуки. Поїхала туди і трохи шокована, бо щось вона мені не схожа на ту особу, за яку себе видає. Спростуйте або підтвердіть мої підозри, будь ласка?

    Надіслано від мого GT-I9500, використовуючи Tapatalk